پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازديدكننده گرامي ، خوش آمدید به سایت من . لطفا براي هرچه بهتر شدن مطالب اين وب سایت ، ما را از نظرات و پيشنهادات خود آگاه سازيد و به ما را در بهتر شدن كيفيت مطالب ياري کنید.
 
آمار
امروز : 0
ديروز : 0
افراد آنلاين : 1
همه : 7382
 
5 ويژگي مديران موفق
نوشته شده در ۳۰ فروردين ۱۳۹۹
ساعت : ۱۱:۴۹:۵۵
نویسنده : پدرام
نظرات (0)

اغلب ما اعتقاد داريم كه بعضي ويژگي ها وجه مشخصه مديران خوب است؛ به عنوان مثال ترسيم چشم اندازي مشخص و واقع گرايانه براي سازمان تحت مديريت خود. اين نمونه و مواردي مانند آن ويژگي هايي است كه بسيار مشخص و واضح هستند. ولي يك مدير موفق قطعا از ويژگي هاي بسيار ديگري برخوردار است. در بحث هاي مديريتي ثابت شده است كه تمامي مديران موفق داراي پنج ويژگي هستند كه در ادامه به معرفي آنها خواهيم پرداخت.

 

1. پايبندي به تعهدات

بيخيالي بيماري است كه مي تواند سد راه موفقيت مديران باشد.مديران موفق آموخته اند كه به هيچوجه نبايد به تعهدات خود پشت پا بزنند . تجربه به آنها آموخته است كه بايد براي پايبندي به قول و حرف خود تمامي راه هاي ممكن را بيازمايند. مدير موفق كاملا به اين موضوع واقف است كه پايبندي او به تعهداتش، احترام كارمندان و وفادري آنها به سازمان را به همراه دارد.

تبليغات ميان متني

سئو سايت براي موتورهاي جست و جو و همچنين  تبليغات گوگل  از جمله مهمترين روش ها براي بيشتر ديده شدن سايت شما به حساب مي آيد. شركت پيام آوا خدمات طراحي سايت تهران و سئو را با مناسب ترين قيمت به شما ارائه مي دهد. بازاريابي و تبليغات به ركن اساسي جامعه امروز ما تبديل شده است.

تبليغات ميان متني

2. قاطعيت در تصميم

مديران موفق، با تكيه بر تجربيات خود، مهارتي بي نظير در روند اخذ تصميم دارند؛ از تصميمات بسيار كوچك، مانند لباسي كه مي خواهند بپوشند، تا تصميمات بسيار بزرگ مانند گام هايي كه در انجام يك پروژه كلان بايد برداشته شود. مديران برجسته مي دانند كه گرچه نتيجه كار از اهميت خاصي برخوردار است، اعتقاد و باوري كه كارمندان به تصميمات اخذ شده توسط آنها دارند از بيشترين اهميت برخوردار است. اينگونه مديران در طي زمان مي آموزند كه اگر شخصاً به تصميم گيري هاي خود ايمان داشته باشند، اين حس اعتماد و باور در ديگران نيز شكل مي گيرد.

3. پيروي از مديران برتر

مديران موفق همواره مديراني هستند كه در مسير خود به سوي موقعيت فعلي نگاهي به نحوه مديريت مديران موفق داشته اند. تجاربي كه اين افراد با پيروي از ساير مديران و ابراز حس وفاداري به آنها كسب كرده اند، به آنها امكان مي دهد حس سايرين را در هنگام كار كردن با مديري با مشخصات خود درك كنند. مديران موفق به عملكرد خود در موقعيت هاي گوناگون واقفند و به خوبي مي دانند چه زماني بايد بيشتر در دسترس كارمندان باشند و ارتباطات خود را با كارمندان چگونه شكل دهند كه بيشترين نتيجه مورد نظر را كسب كنند.

4. جستجوگر

يكي از نقاط ضعف كارمندان معمولي اين است كه در جستجوي موقعيت هاي احتمالي نيستند. مديران موفق در مسير پيشرفت خود به اين رتبه، سعي كرده اند بيش از توان خود تلاش كنند و بارها و بارها با تصاحب به موقع فرصت ها مسير را سريعتر پيموده اند. مديران موفق مي دانند كه با تلاش بيشتر، امكان يادگيري و كسب مهارت و دانش افزايش مي يابد كه به نوبه خود مديريت عقلاني و منطبق بر دانش و تجربه را امكانپذير مي كند.

5. انتقال تجارب و دانسته ها

هرگز افراد بزرگ و موفق منجمله مديران موفق به تنهايي به جايگاهي كه دارند دست نيافته اند. انتقال دانش و تجارب به كارمندان جوان تر يكي از با ارزش ترين اقداماتي است كه مديران موفق انجام مي دهند. مديران موفق براي كارمندان خود نمونه اي متعالي از چهره واقعي يك كارمند جوياي نام و موقعيت هاي بالاتر هستند.

پا نوشت

طراحي سايت ،  طراحي سايت اصفهان ، طراحي سايت شيراز ، طراحي سايت رشت ، طراحي سايت كرج ، طراحي سايت مشهد ، طراحي سايت يزد ، طراحي سايت كرمان

:: موضوعات مرتبط:
:: برچسب‌ها: ،
 طراحي سايت ورزشي
نوشته شده در ۳۰ فروردين ۱۳۹۹
ساعت : ۱۱:۴۸:۵۹
نویسنده : پدرام
نظرات (0)

طراحي سايت ورزشي كه با معادل انگليسي Sports Website Design شناخته مي‌شود، ازجمله موارد پر طرفدار براي طراحي سايت‌ به شمار مي‌رود. شركت رايان با توجه به تجربه و حرفه‌اي بودن در زمينه طراحي سايت، مي‌تواند شما را در اين مسير راهنمايي كند.

 

اگر شما مي‌خواهيد بدانيد كه چه نكاتي در طراحي وب سايت ورزشي بايد در نظر گرفته شود، تا انتهاي اين صفحه را مطالعه كنيد. ما در اين صفحه به شما هر آنچه كه نياز است تا در رابطه با ايجاد وب سايت ورزشي بدانيد را در اختيارتان قرار داده‌ايم. پس از مطالعه مطالب مطرح شده در رابطه با ساخت سايت ورزشي، شما مي‌توانيد تصميم گيري صحيح را انجام دهيد.

شركت رايان شما را در زمينه ايجاد وب سايت ورزشي به صورت حرفه‌اي حمايت كرده و خدماتي را به شما در اين زمينه ارائه مي‌كند كه به واسطه آن مي‌توانيد در ميان رقباي خود، برتري داشته باشيد. شما به واسطه راهنمايي‌هاي ما در زمينه راه‌اندازي سايت ورزشي مي‌توانيد به هدف خود برسيد.

طراحي سايت ورزشي چيست؟

زماني كه واژه ورزشي در كنار سايت قرار مي‌گيرد، معناي تخصصي بودن طراحي سايت را پررنگ‌تر مي‌كند؛ به صورت كلي ساخت سايت ورزشي به معناي طراحي سايت بر اساس اصول و ماهيت ورزش است.

همانطور كه ميدانيد دنياي ورزش ، دنياي گسترده‌اي است و هواداران بسيار زيادي را به خود اختصاص داده است. بر اساس ساختار ورزش، ايجاد وب سايت ورزشي نيز بايد بر اساس اصول مشخصي انجام پذيرد؛ در نتيجه زماني كه شما در حوزه ورزشي فعال هستيد، بدون در نظر گرفتن زمينه فعاليت شما، مهم اين است كه طراحي وب سايت انجام شده بر اساس تقاضاهاي هوادارنتان باشد، در واقع در ايجاد وب سايت ورزشي، هواداران مشتاق شنيدن اخبار، حاشيه‌ها و ساير خدمات هستند.

طراحي سايت مي‌تواند براي تمامي رشته‌هاي ورزشي انجام شود؛ علاوه بر اين، راه اندازي سايت ورزشي مي‌تواند ماهيت خبري يا ماهيت خدماتي داشته باشد.

هزينه طراحي سايت طراحي سايت وردپرس

امكانات و خدمات مورد استفاده در طراحي سايت مركز تجاري يا طراحي سايت مركز خريد

هر سايتي بايد بتواند خدمات و امكانات مورد نياز در رابطه با حرفه خود را در اختيار كاربران قرار دهد. در طراحي سايت مركز تجاري اين امكانات بايد در پنل هاي مختلفي به راحتي در اختيار كاربران قرار گيرد. با استفاده از امكاناتي كه در طراحي سايت مركز تجاري و يا طراحي سايت مركز خريد قرار داده مي شود مي توان بازديد بيشتر مشتريان را شاهد بود.
خدمات مورد استفاده در طراحي سايت مركز تجاري

 1. معرفي برندها و فروشگاه ها و نمايندگيها
 2. معرفي واحد ها و امكانات تفريحي و خدماتي و تجاري
 3. درباره ما
 4. آدرس دقيق همراه با شماره هاي تماس و راه هاي ارتباطي
 5. نقشه طبقات
 6. دسته بندي موضوعات و مشاغل
 7. ليست قيمت محصولات
 8. اخبار و رويدادها
 9. تبليغات
 10. امكان اتصال سايت به شبكه هاي اجتماعي ديگر
 11. بخش گالري تصاوير و بخش هاي مختلف مركز تجاري
 12. امكان معرفي لينك سايت تجاري به افراد ديگر
 13. پنل مربوط به خريد و پرداخت آنلاين
 14. مديريت پنل اعضاء و فروشگاه داران
 15. باشگاه مشتريان
 16. View يا حالت نمايش سه بعدي يا 3D مركز تجاري

بسياري ديگر از امكانات ويژه كه مي توان در طراحي سايت مركز خريد آنها را مورد استفاده قرار داد.

كسب مشتريان بيشتر با تبليغات در اينستاگرام

ما به شما پيشنهاد مي كنيم كه حتما از تبليغات اينستاگرام شركت رايان استفاده كنيد. يكي از راه هاي افزايش تعداد مشتريان براي يك مركز تجاري اين است كه بايد داراي پيج اينستاگرامي فعالي باشد. پيشنهاد ما اين است كه از بخش هاي جذاب مجتمع تجاري عكس بگيريد و در پروفايل اينستاگرامي خود قرار دهيد. اگر مي خواهيد اين كار و همچنين بسياري از ايده هاي ديگر به صورت ويژه در اينستاگرام انجام گيرد با ما تماس بگيريد.

همانطور كه مشاهده مي‌كنيد، رشته‌هاي متفاوتي در زمينه ورزش وجود دارند و هر كدام از اين رشته‌ها ماهيت خاص خود را دارا هستند؛ به عنوان مثال، طراحي سايت ورزشي براي شطرنج كاملا متفاوت با طراحي سايت براي رشته‌اي چون فوتبال خواهد بود، زيرا اين دو رشته مي‌توانند مخاطبان كاملا متفاوتي را به خود اختصاص دهند.

علاوه بر اين اگر كه شما يك سايت ورزشي-خبري داشته باشيد، ساختار ايجاد وبسايت شما كاملا با راه اندازي سايت به جهت ارائه خدمات آموزشي، متفاوت خواهد بود.

شركت رايان به واسطه تجربه و تخصص خود در زمينه طراحي وب سايت، به شما در طراحي سايت ورزشي در هر زمينه‌اي كمك خواهد كرد.

اگر رشته ورزشي مورد نظر شما در فهرست موضوعات ايجاد وب سايت بالا درج نشده است، كافي است كه با پشتيباني تيم رايان تماس بگيريد. همكاران رايان به شما در زمينه طراحي سايت رشته ورزشي مورد نظر شما به شما كمك خواهند كرد.

 

طراحي سايت تهران طراحي سايت اختصاصي قيمت طراحي سايت

طراحي سايت ورزشي و امكانات آن در شركت رايان

امكانات طراحي سايت ورزشي با توجه به اين رشته، نسبت به ساير طراحي‌هاي سايت مي‌تواند متفاوت باشد؛ در واقع طراحي سايت در حوزه ورزش نيازمند امكاناتي است كه شايد در طراحي سايت شركتي مورد نياز نباشد. در ادامه به بررسي برخي از امكانات پيشنهادي شركت رايان به جهت راه اندازي سايت ورزشي خواهيم پرداخت.
امكانات طراحي سايت ورزشي در شركت رايان

 1. طراحي سايت ورزشي با گرافيك اختصاصي و تاثيرگذار: شما به واسطه سپردن طراحي سايت به تيم حرفه‌اي رايان، مي‌توانيد مطمئن باشيد كه طراحي وبسايت شما كاملا منحصر به فرد بوده و قابليت رقابت در دنياي اينترنت را خواهيد داشت.
 2. امكان ايجاد صفحات مجزا به جهت مشاهده ليگ‌ها و جداول ورزشي: اين قسمت به عنوان يكي از جذاب‌ترين قسمت‌هاي سايت ورزشي در نظر گرفته مي‌شود.
 3. صفحه تماس با ما به جهت برقراري ارتباط موثر با كاربران
 4. صفحه درباره ما به جهت معرفي خدمات و استراتژي‌هاي شما
 5. ايجاد قسمت وبلاگ به جهت انتشار مطالب آموزنده ورزشي و منحصر به فرد
 6. ايجاد پنل مديريتي حرفه‌اي و كاربردي به جهت دسترسي مديريت و تيم شركت شما
 7. امكان ارسال ايميل به كاربران به جهت ايميل ماركتينگ و اطلاع‌رساني
 8. امكان عضويت در سايت و اعطا دسترسي‌هاي خاص به كاربران
 9. امكان ايجاد نظرسنجي‌هاي خاص به جهت افزايش مشاركت كاربران
 10. امكان ايجاد فروشگاه به جهت فروش محصولات يا خدمات ورزشي
 11. امكان ايجاد صفحه‌اي به جهت ثبت نام در دوره‌هاي خاص
 12. امكان اطلاع رساني‌هاي ويژه
 13. تبليغات به صورت بنري و درآمدزايي سايت
 14. امكان طراحي سايت به چند زبان
 15. و غيره

امكاناتي كه در طراحي وبسايت ورزشي قابل در نظر گرفتن است، از فهرست بالا به مراتب بيشتر بوده و بر اساس درخواست شما و كمك مشاورين رايان قابل اجرا خواهد بود. شما با توجه به اهداف خود مي‌توانيد امكانات متنوعي را از متخصصين رايان درخواست كنيد. امكانات ارائه شده توسط تيم رايان در زمان طراحي سايت كاملا منحصر به فرد و كاربردي بوده و سبب پيشرفت شما مي‌شود.

 

طراحي سايت فروشگاهي شركت طراحي وب سايت

:: موضوعات مرتبط:
:: برچسب‌ها: ،
 5 خصيصه تيم هاي با راندمان بالا در گوگل
نوشته شده در ۳۰ فروردين ۱۳۹۹
ساعت : ۱۱:۴۷:۳۰
نویسنده : پدرام
نظرات (0)

بخش منابع انساني گوگل چند وقت پيش در رابطه با موضوعي با يك تضاد مواجه شد. اين بخش نيز مثل اغلب سازمان هاي منابع انساني به استخدام افراد مي پرداخت، باعث پيشرفت آنها مي شد، و عملكردشان را ارزيابي مي كرد. با اين وجود، هر كاري كه در گوگل انجام مي شود به صورت تيمي است. «اين شد كه به اين فكر افتاديم كه اگر حداقل بخشي از خدماتمان را در سطح تيمي انجام دهيم چه منافعي براي بخش ما خواهد داشت؟».

 

اين صحبت برايان ول، مدير بخش ارزيابي كاركنان گوگل در كنفرانسي به همين نام در فيلادلفياي آمريكاست. هدفي كه او و همكارانش به آن دست پيدا كرده بودند ماهيتاً بزرگ، پر مخاطره و جسورانه بود. آينده اي كه اين گروه از كاركنان بخش منابع انساني گوگل متصور شده بودند اين بود كه بتوانند رهبران را راهنمايي كنند براي شروع پروژه هاي مختلف دقيقاً چه نوع تيمي گرد هم بياورند؛ چه از لحاظ تعداد و چه از لحاظ نوع افراد. ول گفت راهنمايي هاي آنان مي توانست چيزي شبيه به اين باشد: «شما به يك برونگرا نياز خواهيد داشت تا انگيزه و هيجان تيم را بالا نگه دارد. دو فرد ريزبين مي خواهيد تا اطمينان حاصل كنيم به جزئيات توجه كافي مي شود. سه زن و دو مرد لازم داريد تا تنوع لازم حفظ شود. بهتر است ظرف ۶ ماه اول آنها را در كنار يكديگر نگه داريد، سپس ظرف ۶ ماه بعدي آنها را در دفاتر گوناگون پخش كنيد».

تبليغات درون متني/

اگر تمايل داريد براي شركت خود اقدام به طراحي سايت ارزان كنيد پيشنهاد مي كنم ابتدا مقالات مربوط به تفاوت   طراحي سايت فروشگاهي  و  طراحي سايت شركتي را مطالعه كنيد. من به شما پيشنهاد مي كنم خدمات طراحي سايت پيام آوا را براي اين كار نگاه كنيد. شركت پيام آوا بهترين و با كيفيت ترين خدمات طراحي سايت را در قالب طراحي سايت ارزان و مقرون به صرفه به شما ارائه مي كند.

تبليغات درون متني

بخش مذكور سپس مي توانست پروفايل كارمندان گوگل كه با نيازمندي هاي رهبر مورد نظر همخواني داشتند را در اختيار آنان قرار دهد. ول در اين باره گفته است: «به اين ترتيب كافي است مهره هاي مناسب براي پر كردن اين جايگاه ها را پيدا كنيم تا تيمي اثربخش تشكيل شود». اما چنين اتفاقي روي نداد. اين گروه ۱۸۰ تيم را در بخش هاي فروش و مهندسي شركت گوگل مورد بررسي قرار داد و صدها مصاحبه برگزار كرد. اما چيزي كه دستگيرش شد اين بود كه ويژگي هاي فردي هر يك از اعضاي تيم، تأثير چنداني روي عملكرد تيم ها ندارد. نكته ي با اهميت، پويايي كلي خود تيم است. در نتيجه، به گفته ي ول، تأكيد بايد به جاي پيدا كردن نيرو براي تيم هاي مختلف، روي آموزش اعضاي تيم ها براي كار كردن در كنار يكديگر باشد. ول در ادامه به توصيف آن نوع پويايي كه باعث تمايز تيم هاي اثربخش گوگل از ساير تيم ها مي شود پرداخت. اين ويژگي ها به ترتيب اهميت عبارت اند از:

1- امنيت رواني

اعضاي تيم ها احساس آسيب پذيري نكنند و اين را بدانند كه ايده ها و نظراتشان محترم شمرده و در نظر گرفته مي شود، حتي اگر با نظرات ديگر اعضاي تيم در تضاد باشند.

2- اعتماد پذيري

اعضاي تيم اطمينان داشته باشند همكارانشان وظايف محوله ي خود را در زمان مقرر انجام مي دهند.

3- ساختار و شفافيت

اعضاي تيم نقش هاي خود و ديگران را در كنار اهداف كلي تيم بدانند و درك كنند.

4- معنا

اعضاي گروه احساس كنند آنچه كه رويش كار مي كنند براي هر كدامشان در سطح شخصي نيز مهم است.

5- تأثير

اعضاي تيم اعتقاد داشته باشند كاري كه انجام مي دهند تأثير مثبتي روي سازمان خود و جهان اطرافشان دارد.

به گفته ي ول، داده ها نشان مي دهند امنيت رواني مسئله اي حياتي است. عملكرد آن دسته از تيم هاي فروش گوگل كه از بالاترين سطح امنيت رواني برخوردار بوده اند به طور متوسط تا ۱۷ درصد از هدفگذاري شان بيشتر بوده است. اما عملكرد تيم هايي كه پايين ترين سطح امنيت رواني را داشته اند، به طور متوسط تا ۱۹ درصد ضعيف تر از اين هدفگذاري بوده است.

يك درس ديگر: اثربخشي تيم هايي كه از لحاظ اعتماد پذيري اوضاع بسيار خوبي داشتند در عمل به واسطه ي مشكلات ساختاري از لحاظ تعريف نقش ها و هدف ها با مشكل مواجه مي شدند. اما از طرف ديگر، تيم هايي كه اعتماد پذيري پايين تري داشته اند، از ساختار و شفافيت بهره ي بسياري برده اند. اين اطلاعات براي تيم هاي جديد، يعني تيم هايي كه اعضاي آنها هنوز نمي دانند روي چه كساني مي توانند حساب كنند بسيار مفيد است. ول از مخاطبان خود خواست در شركت هاي خودشان دست به آزمايش بزنند. او مي گويد تحقيقات آكادميك در محيط هاي تيمي تر و تميز انجام مي شوند. ترجيح او اين است كه اين آزمايشات در شلوغيِ سازمان هاي زنده و مشغول فعاليت انجام شوند.

پا نوشت

طراحي سايت ،  طراحي سايت اصفهان ، طراحي سايت شيراز ، طراحي سايت رشت ، طراحي سايت كرج ، طراحي سايت مشهد ، طراحي سايت يزد ، طراحي سايت كرمان

:: موضوعات مرتبط:
:: برچسب‌ها: ،
 ساعت : ۱۱:۴۶:۲۶
نویسنده : پدرام
نظرات (0)

طراحي سايت خودرو و يا طراحي سايت نمايشگاه ماشين يكي از طراحي سايت هايي است كه بسيار مورد توجه مخاطبان قرار مي گيرد. تمام خريداران و فروشندگان خوردو به يك سايت پرقدرت نياز دارند. معمولا اكثر نمايشگاه هاي اتومبيل نياز دارند كه طراحي سايت مربوط به نمايشگاه آنها بسيار هوشمندانه طراحي شده باشد.

 

 

شركت رايان قصد دارد در اين مقاله نكات مهم جهت طراحي سايت نمايشگاه ماشين به صورت كاملا حرفه اي را براي شما بيان كند. با مطالعه اين مقاله تمام فوت و فن هاي طراحي سايت خودرو را درك خواهيد كرد.

اهميت طراحي سايت خودرو

اهميت طراحي سايت خودرو

همانطور كه ميدانيد امروزه بازار خريد و فروش خودرو بسيار گرم است. در گذشته بازاريابي خودروها به صورت برونگرا صورت مي گرفت؛ يعني افرادي كه قصد داشتند خودرو خود را به فروش برسانند يا خودرو خريداري كنند به محلي مراجعه مي كردند تا خودرو خود را در معرض ديد قرار دهند.

اما امروزه بازاريابي برونگرا جايگاه خود را به بازاريابي درونگرا داده است. به اين صورت كه صاحبان يا خريداران خودرو به سايت هاي مختلف مراجعه كرده و هرآنچه كه نياز است راجع به خودرو مورد نظرشان بدانند در آن سايت مطالعه مي كنند.
حتي شركت هاي توليدكننده خودرو نيز بخش عمده اي بازاريابي و فروش خود را در سايت هاي مربوط به خودرو انجام مي دهند؛ بنابراين ايجاد وب سايت خودرو از اهميت بسيار بالايي برخوردار است. اينكه ساخت سايت خودرو به صورت جامع و كامل انجام شود و تمام امكاناتي كه يك مراجعه كننده به سايت نياز دارد، در اختيار مراجعه كننده قرار بگيرد.
علاوه براينكه طراحي سايت خودرو براي مراجعه كنندگان به سايت خودرو از اهميت بالايي برخوردار است، براي صاحبان سايت خودرو نيز راه اندازي سايت خودرو از اهميت بالايي برخوردار است. صاحبان سايت خودرو ترجيح مي دهند كه ايجاد وب سايت خودرو به گونه اي انجام شده باشد كه در كنار كاملا حرفه اي بودن سايت، كار كردن با آن نيز بسيار ساده و قابل فهم باشد.
شركت رايان به تمام دارندگان نمايشگاه هاي اتومبيل اين اطمينان را مي دهد كه ساخت سايت خودرو به شكل كاملا حرفه اي انجام مي شود. صاحبان نمايشگاه هاي اتومبيل به وضوح مشاهده خواهند كرد كه بعد از اينكه راه اندازي سايت خودرو نمايشگاه خودشان را به شركت رايان سپردند، چگونه رونق كسب و كار آنها به سرعت افزايش پيدا ميكند.

طراحي سايت پزشكي طراحي سايت املاك طراحي سايت صنعتي

امكانات طراحي سايت خودرو كه توسط شركت رايان ارائه ميشود

به جهت اينكه طراحي سايت خودرو به نحو حرفه اي صورت بگيرد نيازمند اين است كه بسياري از امكانات ويژه را در اختيار كاربر قرار دهد. شركت رايان امكانات زير را براي ايجاد وب سايت خودرو مد نظر قرار ميدهد تا طراحي سايت خودرو بسيار پرقدرت باشد. فهرستي كه در ادامه مورد بررسي قرار مي دهيم بخشي از امكاناتي است كه در ساخت سايت خودرو مي توان در نظر گرفت.

 • بخشي به جهت مقايسه انواع خودرو ها با يكديگر
 • فهرست اعلام قيمت به روز
 • درباره ما
 • گالري تصاوير
 • بخشي به جهت فروش خودرو ها توسط كاربران
 • پنل كاربري
 • پنل مديريتي كارآمد
 • وبلاگ به جهت بررسي مباحث روز
 • اخبار به جهت اطلاع رساني ها
 • فروشگاه اينترنتي به جهت فروش (طراحي سايت فروشگاهي)
 • امكان پيش خريد
 • نقشه
 • ارتباط آنلاين با مشتريان
 • ايميل ماركتينگ
 • فرم تماس
 • درباره ما
 • تماس با ما
 • امكان معرفي فروشگاه يا شركت لوازم يدكي ماشين
 • چند زبانه بودن سايت

امكانات طراحي سايت خودرو كه توسط شركت رايان ارائه ميشود

در ادامه برخي از امكانات اين شركت را به تفسير در اختيار شما قرار ميدهيم:

 1. قرار دادن گالري تصاوير

  يكي از ملزومات سايت خودرو قرار دادن تصاوير خودروها است. افرادي كه جهت خريد خودرو به سايت خودرو مراجعه ميكنند، توقع دارند كه تصوير خودرويي كه قصد خريد آن دارند را با كيفيت بالا در سايت مشاهده كنند؛ بنابراين شركت رايان در طراحي سايت خودرو اين امكان را در نظر مي گيرد كه گالري تصاوير خودرو با بهترين كيفيت در سايت بارگزاري شوند تا مخاطبان حداكثر استفاده را از سايت خودرو ببرند.

 2. امكان خريد آنلاين در سايت خودرو

  با توجه به اينكه امروزه خريد حضوري و استفاده از پول نقد بسيار كمرنگ شده است. به همين دليل قرار دادن امكان خريد اينترنتي و به صورت آنلاين و يا پيش پرداخت در طراحي سايت خودرو بسيار مد نظر قرار ميگيرد. به همين دليل شركت رايان گزينه خريد آنلاين را در ايجاد وب سايت خودرو مقرار ميدهد تا مشتريان با هيچ مشكلي جهت خريد خودرو مواجه نشوند.

 3. گرافيك جذاب

  گرافيك و جذابيت در طراحي سايت نمايشگاه ماشين اهميت بالايي را دارا است. طراحان سايت شركت رايان هنگام راه اندازي سايت خودرو از گرافيك بسيار خاص استفاده ميكنند؛ بنابراين با سپردن طراحي وب سايت خودرو به شركت رايان، طراحي سايت خودروتان بسيار منحصر به فرد خواهد بود. همچنين در كنار خاص بودن، ايجاد وب سايت خودرو توسط شركت رايان از جذابيت بالايي نيز برخوردار است.

 4. قرار دادن گزينه پيش خريد كردن خودرو

  خودروها به دليل داشتن قيمت هاي بالا معمولا توسط خريدارن پيش خريد مي شوند. يكي ديگر از امكاناتي كه شركت رايان جهت ساخت سايت خودرو مد نظر ميگيرد امكان پيش خريد است. راه اندازي سايت خودرو توسط شركت رايان اين امكان را به كاربران مي دهد كه خودرو مورد نظر خود را با استفاده از طراحي سايت خودرويي كه با دقت بالا انجام شده است، پيش خريد كنند.

 5. قرار اطلاعات به روز

  خريداران خودرو توقع دارند قبل از اينكه خودرو مورد نظر خود را جستجو كنند اطلاعاتي راجع به اخبار جديد خودروها به دست بياورند. شركت رايان با طراحي وب سايت خودرو اين امكان را به شما مي دهد كه اخبار به روز مربوط به خودرو را در سايت بارگزاري كنيد.

 6. نقشه سايت

  راه اندازي سايت خودرو اين امكان در نظر گرفته ميشود كه آدرس دقيق محل نمايشگاه خودرو و همچنين اطلاعات دقيق جهت برقراري تماس تلفني با نمايشگاه قابل مشاهده و در دسترس باشد. در طراحي وب سايت خودرو توسط شركت رايان، اين امكان نيز وجود دارد كه كاربر به خوبي مشاهده كند كه در لحظه در كدام قسمت سايت قرار گرفته است و چگونه مي تواند توسط نقشه راهنما طراحي سايت خودرو به ساير بخش هاي سايت خودرو مراجعه كند.

 7. ارسال نظرات كاربران در سايت

  در ايجاد وب سايت خودرو توسط شركت رايان همچنين اين امكان وجود كه كاربر با كارفرما در ارتباط باشد. در ساخت سايت خودرو اين امكان در نظر گرفته شده است كه مخاطبان بتوانند نظرات خود را براي نمايشگاه اتومبيل ارسال كنند. آنها همچنين مي توانند با ارسال ايميل با صاحبان نمايشگاه در ارتباط باشند.

 8. تماس با مشتري

  در ايجاد وب سايت خودرو حتما بايد گزينه ي تماس با مشتري قرار گرفته باشد. در اين گزينه مشتري مي تواند تمامي نظرات و سوال هاي خود را با صاحب نمايشگاه اتومبيل در ميان بگذارد؛ بنابراين طراحي سايت خودرو بايد چنين صفحه اي را شامل باشد.

  طراحي سايت هتل طراحي سايت آموزشگاهي

  نكات طراحي سايت خودرو

  هر اندازه كه نكات اصولي در راه اندازي سايت خودرو رعايت شود، سايت شما محبوبيت بيشتري داشته و در نهايت موفق تر عمل خواهد كرد. نكات طراحي وب سايت خودرو سالانه و بر اساس تغييرات موتورهاي جستجو تغييرات بسياري را به خود مي بينند. در نتيجه به جهت چك كردن نكات در ايجاد وب سايت خودرو بايد به صورت سالانه و بر اساس به روز ترين منابع موجود اطلاعات خود را به روز كنيد. فهرستي كه در ادامه به جهت نكات طراحي سايت خودرو ذكر شده است تنها بخشي است كه مي تواند به شما در شناخت كيفيت كار يك شركت طراحي سايت خودرو خوب كمك كننده باشد.

  1. ساخت سايت خودرو با سرعت بالا
  2. جذابيت در عين سادگي به جهت افزايش زماني كه كاربر در سايت شما است
  3. در نظر گرفتن برند سازي در طراحي سايت خودرو
  4. طراحي ريسپانسيو يا واكنش گرا به جهت امكان استفاده از سايت در دستگاه هاي متفاوت
  5. دسترسي آسان به عنوان نكته اي كليدي در طراحي سايت خودرو

  سرعت

  در طراحي سايت خودرو سرعت بالا از اهميت ويژه اي برخوردار است. كاربر نمي تواند به مدت طولاني منتظر نمايش سايت خودرو باشد. هنگامي طراحي وب سايت خودرو حتما حوصله ي كاربر بايد در نظر گرفته شود؛ بنابراين نياز است كه در ايجاد وب سايت خودرو، سرعت بالا مورد توجه قرار بگيرد.

  جذابيت

  راه اندازي سايت خودرو بايد به صورت كاملا هوشمندانه باشد. در طراحي وب سايت خودرو استفاده از گرافيك خاص و جذاب بسيار حائز اهميت است. همه دارندگان نمايشگاه اتومبيل تمايل دارند كه ايجاد وب سايت خودرو نمايشگاه آنها در عين سادگي، منحصر به فرد بوده و نمونه ي مشابه نداشته باشد؛ بنابراين رعايت سادگي و جذابيت هنگام ساخت سايت خودرو از اهميت بالايي برخوردار است.

  طراحي ريسپانسيو

  در طراحي سايت خودرو اين امكان بايد در نظر گرفته شود كه سايت طراحي شده در تمام وسايل الكترونيكي از جمله لپ تاب، تلفن همراه و غيره قابليت بازگشايي داشته باشد. ريسپانسيو سايت هنگام استفاده توسط كاربران مختلف، از جمله نكات مهمي است كه هنگام طراحي وب سايت خودرو بايد در نظر گرفته شود.

  ايجاد برند

  اكثر نمايشگاه هاي اتومبيل برند تجاري مخصوص خود را دارند كه با آن به خريداران خودرو شناسانده مي شوند. در ايجاد وب سايت خودرو بايد برندسازي نيز مد نظر قرار بگيرد. طراحي سايت نمايشگاه ماشين با ايجاد يك برند خاص براي نمايشگاه خودرو، بسيار حرفه اي تر خواهد شد.

  دسترسي آسان به قسمت هاي مختلف سايت

  هنگام راه اندازي سايت خودرو حتما بايد به اين نكته توجه شود كه امكان دسترسي آسان توسط كاربر وجود داشته باشد. كاربر ترجيح ميدهد كه زماني كه در سايت خودرو مشغول جستجو است به راحتي بتواند به هر بخش كه مي خواهد مراجعه كند؛ بنابراين هنگام طراحي وب سايت خودرو بايد امكان جستجو وجود داشته باشد.

  قيمت و هزينه طراحي سايت خودرو بستگي به امكاناتي دارد كه شما در طراحي سايت خودروانتظار داريد. در واقع طراحي سايت خودرو بر اساس شركت طراحي كننده، مهارت تيم طراحي، مقياس پروژه، امكانات مورد نظر شما و غيره تعيين مي شود. به جهت اطلاع از قيمت طراحي سايت خودرو بايد با شركت رايان تماس گرفته و اطلاعات مورد نياز را به تيم طراحي ارائه دهيد.

  توجه به سئو و بهينه سازي در طراحي سايت خودرو

  توجه به سئو و بهينه سازي در طراحي سايت خودروسئو سايت به همان اندازه اهميت دارد كه طراحي سايت خودرو مهم است. در نتيجه در زمان سفارش طراحي سايت خودرو به سئو اهميت دهيد و از شركت ساخت سايت خودرو در رابطه با اينكه آيا اصول سئو را رعايت مي كنند سوال كنيد. سئو قدرت راه اندازي سايت خودرو شما خواهد بود و در واقع تفاوت شما در كسب و كار اينترنتي بر اساس ميزاني است كه سئو در طراحي وب سايت خودرو رعايت شده است. شناخت نكات سئو در ايجاد وب سايت خودرو به شما كمك مي كند تا با بررسي نمونه هاي طراحي سايت خودرو متوجه شويد كه آيا شركت ساخت سايت خودرو مي تواند اصول سئو را رعايت كند يا خير و اگر شما راه اندازي سايت خودرو خود را به شركت طراحي سايت خودرو بسپاريد آيا طراحي وب سايت خودرو بر اساس اصول سئو انجام مي شود. توجه داشته باشيد بدون شناخت نسبي از سئو به صورت كامل قادر نخواهيد بود تا تشخيص دهيد كه آيا سئو به درستي رعايت مي شود يا خير. اصولي كه در ادامه به عنوان اصول سئو در ايجاد وب سايت خودرو ذكر كرده ايم تنها بخشي از اصولي است كه بايد در طراحي سايت خودرو رعايت شود.

  • ريسپانسيو بودن يا واكنش گرا بودن يكي از مواردي است كه از نظر گوگل اهميت بسياري داشته و در رتبه بندي شما تاثير مستقيمي خواهد گذاشت.
  • رعايت تيتر بندي ها به جهت شناخت موتورهاي جستجو سبب مي شود تا يك موتور جستجو تشخيص دهد كه هر بخش از مطالب شما تا چه حد اهميت دارد
  • استفاده از تصاوير سبك و با كيفيت به جهت افزايش سرعت سايت يكي از اصول سئويي است كه شما بايد در نمونه هاي ارائه شده به عنوان نمونه هاي طراحي سايت خودرو شركت مورد نظر بررسي كنيد
  • سرعت بارگذاري سايت بر اساس سئو بايد در بهينه ترين حالت خود قرار داشته باشد تا موتورهاي جستجو امتياز سرعت بالايي را به شما بدهند.
  • دسترسي كاربران در راه اندازي سايت خودرو بايد كاملا فكر شده و منطقي انجام شود تا كاربر تجربه خوبي را در سايت شما داشته باشد.

  نكات بسياري به جهت سئو ساخت سايت خودرو وجود دارد كه شناخت بيشتر آن ها نياز به ابزار و متخصصين اين زمينه خواهد داشت. با چك كردن نكات فوق در طراحي سايت هاي نمونه متوجه خواهيد شد كه آيا طراحي سايت خودرو سئو شده است يا خير.

  بهترين شركت طراحي سايت خودرو

  بهترين سايت به جهت طراحي وب سايت خودرو سايتي است كه نكات طراحي سايت خودرو را به خوبي بشناسد و بتواند سايتي كاملا با ماهيت كاربري خودرو طراحي كند. علاوه بر اين بهترين شركت طراحي سايت خودرو بايد از نظر فني به روز بوده و تمامي نكات به جهت موفقيت يك سايت در طراحي سايت خودرو را رعايت كند تا در نهايت عملكردي كه پس از ايجاد وب سايت خودرو قابل مشاهده است چشمگير باشد.

  افزايش فروش با تبليغات اينستاگرامي

  بعد از طراحي سايت خودرو و ماشين پيشنهاد مي كنيم كه براي افزايش فروش و همچنين نشان دادن محصولات خود به مشتريان و معرفي خدمات، حتما از خدمت ويژه تبليغات در اينستاگرام شركت رايان استفاده كنيد.ما به شما كمك مي كنيم كه تمام خدمات و محصولات خود را به ميليون ها نفر در اينستاگرام نشان دهيد و فروش خود را چندين برابر نمايد.

  طراحي سايت تهران طراحي سايت اختصاصي

:: موضوعات مرتبط:
:: برچسب‌ها: ،
 7 كليد ارتقا ي هوش احساسي
نوشته شده در ۲۷ فروردين ۱۳۹۹
ساعت : ۱۲:۰۶:۵۱
نویسنده : پدرام
نظرات (0)

كتاب ها و مقالات بسياري به ارتباط بين هوش احساسي افراد و ميزان موفقيت آن ها پرداخته اند. كاركنان شاداب شركت هاي موفق را به وجود مي آورند.هوش احساسي مجموعه مهارت هايي شامل حس عام و كلي تا حساسيت هاي خاص است كه توانايي شما براي درك خودتان، مديريت ارتباطات و تطابق با شرايط مختلف را افزايش مي دهد. آيا روشي براي ارزيابي هوش احساسي در سطح سازماني وجود دارد؟ مطمئنا وجود دارد.

 

 

وقتي مديران تجربه شخصي كارمندان را درنظر مي گيرند، هوش احساسي بالاي شركتشان را نشان مي دهند. مثلا اينكه كارمندان نسبت به كار خود، تيم مديريتي خود و روند كسب و كار چه احساسي دارند و راجع به آن چگونه مي انديشند. هرچه هوش احساسي سازمان بيشتر شود، سودآوري بيشتر مي شود. امروزه تعداد زناني كه كار مي كنند به تعداد مردان نزديك شده است. نيروي كار نيز رفته رفته سالخورده مي شود. بسياري از والدين شاغل زمان كافي براي گذراندن وقت با فرزندان خود در اختيار ندارند. شركت ها بايد روش مواجهه با اين موارد و ساير واقعيت هاي در حال تغيير” را ياد بگيرند. آن ها بايد با كارمندان خود، برخوردي عادلانه داشته باشند، آنان را به رسميت بشناسند و محيط كار لذت بخش و دوستانه اي ايجاد كنند.اگر به عنوان مدير نسبت به كار خود باانگيزه و پرشور باشيد، كارمندانتان به اين موضوع پي مي برند. مديريت با نمونه بودن خودتان براي كارمندان، هنوز هم يكي از بهترين روش هاي ايجاد انگيزه در افراد است. اغلب سرپرستاني كه در ارزيابي هوش احساسي، امتيازات بالايي به دست مي آورند، به فوايد مثبت بهبود مداوم فردي ايمان دارند و همواره فرصت هايي ايجاد مي كنند تا كاركنان به يادگيري بپردازند.

هفت كليد زير در ايجاد سازماني با هوش احساسي به شما كمك مي كنند:

كليد ۱: افراد توانمندي استخدام كنيد كه به كار خود عشق مي ورزند و روش هاي پيشرفت را به آن ها نشان دهيد.

آيا عشق ورزيدن به كارتان، شما را به عضو بهتري در تيم تبديل مي كند؟ تحقيقات مختلف از جمله يك مطالعه ۸ ساله نشان مي دهد رضايت كاركنان و نوع احساس آن ها نسبت به ميزان حقوق دريافتي و امنيت شغلي، مسقيما بر سودآوري شركت اثر مي گذارد. سازمان هايي كه نظرات كارمندان را در تصميمات كسب و كار لحاظ مي كنند، سود مالي پايداري دارند. عناصر رضايت و پاداش شغلي، انعطاف برنامه كار، ارتباطات در محيط كار و فرصت هاي پيشرفت، همه در تعهد احساسي كارمندان به شركت نقش دارند. رفتار منفي مديران يا همكاران مي تواند احساس شادماني فرد از كار خود را از بين ببرد. محيطي ايجاد كنيد كه كارمندان بتوانند در مورد آرزوهاي شغلي خود آزادانه با سرپرستان خود گفتگو كنند. همواره فرصت هايي براي يادگيري ايجاد كنيد. حتي شركت هاي كوچك تر مي توانند با ارائه مسئوليت هاي خاص، اختيارات بيشتر و افزايش حقوق، اشتياق يك كارمند به پيشرفت را ارضا كنند. عملكردها را مرتبا ارزيابي كنيد تا هركس همواره در جاي خود باشد. در حالت ايده آل، همه كارمندان بيانيه ماموريت شركت را مي دانند. با اين وجود، اگر كاري كه افراد شما انجام مي دهند، كاملا ترغيب كننده و لذت بخش نيست، براي پر بار تر كردن زندگي شغلي آن ها روش هاي ديگري بيابيد. براي مثال، شركت شما مي تواند دليلي بيابد و كاركنان را تشويق كند تا با انجام كار داوطلبانه همراه با حقوق در روزهاي خاص، با جامعه ارتباط برقرار كنند.

article_image_one_166.jpg

كليد ۲: تيم هايي قدرتمند با اهدافي مشترك و پايدار بسازيد.

سازمان ها ديگر نمي توانند انتظار داشته باشند يك يا دو متخصص حرفه اي همه كارهاي آن ها را انجام دهند. شركت ها هر روز بيشتر و بيشتر براي دستيابي به اهداف خود بر تلاش هاي تيمي تكيه مي كنند. بنابراين، ايجاد ارتباطات سازنده به نفع شركت شماست. به كارمندان خود نحوه سهيم شدن در موفقيت شركت را نشان دهيد. آن ها را در موفقيت پروژه ها سهيم كنيد و به آن ها انگيزه دهيد تا نهايت تلاش خود را انجام دهند. با پرسيدن ميزان بهره وري كارمندان از آن ها و نظر آن ها نسبت به كارايي كل تيم، موفقيت تيم را تحليل كنيد. آيا بعضي افراد براي بيان احساسات و عقايد خود معذب هستند؟ رهبران گروه بايد روش هايي بيابند تا همه شركت كنندگان در بحث مشاركت كنند و مباحثات و مكالمات آزاد را تشويق كنند. نحوه هم سويي اهداف فردي كاركنان با تلاش هاي تيم را مشخص كنيد. قوانيني وضع كنيد تامشكلات مربوط به مكالمات و اختلاف نظرها حل شوند.

طراحي سايت طراحي سايت  طراحي سايت طراحي سايت طراحي سايت طراحي سايت

كليد ۳: كارهاي بيش از اندازه (يا كمتر از حد معمول) به افراد واگذار نكنيد.

واگذاري مقادير مناسب كار به كارمندان بسيار حياتي است. مسئوليت هاي غير واقع گرايانه، ميزان استرس آن ها را افزايش مي دهد. در نتيجه، ممكن است اشتباهات بيشتري مرتكب شوند و با مديران و همكاران خود رفتار خصومت آميزي داشته باشند. كار بيش از حد با تحميل هزينه هاي درماني و غيبت هاي زياد بر سازمان شما اثر مي گذارد. اين موضوع باعث مي شود كارمندان علاقه اي به پيشرفت نداشته باشند و بهترين افراد شما خسته و بي انگيزه شوند. اغلب، تصور كارمند از ميزان كار قابل انجام، متفاوت از تصور مدير است. در حقيقت، بسياري از كارمندان متخصص” كه مهارت هاي تخصصي و تحصيلات بالاتري دارند، احساس مي كنند نمي توانند از عهده توقعات شغلي خود برآيند. اين روند نشان مي دهد كه ممكن است شركت ها انتظارات نامعقولي از اين متخصصان داشته باشند. و بر خلاف تصور شما، كارمندان شركت هاي بزرگ نسبت به كاركنان كسب و كارهاي متوسط يا كوچك، براي انجام كارهاي خود با مشكلات بيشتري دست به گريبان هستند.جيم بالسيلي مدير ارشد اجرايي شركتي كه بلك بري را طراحي كرد مي گويد: تكنولوژي به متخصصان اين امكان را مي دهد كه زمان بيشتري را در خانه بگذرانند. با اين وجود، طرفداران پروژه خانواده و كار، كه يك گروه تحقيقاتي هستند و اثرات كار بر زندگي خانوادگي را بررسي مي كنند، بر اين باورند كه تلفن همراه، ايميل، زنگ هاي هشدار دهنده و ساير وسايل، مرزهاي بين ساعات كار و ساعات استراحت در خانه را از بين برده اند. با مذاكره در مورد برنامه ها و مهلت هاي مناسب و عادلانه، از غرق كردن كارمندان در حجم انبوهي از كارها اجتناب كنيد .براي دوره هاي زماني شلوغ و پركار ، كارمنداني موقتي استخدام كنيد. برنامه هايي انعطاف پذير داشته باشيد تا به افراد در ايجاد تعادل ميان زندگي و كارشان كمك كند.

كليد ۴: به افراد عادلانه پاداش دهيد

كارمندان شما مي دانند همكارانشان چه كاري انجام مي دهند و درآمد افرادي با شغل هاي مشابه شغل آن هاچقدر است. افراد به دريافت پاداش عادلانه اهميت بيشتري مي دهند تا به اينكه در كل حقوقشان چقدر است. تصوري كه كارمندان از ميزان دستمزد خود دارند، احساسات آن ها درباره سرپرستان را شكل مي دهد، بر ميزان توجه و حضور آن ها تاثير مي گذارد و ميزان تعهد آن ها به شغل و شركت را مشخص مي كند. ساير جنبه هاي پاداش مثل مزايا، انعطاف پذيري، فرصت هاي يادگيري و ساير موارد تشويقي نيز بر عملكرد كاركنان تاثير مي گذارد. با بررسي بي طرفانه عملكردها، دستمزدها را افزايش دهيد تا كارمندان بدانند قدردان آن ها هستيد و به اهداف خود دست يافته اند. در غير اينصورت، آن ها به پرداخت ها (دستمزد و پاداش)به عنوان تنها معيار عملكرد خود نگاه مي كنند. پاداش هارا با دستاوردهاي آن ها متناسب كنيد.

كليد ۵: اطمينان حاصل كنيد مديران توانايي مديريت دارند.

مهم ترين دليل افرادي كه كار خود را ترك مي كنند، نارضايتي از رئيس است، بنابراين، مديران مي توانند با افزايش هوش احساسي، نرخ جابجايي در شركت را كاهش دهند. درواقع، هرچه نقش مديريتي يك فرد پررنگ تر باشد، مهارت هوش احساسي او براي شكل دهي فرهنگ سازماني مهم تر است. وقتي كارمندان مي بينند به راحتي به مديران خود دسترسي دارند، اعتمادشان بيشتر مي شود و به مذاكرات آزادانه علاقمندتر مي شوند. با استفاده از روش هاي منسوخ مديريتي دستور و كنترل افراد را با خود بيگانه نكنيد، به جاي آن، به دنبال رهبري نظارتي باشيد. احساسات خود را بشناسيد، بهترين قابليت ها و محدوديت هاي خود را تشخيص دهيد و ياد بگيريد چگونه به موارد مختلف كارمندان بپردازيد. اگر مي خواهيد درباره ادراك كارمندان از خودتان مطالبي بدانيد، از فرد سومي كه كاملا بي طرف است بخواهيد با آن ها جلسه اي بگذارد. شخص تسهيل گر بايد در مكالمات بر مواردي تمركز كند كه كاركنان مي خواهند متوقف شود، آغاز شود يا ادامه يابد.

كليد ۶: با مردم با احترام رفتار كرده و استعدادهاي منحصر به فرد آن ها را تقويت كنيد.

تبعيض در سازمان مي تواند به بهره وري، شهرت و سود شركت صدمه بزند. در سال هاي اخير، كسب و كارها مقادير عظيمي پول را بر سر شكايات انجام شده از تبعيض ها از دست داده اند. تنوع افراد مي تواند اثري قوي بر تيم بگذارد و عملكرد كلي را بهبود ببخشد. از طرف ديگر، بعضي مطالعات نشان مي دهند كه اين موضوع مي تواند يكپارچگي را كه عنصري حياتي در موفقيت شركت به حساب مي آيد، كاهش دهد. با اين وجود، با كمك به اعضاء در ايجاد و گسترش همدلي كه مهارتي احساسي است و افراد را قادر مي سازد تا نسبت به تنوعات فرهنگي حساسيت بيشتري نشان دهند، مي توانيد انسجام و همبستگي را در هر تيمي افزايش دهيد. ياد بگيريد در محل كار خود به تفاوت ها احترام بگذاريد. به ياد داشته باشيد كه با وجود سابقه متفاوت، شما و همكارانتان منافع مشتركي داريد. همه شما مي خواهيد با افرادي كار كنيد كه براي كارتان ارزش قائلند و مي خواهيد يك فرهنگ كاري ايجاد كنيد كه ارتباطات مثبت و مهم تر از همه برخورد عادلانه را تقويت كند. يك سياست بدون تبعيضي در شركت خود بكار گيريد تا نشان دهيد سازمان شما براي تنوع و تفاوت ها ارزش قائل است.

كليد ۷: فعالانه پاسخگو باشيد…تا در قلب و فكر افرادتان جاي داشته باشيد.

شركت ها هر ساله مبالغ بيشتر و بيشتري صرف آموزش كارمندان مي كنند. رهبران شركت ها مي دانند ايجاد فرصت هايي براي آموزش مرتبط با مشاغل، عملكرد كلي كسب و كار را بهبود مي بخشد. تعداد سازمان هاي يادگيرنده” در حال افزايش است. مديران اجرايي افراد را تشويق مي كنند تا به روش هاي جديد حل مشكلات بينديشند و عملكرد و سازگاري خود را ارتقا دهند. اين سازمان هاي يادگيرنده افراد را ترغيب مي كنند به دنبال مدل هاي ذهني” خاص يا افكار مشخصي درباره چگونگي موضوعات باشند. كاركناني كه به چنين درجه اي از خود آگاهي مي رسند، اغلب مهارت هاي احساسي خود را نيز ارتقا مي دهند. يكپارچگي از سطوح عالي سازمان آغاز مي شود، بنابراين، مديران بايد اصول شركت را رعايت كنند. تلاش هاي كارمندان خود را به اهداف شركت پيوند دهيد، چارت پيشرفت شركت به سوي اهداف را، طراحي كرده و مثبت گرايي را تشويق كنيد.

طراحي سايت طراحي سايت  طراحي سايت طراحي سايت طراحي سايت طراحي سايت

 

:: موضوعات مرتبط:
:: برچسب‌ها: ،
 ساعت : ۱۲:۰۵:۴۳
نویسنده : پدرام
نظرات (0)

طراحي سايت خودرو و يا طراحي سايت نمايشگاه ماشين يكي از طراحي سايت هايي است كه بسيار مورد توجه مخاطبان قرار مي گيرد. تمام خريداران و فروشندگان خوردو به يك سايت پرقدرت نياز دارند. معمولا اكثر نمايشگاه هاي اتومبيل نياز دارند كه طراحي سايت مربوط به نمايشگاه آنها بسيار هوشمندانه طراحي شده باشد.

 

 

شركت رايان قصد دارد در اين مقاله نكات مهم جهت طراحي سايت نمايشگاه ماشين به صورت كاملا حرفه اي را براي شما بيان كند. با مطالعه اين مقاله تمام فوت و فن هاي طراحي سايت خودرو را درك خواهيد كرد.

اهميت طراحي سايت خودرو

اهميت طراحي سايت خودرو

همانطور كه ميدانيد امروزه بازار خريد و فروش خودرو بسيار گرم است. در گذشته بازاريابي خودروها به صورت برونگرا صورت مي گرفت؛ يعني افرادي كه قصد داشتند خودرو خود را به فروش برسانند يا خودرو خريداري كنند به محلي مراجعه مي كردند تا خودرو خود را در معرض ديد قرار دهند.

اما امروزه بازاريابي برونگرا جايگاه خود را به بازاريابي درونگرا داده است. به اين صورت كه صاحبان يا خريداران خودرو به سايت هاي مختلف مراجعه كرده و هرآنچه كه نياز است راجع به خودرو مورد نظرشان بدانند در آن سايت مطالعه مي كنند.
حتي شركت هاي توليدكننده خودرو نيز بخش عمده اي بازاريابي و فروش خود را در سايت هاي مربوط به خودرو انجام مي دهند؛ بنابراين ايجاد وب سايت خودرو از اهميت بسيار بالايي برخوردار است. اينكه ساخت سايت خودرو به صورت جامع و كامل انجام شود و تمام امكاناتي كه يك مراجعه كننده به سايت نياز دارد، در اختيار مراجعه كننده قرار بگيرد.
علاوه براينكه طراحي سايت خودرو براي مراجعه كنندگان به سايت خودرو از اهميت بالايي برخوردار است، براي صاحبان سايت خودرو نيز راه اندازي سايت خودرو از اهميت بالايي برخوردار است. صاحبان سايت خودرو ترجيح مي دهند كه ايجاد وب سايت خودرو به گونه اي انجام شده باشد كه در كنار كاملا حرفه اي بودن سايت، كار كردن با آن نيز بسيار ساده و قابل فهم باشد.
شركت رايان به تمام دارندگان نمايشگاه هاي اتومبيل اين اطمينان را مي دهد كه ساخت سايت خودرو به شكل كاملا حرفه اي انجام مي شود. صاحبان نمايشگاه هاي اتومبيل به وضوح مشاهده خواهند كرد كه بعد از اينكه راه اندازي سايت خودرو نمايشگاه خودشان را به شركت رايان سپردند، چگونه رونق كسب و كار آنها به سرعت افزايش پيدا ميكند.

طراحي سايت پزشكي طراحي سايت املاك طراحي سايت صنعتي

امكانات طراحي سايت خودرو كه توسط شركت رايان ارائه ميشود

به جهت اينكه طراحي سايت خودرو به نحو حرفه اي صورت بگيرد نيازمند اين است كه بسياري از امكانات ويژه را در اختيار كاربر قرار دهد. شركت رايان امكانات زير را براي ايجاد وب سايت خودرو مد نظر قرار ميدهد تا طراحي سايت خودرو بسيار پرقدرت باشد. فهرستي كه در ادامه مورد بررسي قرار مي دهيم بخشي از امكاناتي است كه در ساخت سايت خودرو مي توان در نظر گرفت.

 • بخشي به جهت مقايسه انواع خودرو ها با يكديگر
 • فهرست اعلام قيمت به روز
 • درباره ما
 • گالري تصاوير
 • بخشي به جهت فروش خودرو ها توسط كاربران
 • پنل كاربري
 • پنل مديريتي كارآمد
 • وبلاگ به جهت بررسي مباحث روز
 • اخبار به جهت اطلاع رساني ها
 • فروشگاه اينترنتي به جهت فروش (طراحي سايت فروشگاهي)
 • امكان پيش خريد
 • نقشه
 • ارتباط آنلاين با مشتريان
 • ايميل ماركتينگ
 • فرم تماس
 • درباره ما
 • تماس با ما
 • امكان معرفي فروشگاه يا شركت لوازم يدكي ماشين
 • چند زبانه بودن سايت

امكانات طراحي سايت خودرو كه توسط شركت رايان ارائه ميشود

در ادامه برخي از امكانات اين شركت را به تفسير در اختيار شما قرار ميدهيم:

 1. قرار دادن گالري تصاوير

  يكي از ملزومات سايت خودرو قرار دادن تصاوير خودروها است. افرادي كه جهت خريد خودرو به سايت خودرو مراجعه ميكنند، توقع دارند كه تصوير خودرويي كه قصد خريد آن دارند را با كيفيت بالا در سايت مشاهده كنند؛ بنابراين شركت رايان در طراحي سايت خودرو اين امكان را در نظر مي گيرد كه گالري تصاوير خودرو با بهترين كيفيت در سايت بارگزاري شوند تا مخاطبان حداكثر استفاده را از سايت خودرو ببرند.

 2. امكان خريد آنلاين در سايت خودرو

  با توجه به اينكه امروزه خريد حضوري و استفاده از پول نقد بسيار كمرنگ شده است. به همين دليل قرار دادن امكان خريد اينترنتي و به صورت آنلاين و يا پيش پرداخت در طراحي سايت خودرو بسيار مد نظر قرار ميگيرد. به همين دليل شركت رايان گزينه خريد آنلاين را در ايجاد وب سايت خودرو مقرار ميدهد تا مشتريان با هيچ مشكلي جهت خريد خودرو مواجه نشوند.

 3. گرافيك جذاب

  گرافيك و جذابيت در طراحي سايت نمايشگاه ماشين اهميت بالايي را دارا است. طراحان سايت شركت رايان هنگام راه اندازي سايت خودرو از گرافيك بسيار خاص استفاده ميكنند؛ بنابراين با سپردن طراحي وب سايت خودرو به شركت رايان، طراحي سايت خودروتان بسيار منحصر به فرد خواهد بود. همچنين در كنار خاص بودن، ايجاد وب سايت خودرو توسط شركت رايان از جذابيت بالايي نيز برخوردار است.

 4. قرار دادن گزينه پيش خريد كردن خودرو

  خودروها به دليل داشتن قيمت هاي بالا معمولا توسط خريدارن پيش خريد مي شوند. يكي ديگر از امكاناتي كه شركت رايان جهت ساخت سايت خودرو مد نظر ميگيرد امكان پيش خريد است. راه اندازي سايت خودرو توسط شركت رايان اين امكان را به كاربران مي دهد كه خودرو مورد نظر خود را با استفاده از طراحي سايت خودرويي كه با دقت بالا انجام شده است، پيش خريد كنند.

 5. قرار اطلاعات به روز

  خريداران خودرو توقع دارند قبل از اينكه خودرو مورد نظر خود را جستجو كنند اطلاعاتي راجع به اخبار جديد خودروها به دست بياورند. شركت رايان با طراحي وب سايت خودرو اين امكان را به شما مي دهد كه اخبار به روز مربوط به خودرو را در سايت بارگزاري كنيد.

 6. نقشه سايت

  راه اندازي سايت خودرو اين امكان در نظر گرفته ميشود كه آدرس دقيق محل نمايشگاه خودرو و همچنين اطلاعات دقيق جهت برقراري تماس تلفني با نمايشگاه قابل مشاهده و در دسترس باشد. در طراحي وب سايت خودرو توسط شركت رايان، اين امكان نيز وجود دارد كه كاربر به خوبي مشاهده كند كه در لحظه در كدام قسمت سايت قرار گرفته است و چگونه مي تواند توسط نقشه راهنما طراحي سايت خودرو به ساير بخش هاي سايت خودرو مراجعه كند.

 7. ارسال نظرات كاربران در سايت

  در ايجاد وب سايت خودرو توسط شركت رايان همچنين اين امكان وجود كه كاربر با كارفرما در ارتباط باشد. در ساخت سايت خودرو اين امكان در نظر گرفته شده است كه مخاطبان بتوانند نظرات خود را براي نمايشگاه اتومبيل ارسال كنند. آنها همچنين مي توانند با ارسال ايميل با صاحبان نمايشگاه در ارتباط باشند.

 8. تماس با مشتري

  در ايجاد وب سايت خودرو حتما بايد گزينه ي تماس با مشتري قرار گرفته باشد. در اين گزينه مشتري مي تواند تمامي نظرات و سوال هاي خود را با صاحب نمايشگاه اتومبيل در ميان بگذارد؛ بنابراين طراحي سايت خودرو بايد چنين صفحه اي را شامل باشد.

  طراحي سايت هتل طراحي سايت آموزشگاهي

  نكات طراحي سايت خودرو

  هر اندازه كه نكات اصولي در راه اندازي سايت خودرو رعايت شود، سايت شما محبوبيت بيشتري داشته و در نهايت موفق تر عمل خواهد كرد. نكات طراحي وب سايت خودرو سالانه و بر اساس تغييرات موتورهاي جستجو تغييرات بسياري را به خود مي بينند. در نتيجه به جهت چك كردن نكات در ايجاد وب سايت خودرو بايد به صورت سالانه و بر اساس به روز ترين منابع موجود اطلاعات خود را به روز كنيد. فهرستي كه در ادامه به جهت نكات طراحي سايت خودرو ذكر شده است تنها بخشي است كه مي تواند به شما در شناخت كيفيت كار يك شركت طراحي سايت خودرو خوب كمك كننده باشد.

  1. ساخت سايت خودرو با سرعت بالا
  2. جذابيت در عين سادگي به جهت افزايش زماني كه كاربر در سايت شما است
  3. در نظر گرفتن برند سازي در طراحي سايت خودرو
  4. طراحي ريسپانسيو يا واكنش گرا به جهت امكان استفاده از سايت در دستگاه هاي متفاوت
  5. دسترسي آسان به عنوان نكته اي كليدي در طراحي سايت خودرو

  سرعت

  در طراحي سايت خودرو سرعت بالا از اهميت ويژه اي برخوردار است. كاربر نمي تواند به مدت طولاني منتظر نمايش سايت خودرو باشد. هنگامي طراحي وب سايت خودرو حتما حوصله ي كاربر بايد در نظر گرفته شود؛ بنابراين نياز است كه در ايجاد وب سايت خودرو، سرعت بالا مورد توجه قرار بگيرد.

  جذابيت

  راه اندازي سايت خودرو بايد به صورت كاملا هوشمندانه باشد. در طراحي وب سايت خودرو استفاده از گرافيك خاص و جذاب بسيار حائز اهميت است. همه دارندگان نمايشگاه اتومبيل تمايل دارند كه ايجاد وب سايت خودرو نمايشگاه آنها در عين سادگي، منحصر به فرد بوده و نمونه ي مشابه نداشته باشد؛ بنابراين رعايت سادگي و جذابيت هنگام ساخت سايت خودرو از اهميت بالايي برخوردار است.

  طراحي ريسپانسيو

  در طراحي سايت خودرو اين امكان بايد در نظر گرفته شود كه سايت طراحي شده در تمام وسايل الكترونيكي از جمله لپ تاب، تلفن همراه و غيره قابليت بازگشايي داشته باشد. ريسپانسيو سايت هنگام استفاده توسط كاربران مختلف، از جمله نكات مهمي است كه هنگام طراحي وب سايت خودرو بايد در نظر گرفته شود.

  ايجاد برند

  اكثر نمايشگاه هاي اتومبيل برند تجاري مخصوص خود را دارند كه با آن به خريداران خودرو شناسانده مي شوند. در ايجاد وب سايت خودرو بايد برندسازي نيز مد نظر قرار بگيرد. طراحي سايت نمايشگاه ماشين با ايجاد يك برند خاص براي نمايشگاه خودرو، بسيار حرفه اي تر خواهد شد.

  دسترسي آسان به قسمت هاي مختلف سايت

  هنگام راه اندازي سايت خودرو حتما بايد به اين نكته توجه شود كه امكان دسترسي آسان توسط كاربر وجود داشته باشد. كاربر ترجيح ميدهد كه زماني كه در سايت خودرو مشغول جستجو است به راحتي بتواند به هر بخش كه مي خواهد مراجعه كند؛ بنابراين هنگام طراحي وب سايت خودرو بايد امكان جستجو وجود داشته باشد.

  قيمت و هزينه طراحي سايت خودرو بستگي به امكاناتي دارد كه شما در طراحي سايت خودروانتظار داريد. در واقع طراحي سايت خودرو بر اساس شركت طراحي كننده، مهارت تيم طراحي، مقياس پروژه، امكانات مورد نظر شما و غيره تعيين مي شود. به جهت اطلاع از قيمت طراحي سايت خودرو بايد با شركت رايان تماس گرفته و اطلاعات مورد نياز را به تيم طراحي ارائه دهيد.

  توجه به سئو و بهينه سازي در طراحي سايت خودرو

  توجه به سئو و بهينه سازي در طراحي سايت خودروسئو سايت به همان اندازه اهميت دارد كه طراحي سايت خودرو مهم است. در نتيجه در زمان سفارش طراحي سايت خودرو به سئو اهميت دهيد و از شركت ساخت سايت خودرو در رابطه با اينكه آيا اصول سئو را رعايت مي كنند سوال كنيد. سئو قدرت راه اندازي سايت خودرو شما خواهد بود و در واقع تفاوت شما در كسب و كار اينترنتي بر اساس ميزاني است كه سئو در طراحي وب سايت خودرو رعايت شده است. شناخت نكات سئو در ايجاد وب سايت خودرو به شما كمك مي كند تا با بررسي نمونه هاي طراحي سايت خودرو متوجه شويد كه آيا شركت ساخت سايت خودرو مي تواند اصول سئو را رعايت كند يا خير و اگر شما راه اندازي سايت خودرو خود را به شركت طراحي سايت خودرو بسپاريد آيا طراحي وب سايت خودرو بر اساس اصول سئو انجام مي شود. توجه داشته باشيد بدون شناخت نسبي از سئو به صورت كامل قادر نخواهيد بود تا تشخيص دهيد كه آيا سئو به درستي رعايت مي شود يا خير. اصولي كه در ادامه به عنوان اصول سئو در ايجاد وب سايت خودرو ذكر كرده ايم تنها بخشي از اصولي است كه بايد در طراحي سايت خودرو رعايت شود.

  • ريسپانسيو بودن يا واكنش گرا بودن يكي از مواردي است كه از نظر گوگل اهميت بسياري داشته و در رتبه بندي شما تاثير مستقيمي خواهد گذاشت.
  • رعايت تيتر بندي ها به جهت شناخت موتورهاي جستجو سبب مي شود تا يك موتور جستجو تشخيص دهد كه هر بخش از مطالب شما تا چه حد اهميت دارد
  • استفاده از تصاوير سبك و با كيفيت به جهت افزايش سرعت سايت يكي از اصول سئويي است كه شما بايد در نمونه هاي ارائه شده به عنوان نمونه هاي طراحي سايت خودرو شركت مورد نظر بررسي كنيد
  • سرعت بارگذاري سايت بر اساس سئو بايد در بهينه ترين حالت خود قرار داشته باشد تا موتورهاي جستجو امتياز سرعت بالايي را به شما بدهند.
  • دسترسي كاربران در راه اندازي سايت خودرو بايد كاملا فكر شده و منطقي انجام شود تا كاربر تجربه خوبي را در سايت شما داشته باشد.

  نكات بسياري به جهت سئو ساخت سايت خودرو وجود دارد كه شناخت بيشتر آن ها نياز به ابزار و متخصصين اين زمينه خواهد داشت. با چك كردن نكات فوق در طراحي سايت هاي نمونه متوجه خواهيد شد كه آيا طراحي سايت خودرو سئو شده است يا خير.

  بهترين شركت طراحي سايت خودرو

  بهترين سايت به جهت طراحي وب سايت خودرو سايتي است كه نكات طراحي سايت خودرو را به خوبي بشناسد و بتواند سايتي كاملا با ماهيت كاربري خودرو طراحي كند. علاوه بر اين بهترين شركت طراحي سايت خودرو بايد از نظر فني به روز بوده و تمامي نكات به جهت موفقيت يك سايت در طراحي سايت خودرو را رعايت كند تا در نهايت عملكردي كه پس از ايجاد وب سايت خودرو قابل مشاهده است چشمگير باشد.

  افزايش فروش با تبليغات اينستاگرامي

  بعد از طراحي سايت خودرو و ماشين پيشنهاد مي كنيم كه براي افزايش فروش و همچنين نشان دادن محصولات خود به مشتريان و معرفي خدمات، حتما از خدمت ويژه تبليغات در اينستاگرام شركت رايان استفاده كنيد.ما به شما كمك مي كنيم كه تمام خدمات و محصولات خود را به ميليون ها نفر در اينستاگرام نشان دهيد و فروش خود را چندين برابر نمايد.

  طراحي سايت تهران طراحي سايت اختصاصي

:: موضوعات مرتبط:
:: برچسب‌ها: ،
 ساعت : ۱۲:۰۴:۴۳
نویسنده : پدرام
نظرات (0)

تغيير بودجه به معناي تغيير كامل برنامه كاري شماست اگر شما در سازماني با سيستم هاي باز مالي و بازاريابي كار مي كنيد، مي توانيد نگاهي خلاصه به برنامه هاي بازاريابي داشته باشيد … اما اين نگاه خلاصه نكات ظريف و ويژه اجراي آن را به شما ارائه نخواهد كرد. بازاريابي با سرعت بسيار بالايي در حال تغيير است،و شما بايد با همين سرعت سعي كنيد بهترين عملكرد خود را نيز حفظ كنيد.

 

فرآيند مشخص كردن بودجه بازاريابي سالانه يكي از كارهاي مشكل است كه اكثر افراد دل خوشي از آن ندارند.در فرآيند تعيين بودجه دو وظيفه سخت و خسته كننده در پيش رو خواهيد داشت.اول متقاعد كردن تصميم گيرندگاني كه سرمايه گذاري كرده و هزينه ها را پرداخت مي كنند به اين مسئله كه بايد برنامه بازاريابي رويكردي جديد پيدا كند – زيرا روش هاي سنتي قديمي بازاريابي ديگر اثربخشي ندارند. دوم اينكه شما بايد بودجه را بر اساس اهداف، استراتژي ها، و تاكتيك هاي جديد بازاريابي دروني و ديجيتال مشخص كنيد.

بودجه بازاريابي شما چه چيزهايي را شامل مي شود؟
براي بسياري از شركت ها، فرآيند بازاريابي به شكلي غير طبيعي تبديل شده است. بزرگترين تفاوت در تعيين بودجه بازاريابي فعلي چيست؟ جواب در مشخص كردن بودجه اي است كه هزينه هاي بازاريابي درون گرا، ابزار، و فن آوري هاي ويژه بازاريابي اينترنتي را نيز در خود جاي مي دهد. از آنجا كه اين مسئله حيطه اي كاملا متفاوت را پوشش مي دهد، شما نمي توانيد بدون داشتن دانش كافي انتخاب هاي مناسبي در تعيين بودجه بازاريابي خود داشته باشيد. و اين مسئله اهميت زيادي دارد زيرا شما نمي خواهيد وقت و هزينه خود را تلف كنيد.
يك بودجه بازاريابي كامل – مخصوصا در تجارت هاي B2B – مي تواند مطالب زير را شامل شود:
• توسعه و توليد تكميلي
• متخصصين توليد محتوا
 برنامه هاي كمپين ايميل ماركتينگ
 خبرنامه هاي الكترونيك
• گرافيست شما
 متخصص تحقيق بر بازار
 متخصصين نرم افزار هاي بازار
• داده ها و متريك هاي تحليلي
• متخصصين بازاريابي موبايلي
• تحقيقات و تبليغات كليكي به خصوص تبليغات در گوگل
• نياز هاي چاپي
• متخصصين روابط عمومي
 تحقيقات در مورد كلمات كليدي و سئو
• متخصصين رسانه هاي اجتماعي
• پشتيباني مالي از رخداد هاي آنلاين
• توسعه و طراحي دوباره وب سايت
مطمئنا مسايل زيادي براي پوشش دادن وجود دارد. حالا بايد به مطالبي توجه كنيم كه وجود آنها در ليست الزامي است و مطالبي كه وجود آنها الزامي نيست.

براي اين كار بايد به مطالب زير توجه كنيد:
• تعيين بودجه بازاريابي ، بسيار پيچيده تر از مشخص كردن اجزاي لازم در تجارت است كه به صرف هزينه نياز دارند.
• بودجه بازاريابي B2B به ابزار درون گرا و بيروني نياز دارد.
• بعضي از مالكين تجارت قبل از مشخص كردن كامل بودجه ، به مطالعه صنعت خود نياز دارند تا بتوانند درك كنند مشخصات خاص هر بودجه چطور تعيين شده، چرا تعيين شده و چه چيزهايي ديگري لازم خواهد بود.

article_image_one_177.jpg

شما مي توانيد از روش ها و تاكتيك هاي زير استفاده كنيد كه شركت هاي زيادي با اندازه ها و فعاليت هاي متفاوت براي تغيير دادن برنامه كاري خود و سودآور شدن در عصر جديد استفاده كرده و با استفاده از آنها تصميم گيرندگان را متقاعد مي كنند تا بودجه خود را به بودجه بازاريابي دروني تغيير داده و با موج جديد همسو شوند :

1. حذف روش هاي بازاريابي كه كاربرد ندارند.
شما نبايد هزينه هاي خود را براي فعاليت هايي صرف كنيد كه هيچ اثربخشي نداشته و براي شما ليد (سرنخ تجاري ) توليد نمي كنند. اما شركت هاي زيادي وجود دارند كه هنوز به چنين كارهايي ادامه مي دهند كه هيچ اثربخشي ندارند. شما بايد تمام هزينه هاي اضافي را حذف كرده تنها براي فعاليت هايي هزينه صرف كنيد كه براي شما اثربخش خواهد بود. شما تنها براي فعاليت هاي بازاريابي اي هزينه صرف مي كنيد كه مشتريان جديد براي شما به همراه داشته و يا باعث متعهد شدن مشتريان مي شود. اگر شما فعاليت هاي اضافي بودجه خود را خلاص كنيد، مي توانيد بودجه بيشتري را براي فعاليت هاي اينترنتي تهيه كنيد كه اثر بخشي بيشتري داشته و باعث شكوفا شدن تجارت شما مي شود.

2. براي آمار و تحليل ها اهميت ويژه اي قايل شويد. هر چقدر هم كه دردناك باشند.
يكي از واقعيت هاي ترسناك در عصر بازاريابي ديجيتال اين است كه هر چيزي قابل اندازه گيري است. اين بدين معناست كه هر چقدر هم در مخفي كاري قوي باشيد، هر كسي مي تواند با يك تحليل ميزان عملكرد و موفقيت شما را مشخص كند. البته اين مسئله اثر مثبتي نيز به همراه دارد … شما مي توانيد از داده براي قوي تر كردن بازاريابي خود استفاده كرده و ROI بيشتر را به تصميم گيرندگان نشان دهيد تا بتوانيد موفقيت خود را به نمايش بگذاريد. البته يك مثل قديمي است كه مي گويد هر كه بامش بيش، برفش بيشتر. بنابراين شما بايد اهدافي قابل دسترسي و منطقي براي خود مشخص كرده و با استفاده از روش هاي منطقي بتوانيد بودجه را به دقت مشخص كنيد تا بتوانيد به موفقيت برسيد.

طراحي سايت  طراحي سايت طراحي سايت طراحي سايت  طراحي سايت

3. سرمايه گذاري موثر بر محتوا درست مثل وب برندينگ !
جلب توجه افراد تنها از طريق محتوا امكان پذير است و براي ارائه محتواي عالي شما به طراحي و سيستم انتشار عالي نياز داريد. اگر شما محتوايي جديد، مهم، مفيد يا جالب براي مخاطب خود داريد، بايد آن را در اختيار آنها گذاشته و باور داشته باشيد كه افراد زيادي در حال حاضر به دنبال دريافت و انتشار محتواي با كيفيت هستند.
ايده ها و تفكرات جالب توجه زيادي وجود دارند كه افراد بدون استفاده كردن از آنها، تنها از آنها صحبت مي كنند. شما مي توانيد اين ايده ها را به انواع متفاوت محتوا تبديل كنيد. اما بايد به اين نكته توجه داشته باشيد كه استفاده كردن از محتوا كار ساده اي نيست و بر خلاف نظر بسياري از افراد محتوا مجاني نيست. شما بايد براي محتوا هزينه كنيد و حتي اگر از منابع دروني نيز براي ارائه محتوا استفاده مي كنيد، شما بايد بخشي از بودجه خود را براي كسب رتبه بالا در گوگل و استفاده از محتوا استفاده كنيد. همين الان هر محتواي منتشر شده در همين وب سايت بيشتر از چيزي كه فكر مي كنيد هزينه در بر داشته است.

4. تلاش و صرف هزينه براي اينكه زودتر از ديگران پيدا شده و در ديد باشيد، بخشي كليدي از بودجه شما را تشكيل مي دهد.
توجه داشته باشيد كه اگر افراد محتواي شما را نبينند، نمي توانند با شما ارتباط برقرار كرده و به مشتريان شما تبديل شوند. در ضمن، هر چه شما در صف جست و جو جلوتر باشيد، افراد بيشتري با شما آشنا مي شوند. براي قرار گرفتن در رتبه هاي اول جست و جو، شما بايد فعاليت هاي زيادي انجام داده و اين كارها نيز به هزينه نياز دارند.
شما نمي توانيد مانند صف هاي واقعي، از نفر جلوتر درخواست كنيد جاي خود را به شما بدهد.
شما بايد براي رسيدن به رتبه اول تلاش كنيد. سئو براي رسيدن به رتبه هاي اول اهميت زيادي دارد و فعاليت هاي سئو به هزينه هاي زيادي نياز دارد. فعاليت هاي سئو قطعي نبوده و مانند عصر بازاريابي ديجيتال مدام در حال تغيير است. اين به معناي هزينه هاي بدون توقف فعاليت هاي سئو است. كساني كه من را مي شناسند با اين عقيده من آشنا هستند . سئو هميشه گران و فقط براي ابتداي كار است و در انتها تنها برند است كه مي ماند وليكن اين ابتدا را هميشه بايد داشت و رعايت كرد.

5. درگيري بيشتر در شبكه هاي اجتماعي
شركت هاي زيادي هستند كه بودجه و منابع خود را به سمت رسانه هاي اجتماعي متمركز مي كنند. براي بعضي از مالكين – مخصوصا تجارت هاي B2B – رسانه هاي اجتماعي هنوز بسيار ناشناخته باقي مانده اند. همين طور شما بايد اصول كار را ياد گرفته و بعد بودجه اي تعيين كنيد كه بيشترين تمركز را بر فعاليت هاي رسانه هاي اجتماعي دارد. البته شما بايد حتما بخشي از بودجه خود را براي فعاليت هاي بازاريابي اختصاص دهيد تا بتوانيد تجارت خود را ارتقا دهيد. توجه داشته باشيد كه تمام رقباي شما نيز سرمايه هاي زيادي را صرف فعاليت بازاريابي در شبكه هاي اجتماعي مي كنند.

6. حذف و اصلاح وب سايت هاي قديمي و بدون كاربرد
اگر وب سايت شركت شما بسيار قديمي شده است و از روش هاي قديمي مانند بروشور گذاشتن در آن استفاده مي كنيد، شما بايد حتما سايت را حذف كرده و از سايت جديد استفاده كرده يا اينكه آن را كاملا زير و رو كرده و طراحي جديد براي آن در نظر داشته باشيد. وب سايت ها امروزه مركز اصلي تجارت هاي B2B و B2C محسوب مي شوند، و توسعه و نگهداري از سايت بخش مهمي از بودجه را به خود اختصاص مي دهد. براي اينكه شما بتوانيد ترمينال مركزي خود را فعال نگه داريد، بايد به صورت مداوم آن را با محتوا تغذيه كرده و قابليت كاربردي آن را بالا ببريد. شما بايد براي آپديت كردن، به روز نگه داشتن محتوا و افزايش قابليت كاربردي سايت، هزينه هاي زيادي را صرف كنيد. البته اين نكته را به ياد داشته باشيد كه هميشه طراحي دوباره سايت زمان و هزينه بيشتري نسبت به بودجه از پيش در نظر گرفته شده مي خواهد.

7. توليد و كسب ليد، تغذيه ليد
شما بايد بيشترين بودجه و فعاليت هاي خود را بر كسب و توليد ليد (سرنخ تجاري )جديد متمركز كنيد. اما بعد از بدست آوردن تعداد زيادي ليد شما نبايد متوقف شده و آنها را تغذيه كنيد تا به مشتريان معمولي و مشتريان متعهد شما تبديل شوند. اين كار به برنامه تغذيه ليد نياز دارد كه بخش مهمي از برنامه و بودجه بازاريابي را به خود اختصاص ميدهد.

8. استفاده از افراد با دانش و مهارت هاي كاربردي
امروزه مهارت ها و تجربيات لازم براي مدير بازاريابي بسيار با مهارت ها و تجربيات هاي كارمندان بازاريابي ۵ سال پيش تفاوت دارد. كارمندان بازرايابي امروزه بايد ماسك هاي متفاوت را به صورت زده و مهارت هاي كاملا متفاوتي را دارا باشد. شركت هاي B2B و B2C تشخيص داده اند كه براي توسعه فعاليت هاي بازاريابي اينترنتي به تيمي با مهارت ها، تجربيات و تخصص هاي كاملا متفاوت نياز دارند. بنابراين بخشي از بودجه شما براي دست يافتن به منابع لازم – مهارت ها، تجربيات، فن آوري و … – صرف خواهد شد.
توجه داشته باشيد كه اين كار به زمان، هزينه، و تخمين زدن زيادي نياز داشته و به هيچ وجه كار ساده اي نيست. تغيير دادن برنامه هاي بازاريابي كاري بسيار سخت است زيرا شما فرصت براي اشتباه كردن در تعيين هزينه ها را نداريد. اما فرهنگ و ديدگاه كلي كارمندان نسبت به تغيير نقش زيادي در رسيدن به موفقيت در اين كار دارد. مشتريان احتمالي مسير جست و جوي راه حل هاي خود را تغيير مي دهند و تعيين بودجه بر اين اساس كاري بسيار سخت است، و شما هيچ وقت نمي توانيد استراحت كنيد. با توجه به رويكردها، ابزارو فن آوري هاي جديد كه امروزه در دسترس افراد قرار دارند، من فكر مي كنم كه تعيين بودجه بازاريابي يكي از سخت ترين كارها محسوب شود.

طراحي سايت  طراحي سايت طراحي سايت طراحي سايت  طراحي سايت

:: موضوعات مرتبط:
:: برچسب‌ها: ،
 ساعت : ۱۰:۰۱:۴۸
نویسنده : پدرام
نظرات (0)

همزمان با گسترش ويروس كرونا تقاضا براي نصب دوربين حرارتي در سراسر جهان گسترش يافته است. مقامات كشورهاي مختلف تمايل دارند تا از اين دوربين‌ها به عنوان ابزاري براي براي كمك به تشخيص تب استفاده كنند. اما برخي در مورد ميزان دقت آنها مطمئن نيستنيد، به همين جهت در اين مقاله موارد زير را بررسي خواهيم كرد:

 • مهمترين مسائلي كه به دقت مربوط مي‌شوند
 • نمونه هايي كه تا كنون نصب و راه اندازي شده‌اند
 • مثال‌هايي از مسائل و مشكلاتي كه تا كنون با آنها مواجه شده‌ايم
 • مسائل مربوط به تغييرات دما
 • بهينه سازي دقت
 • بررسي گزينه هاي مختلف از FLIR و Optotherm در ايالات متحده تا تأمين كنندگان مختلف چيني از جمله Dahua ، Hikvision و Sunell
 • بررسي ادعاهاي مربوط به عملكرد اين محصولات و تفاوت قيمت محصولات حرارتي ارائه شده.
 • بررسي اهميت روزافزون اين محصول

بررسي موارد مربوط به دقت در دوربين هاي حرارتي

طي بررسي موارد مختلف مربوط به اين نوع دوربين‌ها به 4 موضوع اساسي برخورد كرديم كه به دقت اين محصول مربوط مي‌شد:

 • دقت سنجش دماي دوربين حرارتي : با اين كه برخي از توليد كنندگان ادعا مي‌كنند دقت اندازه‌گيري اين دوربين‌ها همان 0.3 درجه سانتيگراد است، ما از صحت اين موضوع مطمئن نيستيم. كاربران سيستم‌هاي نظارتي مي‌توانند براي مقايسه دقت اين دستگاه‌ها از واحد لاكس (واحد سنجش نور برابر با يك لومن در متر مربع) استفاده كنند.
 • مكان‌يابي: بسياري از دوربين‌هايي كه براي تشخيص دما به كار مي‌روند، به نحوي نصب مي‌شوند كه به صورت عمود بر شخص ثابت يا در حال حركت قرار مي‌گيرند. اين موضوع به ميزان قابل توجهي دقت خواندن را كاهش مي‌دهد، زيرا ممكن است نحوۀ قرار گرفتن شخص طوري باشد كه دماي كنار سر اندازه‌گيري شود و اين قسمت معمولا دماي پايين‌تري دارد.
 • خواندن دما از روي پيشاني و ساير نواحي صورت به شدت تحت تأثير عوامل محيطي قرار دارد. به عنوان مثال، در فرودگاه ها افرادي كه از محوطۀ بيروني وارد ساختمان مي‌شوند. در روزهاي گرم و آفتابي يا وقتي كه دماي هوا خيلي پايين باشد ممكن است. تحت تاثير دما قرار گرفته باشند. يا افرادي كه دير آمده‌اند و مي‌دوند تا به پرواز برسند ممكن است گرگرفته باشند و دماي سطح پوست آنها بالا رود.
 • خيلي به ندرت پيش مي‌آيد كه بر استفاده از دستگاه‌هاي blackbody (كه به عناصر گرمايي مجهز هستند) تاكيد شود اما در چنين سيستم‌هايي استفادۀ مكرر از آنها ضروري است. به همين علت هزينه و پيچيدگي نصب و اجراي آنها افزايش پيدا مي‌كند.

 قيمت دوربين حرارتي

جدا از مسائل مربوط به ميزان دقت اين دوربين‌ها، يكي ديگر از مسائل مهمي كه به چشم مي‌خورد، اختلاف قيمت فاحش اين محصولات است. قيمت اين دوربين‌ها از 10000 دلار براي دوربين‌هاي آمريكايي مانند FLIR، Optotherm و برخي از سيستم‌هاي چيني كه منحصرا بر تشخيص دماي بدن متمركز شده‌اند شروع مي‌شود و در مدل‌هاي ضعيف‌تر چيني به صدها دلار مي‌رسد. هرچند FLIR دوربين‌هاي ارزان‌قيمتي دارد كه دماي بدن را هم تشخيص مي‌دهند اما به دليل محدوديت‌هاي آن در دقت اندازه‌گيري پيشنهاد نمي‌شود.

مشكل اصلي: عدم وجود آزمايش‌هاي مستقل

مسئله اصلي اين است كه هيچ آزمايش و بررسي مستقلي در مورد عملكرد يا دقت سنجش دما در دوربين‌هاي حرارتي و يا استاندارد مشخصي براي مبني قرار دادن وجود ندارد. به همين دليل توليدكنندگان به خودشان اجازه داده‌اند تا از دستگاهي كه به منظور تشخيص بدن انسان و آتش سوزي ساخته شده است به عنوان ابزاري براي مشخص كردن ميزان دما و يا تب در افراد استفاده كنند. ما شديدا و فورا نسبت به خريد هرگونه دستگاه حرارتي ارزان قيمت كه امكان تشخيص دما را دارد، هشدار مي‌دهيم.

نمونه‌هايي از نصب و راه‌اندازي دوربين‌هاي حرارتي

اولين مثال ما از ووهان يعني منشاء اصلي اين بيماري همه‌گير است. جايي كه يكي از خبرنگاران نيويورك تايمز عكسي كه در لابي هتل و توسط دوربين‌هاي حرارتي از او گرفته شده بود را در صفحۀ توييتر خود منتشر كرد.

عليرغم ترجمه و جستجو به دو زبان انگليسي و چيني، نتوانستيم نام توليد كننده را پيدا كنيم. متن روي صفحه نمايش نشان مي‌دهد كه دستگاه از تركيب دوربين ‌هاي رنگي و حرارتي استفاده مي‌كنند. دوربين رنگي براي نمايش دادن بر روي مانيتور و دوربين حرارتي براي اندازه گيري دما.

در بعضي موارد ، مردم مستقيماً به سمت دوربين در حال حركت هستند ، مانند اين عكس AFP  كه از دوربين FLIR در مالزي ثبت شده است:

در اينجا مورد ديگري وجود دارد كه شخص مستقيماً در حال حركت به سمت دوربين حرارتي است اما توجه كنيد كه چگونه سر او به سمت ديگر مي‌چرخد. اين ويديوي خبري AFP از فرودگاهي در هانوي، ويتنام و با استفاده از تجهيزات OptoTherm ثبت شده است:

در نمونۀ زير، دوربين (كه با كادر قرمز مشخص شده است) نسبت به عبور و مرور محل در زاويۀ مناسبي قرار دارد. همانطور كه در گزارش نيويورك تايمز آمده يك مركز تجاري در تايلند را نشان مي‌دهد:

ازدحام جمعيت تشخيص دما را دشوارتر مي‌سازد. توجه داشته باشيد كه هشدار قرمز براي دماي بالاي 38 درجه سانتيگراد (100.4 درجه فارنهايت) است.

در مقابل، در جاهاي ديگر از دستگاه‌هاي ديگري براي اندازه‌گيري استفاده كرده‌اند. اين كار به صورت شخص به شخص انجام شده است. مانند مثال زير كه در فيليپين اجرا شده:

البته كاملا مشخص است كه برتري دوربين‌هاي حرارتي نسبت به اين دستگاه‌ها اين است. كه براي استفاده از اين دستگاه‌ها شخص موظف است دما را اندازه‌گيري كند، كه اين كار به زمان و كاركنان بيشتري نياز دارد.

از سوي ديگر در روش اندازه‌گيري درجه حرارت توسط فرد درصد خطا كاهش پيدا مي‌كند. زيرا در روش دوربين ممكن است زاويه سر افراد با دوربين حرارتي درست نباشد و يا سنسور زيادي به فرد نزديك باشد.

 

بيشتر بخوانيد:   هايك ويژن    نصب دوربين مدار بسته     تي وي تي   قيمت دوربين مداربسته

 

 

نمونه‌هايي از مشكلات در خصوص دوربين هاي حرارتي

يكي از مشكل‌هاي شايع اين است كه دماي خوانده شده بيش از حد پايين است. به خصوص وقتي كه سمت كناري سر شخص رو به دوربين باشد:

همچنين نمونه‌هايي از دماسنج مادون قرمز دستي موجود است كه به شدت از لحاظ دقت در تشخيص مسئله دارند. همانطور كه در تصوير زير ميبينيد خبرنگار اقتصادي اين تصوير را توئيت كرده. كه نشان مي‌دهد دماسنج مادون قرمز دستي درجه حرارت بدن او را 32.1 درجه سانتيگراد / 89.8 درجه فارنهايت تشخيص داده است.  اگر واقعا دما بدن اين شخص اين مقدار بود بايد از پايين بودن شديد دماي بدنش از بين مي‌ر‌فت.

در مثال قبل نه مدل و نه سازنده و نه هيچ يك از جزئيات و ويژگي‌هاي دستگاه مشخص نبود. اما نكتۀ مهم تشخيص اشتباه بود كه به خوبي در تصوير نشان داده شد.

نمونه ديگري از عدم تشخيص دقيق در دماسنج مادون قرمز توسط يكي از خبرنگارهاي نيويورك تايمز توئيت شد. او نوشت كه دستگاهش مدام 34 درجه سانتيگراد را نشان مي‌دهد:

دماي پوست پايين تر از دماي بدن است

به احتمال زياد دليل پايين‌تر نشان دادن دماي بدن سردتر بودن پوست از دماي واقعي (داخلي) بدن است. اپتوترم ها به آن «خطاي دماي پوست» ميگويند و توضيح مي‌دهند كه اين اختلاف تنها چند درجه است.

بهينه‌سازي ميزان دقت دستگاه

بر اساس نظر يكي از كارشناسان براي رسيدن به دقيق‌ترين نتايج فرد بايد روبروي دوربين قرار بگيرد. اگر عينك مي‌زند آن را بردارد. طوري بايستد كه دوربين بتواند دماي گوشۀ داخل چشم او را اندازه‌گيري نمايد.

وجود شيشه بر سر راه دوربين حرارتي مانند شيشه عينك مي‌تواند در روند اندازه‌گيري دما اختلال ايجاد كند. علاوه بر اين، كانال داخلي چشم دمايي بالاتر و دقيق‌تر از پوست ساطع مي‌كند.

به‌علاوه، مانند تمام دوربين‌ها به طور كلي، تراكم پيكسلي عامل مهمي است كه بايد در نظر گرفته شود. تراكم پيكسلي پايين‌تر باعث افزايش مسائل مربوط به دقت مي‌شود:

تلاش براي اندازه‌گيري دماي بدن فردي از راه دور به طور چشمگيري دقت را كاهش مي‌دهد. توصيه مي‌شود فاصله فرد تا دوربين حرارتي طوري باشد كه يك چهارم از سطح چشم با 9 تا 16 پيكسل پوشش داده شود، تا FoV دوربين به طور موثري محدود شود.

يكي از تكنيك‌هايي كه گاهي مورد استفاده قرار مي‌گيرد، اندازه گيري نسبي است. در اين روش در جمعيتي كه روبروي دوربين قرار دارند؛ شخصي كه در ميان آنها بيشترين دما را دارد، جدا كرده و بررسي مي‌كنند. اما در اين روش هم احتمال خطا وجود دارد به خصوص اگر دوربين فقط دماي كنار سر را با زاويه‌اي ضعيف بخواند يا بر اثر مسافت خطا وجود داشته باشد. اين احتمال وجود دارد كه افرادي كه تب دارند شناسايي نشوند.

استفاده از دستگاه‌هاي Black Body يا بدنه سياه در كنار دوربين حرارتي

بسياري از اين سيستم‌ها از يك دستگاه black body استفاده مي‌كنند. وسيلۀ گرانقيمتي كه از سطوح آن گرما ساطع مي‌شود تا دقت اندازه‌گيري دوربين هاي حرارتي بهبود يابد.

مشكل اينجاست كه اختلاف دماي طبيعي انسان (مثلاً 37 درجه سانتيگراد) و تب (مثلاً 38 درجه سانتيگراد) بسيار اندك است (فقط 2.7٪) بنابراين حتي خطاهاي جزئي در اندازه گيري دما مي تواند باعث خطا شود.

هدف استفاده از دستگاه black body رسيدن به دماي دقيق و صحيح است. در نتيجۀ آن كاهش خطاي اندازه‌گيري سيستم است.

 

بيشتر بخوانيد:   دوربين‌ مداربسته تحت شبكه     بهترين دوربين‌ مدار بسته      دوربين حرارتي        دوربين اچ دي

  دوربين تشخيص چهره

 

:: موضوعات مرتبط:
:: برچسب‌ها: ،
 [ ۱ ]