تعمیر درب پارکینگ
ارسال پیامک انبوه
طراحی سایت رایگان
تور داخلی ارزان
خرید آهن
Seo Seo .

Seo

7 نكته در تبديل وب سايت به يك برند​

در اين مقاله روش هاي بيان شده است كه مي توانيد براي سايت خود برند سازي نمائيد. ما اينجا اصول ابتدايي اين قضيه را بيان خواهيم نمود . برندينگ براي هر كمپاني بسيار ضروري مي باشد.

استراتژي برندينگ هم مي تواند باعث باعث شكست كمپاني شما و هم باعث شهرت شما شود ، در انتخاب آن بايد دقت نمود ، اما برندينگ فقط به يك كمپاني محدود نمي شود ، بلكه حتي مي توان يك سايت را نيز به برندي بزرگ تبديل كرد .

نام دامنه
در انتخاب نام دامنه سايت خود ، دقت لازم را داشته باشيد ، سعي كنيد دامنه اي را انتخاب كنيد كه همنام برند شما باشد.

تكرار پذيري
سعي كنيد در طراحي هاي تبليغاتي خود تكرار پذير باشيد ، به عنوان مثال ، سعي كنيد لوگوي سايت خود را در تمام صفحات سايت به نمايش قرار دهيد ، شعار تبليغاتي خود را در صفحات مختلف تكرار كنيد ، اين كار باعث مي شود نام سايت شما و لوگوي سايت شما همواره در ذهن مخاطبان باقي بماند .

ايجاد امضاء براي سايت
سعي كنيد يك امضاي براي ايميل هاي خود طراحي كنيد ، در اين صورت هر زمان كه شما ايميلي را به كاربران و مخاطبان خود ارسال نمائيد ، اين امضا در آخر ايميل قابل نمايش مي باشد.

طراحي صفحات تشكر
شما حتما در سايت خود ، فرم تماس با ما ، و يا فرم هاي ديگري براي نظرخواهي كاربران داريد ، سعي كنيد امكاني را فراهم آوريد كه پس از پر كردن فرم توسط مخاطبان ، يك پيغام تشكر از طرف شما براي آنها نمايش داده شود

انتشار كتاب الكترونيك
سعي كنيد يك كتاب الكترونيك كه معمولا آموزش مي باشد را تاليف نمائيد و آن را به صورت رايگان در اختيار همگان قرار دهيد ، اين كار باعث محبوبيت سايت شما مي شود

پست مهمان
امكاني را در سايت خود فراهم آوريد كه كاربران بتوانند در سايت شما نيز نويسندگي كنند كه به اين عمل اصطلاحا پست مهمان گفته مي شود ، انجام اين كار باعث جذب مخاطبان خواهد شد.

ارسال پاسخ خودكار (Auto responders)
در ايميل خود قابليت ارسال خودكار پاسخ رو فعال كنيد ، در اين صورت اگر كاربري به شما ايميلي را ارسال كند ، به عنوان مثال يك پاسخ خودكار براي او ارسال مي شود ، اين پاسخ خودكار معمولا تشكر و رسيدن ايميل به شما را نمايش مي دهد.

طراحي سايت طراحي سايت  طراحي سايت طراحي سايت طراحي سايت طراحي سايت


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ فروردين ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۴۶:۲۶ توسط:پدرام موضوع:

7 كليد ارتقا ي هوش احساسي

كتاب ها و مقالات بسياري به ارتباط بين هوش احساسي افراد و ميزان موفقيت آن ها پرداخته اند. كاركنان شاداب شركت هاي موفق را به وجود مي آورند.هوش احساسي مجموعه مهارت هايي شامل حس عام و كلي تا حساسيت هاي خاص است كه توانايي شما براي درك خودتان، مديريت ارتباطات و تطابق با شرايط مختلف را افزايش مي دهد. آيا روشي براي ارزيابي هوش احساسي در سطح سازماني وجود دارد؟ مطمئنا وجود دارد.

 

 

وقتي مديران تجربه شخصي كارمندان را درنظر مي گيرند، هوش احساسي بالاي شركتشان را نشان مي دهند. مثلا اينكه كارمندان نسبت به كار خود، تيم مديريتي خود و روند كسب و كار چه احساسي دارند و راجع به آن چگونه مي انديشند. هرچه هوش احساسي سازمان بيشتر شود، سودآوري بيشتر مي شود. امروزه تعداد زناني كه كار مي كنند به تعداد مردان نزديك شده است. نيروي كار نيز رفته رفته سالخورده مي شود. بسياري از والدين شاغل زمان كافي براي گذراندن وقت با فرزندان خود در اختيار ندارند. شركت ها بايد روش مواجهه با اين موارد و ساير واقعيت هاي در حال تغيير” را ياد بگيرند. آن ها بايد با كارمندان خود، برخوردي عادلانه داشته باشند، آنان را به رسميت بشناسند و محيط كار لذت بخش و دوستانه اي ايجاد كنند.اگر به عنوان مدير نسبت به كار خود باانگيزه و پرشور باشيد، كارمندانتان به اين موضوع پي مي برند. مديريت با نمونه بودن خودتان براي كارمندان، هنوز هم يكي از بهترين روش هاي ايجاد انگيزه در افراد است. اغلب سرپرستاني كه در ارزيابي هوش احساسي، امتيازات بالايي به دست مي آورند، به فوايد مثبت بهبود مداوم فردي ايمان دارند و همواره فرصت هايي ايجاد مي كنند تا كاركنان به يادگيري بپردازند.

هفت كليد زير در ايجاد سازماني با هوش احساسي به شما كمك مي كنند:

كليد ۱: افراد توانمندي استخدام كنيد كه به كار خود عشق مي ورزند و روش هاي پيشرفت را به آن ها نشان دهيد.

آيا عشق ورزيدن به كارتان، شما را به عضو بهتري در تيم تبديل مي كند؟ تحقيقات مختلف از جمله يك مطالعه ۸ ساله نشان مي دهد رضايت كاركنان و نوع احساس آن ها نسبت به ميزان حقوق دريافتي و امنيت شغلي، مسقيما بر سودآوري شركت اثر مي گذارد. سازمان هايي كه نظرات كارمندان را در تصميمات كسب و كار لحاظ مي كنند، سود مالي پايداري دارند. عناصر رضايت و پاداش شغلي، انعطاف برنامه كار، ارتباطات در محيط كار و فرصت هاي پيشرفت، همه در تعهد احساسي كارمندان به شركت نقش دارند. رفتار منفي مديران يا همكاران مي تواند احساس شادماني فرد از كار خود را از بين ببرد. محيطي ايجاد كنيد كه كارمندان بتوانند در مورد آرزوهاي شغلي خود آزادانه با سرپرستان خود گفتگو كنند. همواره فرصت هايي براي يادگيري ايجاد كنيد. حتي شركت هاي كوچك تر مي توانند با ارائه مسئوليت هاي خاص، اختيارات بيشتر و افزايش حقوق، اشتياق يك كارمند به پيشرفت را ارضا كنند. عملكردها را مرتبا ارزيابي كنيد تا هركس همواره در جاي خود باشد. در حالت ايده آل، همه كارمندان بيانيه ماموريت شركت را مي دانند. با اين وجود، اگر كاري كه افراد شما انجام مي دهند، كاملا ترغيب كننده و لذت بخش نيست، براي پر بار تر كردن زندگي شغلي آن ها روش هاي ديگري بيابيد. براي مثال، شركت شما مي تواند دليلي بيابد و كاركنان را تشويق كند تا با انجام كار داوطلبانه همراه با حقوق در روزهاي خاص، با جامعه ارتباط برقرار كنند.

article_image_one_166.jpg

كليد ۲: تيم هايي قدرتمند با اهدافي مشترك و پايدار بسازيد.

سازمان ها ديگر نمي توانند انتظار داشته باشند يك يا دو متخصص حرفه اي همه كارهاي آن ها را انجام دهند. شركت ها هر روز بيشتر و بيشتر براي دستيابي به اهداف خود بر تلاش هاي تيمي تكيه مي كنند. بنابراين، ايجاد ارتباطات سازنده به نفع شركت شماست. به كارمندان خود نحوه سهيم شدن در موفقيت شركت را نشان دهيد. آن ها را در موفقيت پروژه ها سهيم كنيد و به آن ها انگيزه دهيد تا نهايت تلاش خود را انجام دهند. با پرسيدن ميزان بهره وري كارمندان از آن ها و نظر آن ها نسبت به كارايي كل تيم، موفقيت تيم را تحليل كنيد. آيا بعضي افراد براي بيان احساسات و عقايد خود معذب هستند؟ رهبران گروه بايد روش هايي بيابند تا همه شركت كنندگان در بحث مشاركت كنند و مباحثات و مكالمات آزاد را تشويق كنند. نحوه هم سويي اهداف فردي كاركنان با تلاش هاي تيم را مشخص كنيد. قوانيني وضع كنيد تامشكلات مربوط به مكالمات و اختلاف نظرها حل شوند.

طراحي سايت طراحي سايت  طراحي سايت طراحي سايت طراحي سايت طراحي سايت

كليد ۳: كارهاي بيش از اندازه (يا كمتر از حد معمول) به افراد واگذار نكنيد.

واگذاري مقادير مناسب كار به كارمندان بسيار حياتي است. مسئوليت هاي غير واقع گرايانه، ميزان استرس آن ها را افزايش مي دهد. در نتيجه، ممكن است اشتباهات بيشتري مرتكب شوند و با مديران و همكاران خود رفتار خصومت آميزي داشته باشند. كار بيش از حد با تحميل هزينه هاي درماني و غيبت هاي زياد بر سازمان شما اثر مي گذارد. اين موضوع باعث مي شود كارمندان علاقه اي به پيشرفت نداشته باشند و بهترين افراد شما خسته و بي انگيزه شوند. اغلب، تصور كارمند از ميزان كار قابل انجام، متفاوت از تصور مدير است. در حقيقت، بسياري از كارمندان متخصص” كه مهارت هاي تخصصي و تحصيلات بالاتري دارند، احساس مي كنند نمي توانند از عهده توقعات شغلي خود برآيند. اين روند نشان مي دهد كه ممكن است شركت ها انتظارات نامعقولي از اين متخصصان داشته باشند. و بر خلاف تصور شما، كارمندان شركت هاي بزرگ نسبت به كاركنان كسب و كارهاي متوسط يا كوچك، براي انجام كارهاي خود با مشكلات بيشتري دست به گريبان هستند.جيم بالسيلي مدير ارشد اجرايي شركتي كه بلك بري را طراحي كرد مي گويد: تكنولوژي به متخصصان اين امكان را مي دهد كه زمان بيشتري را در خانه بگذرانند. با اين وجود، طرفداران پروژه خانواده و كار، كه يك گروه تحقيقاتي هستند و اثرات كار بر زندگي خانوادگي را بررسي مي كنند، بر اين باورند كه تلفن همراه، ايميل، زنگ هاي هشدار دهنده و ساير وسايل، مرزهاي بين ساعات كار و ساعات استراحت در خانه را از بين برده اند. با مذاكره در مورد برنامه ها و مهلت هاي مناسب و عادلانه، از غرق كردن كارمندان در حجم انبوهي از كارها اجتناب كنيد .براي دوره هاي زماني شلوغ و پركار ، كارمنداني موقتي استخدام كنيد. برنامه هايي انعطاف پذير داشته باشيد تا به افراد در ايجاد تعادل ميان زندگي و كارشان كمك كند.

كليد ۴: به افراد عادلانه پاداش دهيد

كارمندان شما مي دانند همكارانشان چه كاري انجام مي دهند و درآمد افرادي با شغل هاي مشابه شغل آن هاچقدر است. افراد به دريافت پاداش عادلانه اهميت بيشتري مي دهند تا به اينكه در كل حقوقشان چقدر است. تصوري كه كارمندان از ميزان دستمزد خود دارند، احساسات آن ها درباره سرپرستان را شكل مي دهد، بر ميزان توجه و حضور آن ها تاثير مي گذارد و ميزان تعهد آن ها به شغل و شركت را مشخص مي كند. ساير جنبه هاي پاداش مثل مزايا، انعطاف پذيري، فرصت هاي يادگيري و ساير موارد تشويقي نيز بر عملكرد كاركنان تاثير مي گذارد. با بررسي بي طرفانه عملكردها، دستمزدها را افزايش دهيد تا كارمندان بدانند قدردان آن ها هستيد و به اهداف خود دست يافته اند. در غير اينصورت، آن ها به پرداخت ها (دستمزد و پاداش)به عنوان تنها معيار عملكرد خود نگاه مي كنند. پاداش هارا با دستاوردهاي آن ها متناسب كنيد.

كليد ۵: اطمينان حاصل كنيد مديران توانايي مديريت دارند.

مهم ترين دليل افرادي كه كار خود را ترك مي كنند، نارضايتي از رئيس است، بنابراين، مديران مي توانند با افزايش هوش احساسي، نرخ جابجايي در شركت را كاهش دهند. درواقع، هرچه نقش مديريتي يك فرد پررنگ تر باشد، مهارت هوش احساسي او براي شكل دهي فرهنگ سازماني مهم تر است. وقتي كارمندان مي بينند به راحتي به مديران خود دسترسي دارند، اعتمادشان بيشتر مي شود و به مذاكرات آزادانه علاقمندتر مي شوند. با استفاده از روش هاي منسوخ مديريتي دستور و كنترل افراد را با خود بيگانه نكنيد، به جاي آن، به دنبال رهبري نظارتي باشيد. احساسات خود را بشناسيد، بهترين قابليت ها و محدوديت هاي خود را تشخيص دهيد و ياد بگيريد چگونه به موارد مختلف كارمندان بپردازيد. اگر مي خواهيد درباره ادراك كارمندان از خودتان مطالبي بدانيد، از فرد سومي كه كاملا بي طرف است بخواهيد با آن ها جلسه اي بگذارد. شخص تسهيل گر بايد در مكالمات بر مواردي تمركز كند كه كاركنان مي خواهند متوقف شود، آغاز شود يا ادامه يابد.

كليد ۶: با مردم با احترام رفتار كرده و استعدادهاي منحصر به فرد آن ها را تقويت كنيد.

تبعيض در سازمان مي تواند به بهره وري، شهرت و سود شركت صدمه بزند. در سال هاي اخير، كسب و كارها مقادير عظيمي پول را بر سر شكايات انجام شده از تبعيض ها از دست داده اند. تنوع افراد مي تواند اثري قوي بر تيم بگذارد و عملكرد كلي را بهبود ببخشد. از طرف ديگر، بعضي مطالعات نشان مي دهند كه اين موضوع مي تواند يكپارچگي را كه عنصري حياتي در موفقيت شركت به حساب مي آيد، كاهش دهد. با اين وجود، با كمك به اعضاء در ايجاد و گسترش همدلي كه مهارتي احساسي است و افراد را قادر مي سازد تا نسبت به تنوعات فرهنگي حساسيت بيشتري نشان دهند، مي توانيد انسجام و همبستگي را در هر تيمي افزايش دهيد. ياد بگيريد در محل كار خود به تفاوت ها احترام بگذاريد. به ياد داشته باشيد كه با وجود سابقه متفاوت، شما و همكارانتان منافع مشتركي داريد. همه شما مي خواهيد با افرادي كار كنيد كه براي كارتان ارزش قائلند و مي خواهيد يك فرهنگ كاري ايجاد كنيد كه ارتباطات مثبت و مهم تر از همه برخورد عادلانه را تقويت كند. يك سياست بدون تبعيضي در شركت خود بكار گيريد تا نشان دهيد سازمان شما براي تنوع و تفاوت ها ارزش قائل است.

كليد ۷: فعالانه پاسخگو باشيد…تا در قلب و فكر افرادتان جاي داشته باشيد.

شركت ها هر ساله مبالغ بيشتر و بيشتري صرف آموزش كارمندان مي كنند. رهبران شركت ها مي دانند ايجاد فرصت هايي براي آموزش مرتبط با مشاغل، عملكرد كلي كسب و كار را بهبود مي بخشد. تعداد سازمان هاي يادگيرنده” در حال افزايش است. مديران اجرايي افراد را تشويق مي كنند تا به روش هاي جديد حل مشكلات بينديشند و عملكرد و سازگاري خود را ارتقا دهند. اين سازمان هاي يادگيرنده افراد را ترغيب مي كنند به دنبال مدل هاي ذهني” خاص يا افكار مشخصي درباره چگونگي موضوعات باشند. كاركناني كه به چنين درجه اي از خود آگاهي مي رسند، اغلب مهارت هاي احساسي خود را نيز ارتقا مي دهند. يكپارچگي از سطوح عالي سازمان آغاز مي شود، بنابراين، مديران بايد اصول شركت را رعايت كنند. تلاش هاي كارمندان خود را به اهداف شركت پيوند دهيد، چارت پيشرفت شركت به سوي اهداف را، طراحي كرده و مثبت گرايي را تشويق كنيد.

طراحي سايت طراحي سايت  طراحي سايت طراحي سايت طراحي سايت طراحي سايت

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۷ فروردين ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۰۶:۵۱ توسط:پدرام موضوع:

3 نكته درباره طراحي كارت ويزيت

شما بايد كارتي را انتخاب كنيد كه براي تجارت و شخصيت صنعت شما مناسب باشد.كارت شما بايد تصويري حرفه اي را به ديگران نشان دهد كه به راحتي در ذهنش باقي بماند. كارت ويزيت بايد تاثير اوليه خوبي بر شركت شما باقي بگذارد. در واقع اين كارت كوچك مي تواند تأثيري مانند پوشيدن لباس مناسب و ظاهر حرفه اي شما داشته باشد.

كارت هاي ويزيت بخشي مهم از هر نوع برنامه ريزي بازاريابي حرفه اي است. با توجه به اندازه و هزينه كم و يا بالاي آن اين ابزار از تجارت را مي توان يكي از قوي ترين ابزارهاي ارتقاي هر تجارتي در نظر گرفت. براي مثال اگر شما مسئول برگذاري مراسم عذاداري هستيد، مطمئنا از كارت هايي استفاده نمي كنيد كه بسيار روشن است و شخصيت هاي كارتوني روي آن قرار دارند. اگر شما مكانيكي هستيد كه مي توانيد با ماشين هاي قديمي كار كنيد، كارت مشكي و سفيد نيز مي تواند بسيار مفيد باشد. در زمان طراحي بايد اول استايلي را انتخاب كنيد كه با تصوير حرفه اي تجارت شما همخواني دارد. براي اينكه بتوانيد شروعي راحت تر داشته باشيد.

article_image_one_170.jpg

مي توانيد از ۵ نوع استايل كارت زير بهره بريد:

كارت هاي ساده
كارت ساده معمولا با جوهر سفيد بر روي كارتي با پيش زمينه كاملا سفيد يا كرم رنگ پرينت گرفته مي شود. وقتي خدمات شما كاربردي است مي توانيد از اين مدل كارت استفاده كنيد. اين روش بسيار راحت است و به جاي طراحي عجيب با اشكال و رنگ هاي خاص اين حس ساده را به بينندگان انتقال دهد كه من همين هستم كه كارت نشان مي دهد و كار شما به سادگي انجام مي شود. اين طراحي ساده است و اطلاعات و پيام آن دقيق بوده و به وضوح انتقال پيدا مي كند.

كارت هاي تصويري
قرار دادن تصويري از صورت شما چه به صورت عكس و چه به صورت نقاشي كاريكاتور به فرد مقابل كمك مي كند بعد از مشاهده دوباره سريعا شما را به ياد بياورد. تصاويري كه محصولات يا خدمات خاص تجارت شما را نشان مي دهند مي توانند بيشتر از تعداد زيادي كلمات به تجارت شما كمك كند. تركيبي از رنگ ها كه روي كارت پخش شده اند( يا تركيبي از رنگ سياه و سفيد) نيز معمولا مي تواند در كارت مفيد باشد.

طراحي سايت طراحي سايت  طراحي سايت  طراحي سايت طراحي سايت  طراحي سايت

كارت هاي لمسي
بعضي از كارت ها ظاهري متفاوت ندارند بلكه در زمان گرفتن حس بهتري داريد. ممكن است اين افراد از موارد غير استاندارد مانند چوب يا فلز استفاده كنند. كارت يا كارت هاي آنها اشكال، لبه ها، تا خوردگي يا بسته بندي متفاوتي داشته باشند. كارت هاي لمسي گران تر از ساير كارت ها هستند زيرا در آنها مواد غير طبيعي بكار گرفته شده و مواردي مثل برش فلز براي تهيه آن بكار گرفته شده است. اما فقط در بعضي از تجارت هاي خاص و گران قيمت اين كارت هاي غير طبيعي ارزش هزينه صرف كردن دارند.

كارت هاي چند منظوره
يك كارت مي تواند اهدافي بيش از ارتقاي نام و تجارت شما داشته و مي تواند به عنوان كپن تخفيف، ياد آورنده قرار ملاقات و ساير كاربردها نيز طراحي شود. همين طور كارت مي تواند اطلاعاتي ارزشمندي ارائه كند كه هر فردي به آنها نياز دارد. براي مثال در كارت ويزيت يك هتل مي توان نقشه را در پشت كارت” قرار داد تا هر مهماني از فضاي هتل شما آشنايي پيدا كند. شما مي توانيد با اضافه كردن اين نوع خصوصيات هر نوع كارتي را به كارت هاي چند منظوره تبديل كنيد.

كارت ويزيت هاي عجيب
كارتي كه بسيار عجيب، پيچيده و رنگارنگ است مي تواند توجه زيادي را به خود جلب كند. خلاقيت هيچ مرزي ندارد جز هزينه توليد. براي مثال شما مي تواند از كارت هايي استفاده كنيد كه شكلاتي هستند.

چه نكاتي بايد در زمان طراحي كارت ويزيت رعايت شوند:
وقتي ايده كلي كارت ويزيت خود را مشخص كرديد بايد به فكر چاپ كردن آن بيفتيد. سه مسئله كلي در زمان چاپ كردن كارت حائز اهميت هستند:
● وزن: اكثر كارت هاي ويزيت بر روي كاغذهاي ۳۰۰ گرمي چاپ مي شوند.
● رنگ: امروزه كارت هاي دو رنگي بيشتر رواج دارند. اگر شما در حال انتخاب كارت ويزيت از يك كاتالوگ هستيد، مي تواند از بين ۱۵ رنگ استاندارد اصلي و متفاوت استفاده كنيد. رنگ هاي اصلي را در نرم افزار هاي آفيس خود بيابيد.
● كميت: بهتر است شما تعداد زيادي كارت چاپ كنيد زيرا هزينه هاي چاپ مجدد گران تر تمام ميشود . مثلا مصرف يك سال كارت ويزيت خود را چاپ كنيد.


منبع طراحي
اگرچه به نظر مي رسد طراحي كارت ويزيت بسيار ساده است اما تنها با تفكر و تجربه مي توانيد كارت هاي ويزيت خوبي طراحي و پرينت كنيد كه مي تواند توجه افراد را به تجارت شما جلب كرده و همين طور پيامي مثبت به مشتريان احتمالي شما منتقل كند. همين طور به ياد داشته باشيد كه شما بايد نام، عنوان، نام شركت، آدرس، شماره تلفن(موبايل و شركت)، آدرس ايميل، و آدرس وب سايت را بر روي كارت درج كنيد. اگر كسي مي خواهد بعد از گرفتن كارت با شما تماس برقرار كند، شما مطمئن هستيد كه وي به راحتي به شما دسترسي دارد.
 با يك جستجو به زبان انگليسي در گوگل مي توانيد تعداد بسيار زيادي از كارت ويزيت خاص پيدا كنيد.

طراحي سايت طراحي سايت  طراحي سايت  طراحي سايت طراحي سايت  طراحي سايت


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۷ فروردين ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۰۵:۴۳ توسط:پدرام موضوع:

8 دليل تغيير بودجه از سيستم باز مالي به بازاريابي دروني

تغيير بودجه به معناي تغيير كامل برنامه كاري شماست اگر شما در سازماني با سيستم هاي باز مالي و بازاريابي كار مي كنيد، مي توانيد نگاهي خلاصه به برنامه هاي بازاريابي داشته باشيد … اما اين نگاه خلاصه نكات ظريف و ويژه اجراي آن را به شما ارائه نخواهد كرد. بازاريابي با سرعت بسيار بالايي در حال تغيير است،و شما بايد با همين سرعت سعي كنيد بهترين عملكرد خود را نيز حفظ كنيد.

 

فرآيند مشخص كردن بودجه بازاريابي سالانه يكي از كارهاي مشكل است كه اكثر افراد دل خوشي از آن ندارند.در فرآيند تعيين بودجه دو وظيفه سخت و خسته كننده در پيش رو خواهيد داشت.اول متقاعد كردن تصميم گيرندگاني كه سرمايه گذاري كرده و هزينه ها را پرداخت مي كنند به اين مسئله كه بايد برنامه بازاريابي رويكردي جديد پيدا كند – زيرا روش هاي سنتي قديمي بازاريابي ديگر اثربخشي ندارند. دوم اينكه شما بايد بودجه را بر اساس اهداف، استراتژي ها، و تاكتيك هاي جديد بازاريابي دروني و ديجيتال مشخص كنيد.

بودجه بازاريابي شما چه چيزهايي را شامل مي شود؟
براي بسياري از شركت ها، فرآيند بازاريابي به شكلي غير طبيعي تبديل شده است. بزرگترين تفاوت در تعيين بودجه بازاريابي فعلي چيست؟ جواب در مشخص كردن بودجه اي است كه هزينه هاي بازاريابي درون گرا، ابزار، و فن آوري هاي ويژه بازاريابي اينترنتي را نيز در خود جاي مي دهد. از آنجا كه اين مسئله حيطه اي كاملا متفاوت را پوشش مي دهد، شما نمي توانيد بدون داشتن دانش كافي انتخاب هاي مناسبي در تعيين بودجه بازاريابي خود داشته باشيد. و اين مسئله اهميت زيادي دارد زيرا شما نمي خواهيد وقت و هزينه خود را تلف كنيد.
يك بودجه بازاريابي كامل – مخصوصا در تجارت هاي B2B – مي تواند مطالب زير را شامل شود:
• توسعه و توليد تكميلي
• متخصصين توليد محتوا
 برنامه هاي كمپين ايميل ماركتينگ
 خبرنامه هاي الكترونيك
• گرافيست شما
 متخصص تحقيق بر بازار
 متخصصين نرم افزار هاي بازار
• داده ها و متريك هاي تحليلي
• متخصصين بازاريابي موبايلي
• تحقيقات و تبليغات كليكي به خصوص تبليغات در گوگل
• نياز هاي چاپي
• متخصصين روابط عمومي
 تحقيقات در مورد كلمات كليدي و سئو
• متخصصين رسانه هاي اجتماعي
• پشتيباني مالي از رخداد هاي آنلاين
• توسعه و طراحي دوباره وب سايت
مطمئنا مسايل زيادي براي پوشش دادن وجود دارد. حالا بايد به مطالبي توجه كنيم كه وجود آنها در ليست الزامي است و مطالبي كه وجود آنها الزامي نيست.

براي اين كار بايد به مطالب زير توجه كنيد:
• تعيين بودجه بازاريابي ، بسيار پيچيده تر از مشخص كردن اجزاي لازم در تجارت است كه به صرف هزينه نياز دارند.
• بودجه بازاريابي B2B به ابزار درون گرا و بيروني نياز دارد.
• بعضي از مالكين تجارت قبل از مشخص كردن كامل بودجه ، به مطالعه صنعت خود نياز دارند تا بتوانند درك كنند مشخصات خاص هر بودجه چطور تعيين شده، چرا تعيين شده و چه چيزهايي ديگري لازم خواهد بود.

article_image_one_177.jpg

شما مي توانيد از روش ها و تاكتيك هاي زير استفاده كنيد كه شركت هاي زيادي با اندازه ها و فعاليت هاي متفاوت براي تغيير دادن برنامه كاري خود و سودآور شدن در عصر جديد استفاده كرده و با استفاده از آنها تصميم گيرندگان را متقاعد مي كنند تا بودجه خود را به بودجه بازاريابي دروني تغيير داده و با موج جديد همسو شوند :

1. حذف روش هاي بازاريابي كه كاربرد ندارند.
شما نبايد هزينه هاي خود را براي فعاليت هايي صرف كنيد كه هيچ اثربخشي نداشته و براي شما ليد (سرنخ تجاري ) توليد نمي كنند. اما شركت هاي زيادي وجود دارند كه هنوز به چنين كارهايي ادامه مي دهند كه هيچ اثربخشي ندارند. شما بايد تمام هزينه هاي اضافي را حذف كرده تنها براي فعاليت هايي هزينه صرف كنيد كه براي شما اثربخش خواهد بود. شما تنها براي فعاليت هاي بازاريابي اي هزينه صرف مي كنيد كه مشتريان جديد براي شما به همراه داشته و يا باعث متعهد شدن مشتريان مي شود. اگر شما فعاليت هاي اضافي بودجه خود را خلاص كنيد، مي توانيد بودجه بيشتري را براي فعاليت هاي اينترنتي تهيه كنيد كه اثر بخشي بيشتري داشته و باعث شكوفا شدن تجارت شما مي شود.

2. براي آمار و تحليل ها اهميت ويژه اي قايل شويد. هر چقدر هم كه دردناك باشند.
يكي از واقعيت هاي ترسناك در عصر بازاريابي ديجيتال اين است كه هر چيزي قابل اندازه گيري است. اين بدين معناست كه هر چقدر هم در مخفي كاري قوي باشيد، هر كسي مي تواند با يك تحليل ميزان عملكرد و موفقيت شما را مشخص كند. البته اين مسئله اثر مثبتي نيز به همراه دارد … شما مي توانيد از داده براي قوي تر كردن بازاريابي خود استفاده كرده و ROI بيشتر را به تصميم گيرندگان نشان دهيد تا بتوانيد موفقيت خود را به نمايش بگذاريد. البته يك مثل قديمي است كه مي گويد هر كه بامش بيش، برفش بيشتر. بنابراين شما بايد اهدافي قابل دسترسي و منطقي براي خود مشخص كرده و با استفاده از روش هاي منطقي بتوانيد بودجه را به دقت مشخص كنيد تا بتوانيد به موفقيت برسيد.

طراحي سايت  طراحي سايت طراحي سايت طراحي سايت  طراحي سايت

3. سرمايه گذاري موثر بر محتوا درست مثل وب برندينگ !
جلب توجه افراد تنها از طريق محتوا امكان پذير است و براي ارائه محتواي عالي شما به طراحي و سيستم انتشار عالي نياز داريد. اگر شما محتوايي جديد، مهم، مفيد يا جالب براي مخاطب خود داريد، بايد آن را در اختيار آنها گذاشته و باور داشته باشيد كه افراد زيادي در حال حاضر به دنبال دريافت و انتشار محتواي با كيفيت هستند.
ايده ها و تفكرات جالب توجه زيادي وجود دارند كه افراد بدون استفاده كردن از آنها، تنها از آنها صحبت مي كنند. شما مي توانيد اين ايده ها را به انواع متفاوت محتوا تبديل كنيد. اما بايد به اين نكته توجه داشته باشيد كه استفاده كردن از محتوا كار ساده اي نيست و بر خلاف نظر بسياري از افراد محتوا مجاني نيست. شما بايد براي محتوا هزينه كنيد و حتي اگر از منابع دروني نيز براي ارائه محتوا استفاده مي كنيد، شما بايد بخشي از بودجه خود را براي كسب رتبه بالا در گوگل و استفاده از محتوا استفاده كنيد. همين الان هر محتواي منتشر شده در همين وب سايت بيشتر از چيزي كه فكر مي كنيد هزينه در بر داشته است.

4. تلاش و صرف هزينه براي اينكه زودتر از ديگران پيدا شده و در ديد باشيد، بخشي كليدي از بودجه شما را تشكيل مي دهد.
توجه داشته باشيد كه اگر افراد محتواي شما را نبينند، نمي توانند با شما ارتباط برقرار كرده و به مشتريان شما تبديل شوند. در ضمن، هر چه شما در صف جست و جو جلوتر باشيد، افراد بيشتري با شما آشنا مي شوند. براي قرار گرفتن در رتبه هاي اول جست و جو، شما بايد فعاليت هاي زيادي انجام داده و اين كارها نيز به هزينه نياز دارند.
شما نمي توانيد مانند صف هاي واقعي، از نفر جلوتر درخواست كنيد جاي خود را به شما بدهد.
شما بايد براي رسيدن به رتبه اول تلاش كنيد. سئو براي رسيدن به رتبه هاي اول اهميت زيادي دارد و فعاليت هاي سئو به هزينه هاي زيادي نياز دارد. فعاليت هاي سئو قطعي نبوده و مانند عصر بازاريابي ديجيتال مدام در حال تغيير است. اين به معناي هزينه هاي بدون توقف فعاليت هاي سئو است. كساني كه من را مي شناسند با اين عقيده من آشنا هستند . سئو هميشه گران و فقط براي ابتداي كار است و در انتها تنها برند است كه مي ماند وليكن اين ابتدا را هميشه بايد داشت و رعايت كرد.

5. درگيري بيشتر در شبكه هاي اجتماعي
شركت هاي زيادي هستند كه بودجه و منابع خود را به سمت رسانه هاي اجتماعي متمركز مي كنند. براي بعضي از مالكين – مخصوصا تجارت هاي B2B – رسانه هاي اجتماعي هنوز بسيار ناشناخته باقي مانده اند. همين طور شما بايد اصول كار را ياد گرفته و بعد بودجه اي تعيين كنيد كه بيشترين تمركز را بر فعاليت هاي رسانه هاي اجتماعي دارد. البته شما بايد حتما بخشي از بودجه خود را براي فعاليت هاي بازاريابي اختصاص دهيد تا بتوانيد تجارت خود را ارتقا دهيد. توجه داشته باشيد كه تمام رقباي شما نيز سرمايه هاي زيادي را صرف فعاليت بازاريابي در شبكه هاي اجتماعي مي كنند.

6. حذف و اصلاح وب سايت هاي قديمي و بدون كاربرد
اگر وب سايت شركت شما بسيار قديمي شده است و از روش هاي قديمي مانند بروشور گذاشتن در آن استفاده مي كنيد، شما بايد حتما سايت را حذف كرده و از سايت جديد استفاده كرده يا اينكه آن را كاملا زير و رو كرده و طراحي جديد براي آن در نظر داشته باشيد. وب سايت ها امروزه مركز اصلي تجارت هاي B2B و B2C محسوب مي شوند، و توسعه و نگهداري از سايت بخش مهمي از بودجه را به خود اختصاص مي دهد. براي اينكه شما بتوانيد ترمينال مركزي خود را فعال نگه داريد، بايد به صورت مداوم آن را با محتوا تغذيه كرده و قابليت كاربردي آن را بالا ببريد. شما بايد براي آپديت كردن، به روز نگه داشتن محتوا و افزايش قابليت كاربردي سايت، هزينه هاي زيادي را صرف كنيد. البته اين نكته را به ياد داشته باشيد كه هميشه طراحي دوباره سايت زمان و هزينه بيشتري نسبت به بودجه از پيش در نظر گرفته شده مي خواهد.

7. توليد و كسب ليد، تغذيه ليد
شما بايد بيشترين بودجه و فعاليت هاي خود را بر كسب و توليد ليد (سرنخ تجاري )جديد متمركز كنيد. اما بعد از بدست آوردن تعداد زيادي ليد شما نبايد متوقف شده و آنها را تغذيه كنيد تا به مشتريان معمولي و مشتريان متعهد شما تبديل شوند. اين كار به برنامه تغذيه ليد نياز دارد كه بخش مهمي از برنامه و بودجه بازاريابي را به خود اختصاص ميدهد.

8. استفاده از افراد با دانش و مهارت هاي كاربردي
امروزه مهارت ها و تجربيات لازم براي مدير بازاريابي بسيار با مهارت ها و تجربيات هاي كارمندان بازاريابي ۵ سال پيش تفاوت دارد. كارمندان بازرايابي امروزه بايد ماسك هاي متفاوت را به صورت زده و مهارت هاي كاملا متفاوتي را دارا باشد. شركت هاي B2B و B2C تشخيص داده اند كه براي توسعه فعاليت هاي بازاريابي اينترنتي به تيمي با مهارت ها، تجربيات و تخصص هاي كاملا متفاوت نياز دارند. بنابراين بخشي از بودجه شما براي دست يافتن به منابع لازم – مهارت ها، تجربيات، فن آوري و … – صرف خواهد شد.
توجه داشته باشيد كه اين كار به زمان، هزينه، و تخمين زدن زيادي نياز داشته و به هيچ وجه كار ساده اي نيست. تغيير دادن برنامه هاي بازاريابي كاري بسيار سخت است زيرا شما فرصت براي اشتباه كردن در تعيين هزينه ها را نداريد. اما فرهنگ و ديدگاه كلي كارمندان نسبت به تغيير نقش زيادي در رسيدن به موفقيت در اين كار دارد. مشتريان احتمالي مسير جست و جوي راه حل هاي خود را تغيير مي دهند و تعيين بودجه بر اين اساس كاري بسيار سخت است، و شما هيچ وقت نمي توانيد استراحت كنيد. با توجه به رويكردها، ابزارو فن آوري هاي جديد كه امروزه در دسترس افراد قرار دارند، من فكر مي كنم كه تعيين بودجه بازاريابي يكي از سخت ترين كارها محسوب شود.

طراحي سايت  طراحي سايت طراحي سايت طراحي سايت  طراحي سايت


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۷ فروردين ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۰۴:۴۳ توسط:پدرام موضوع:

چهارچوب كلي رنگها در طراحي سايت

 

انتخاب گرافيك و مطالب براي سايت مهم مي باشند ولي انتخاب رنگهاي صحيح براي سايت،نيز به همان ميزان اهمييت دارد . رنگها تاثير زيادي بر مردم دارند. برخي از رنگها مي توانند عواطف گوناگوني را در مردم ايجاد كنند.اين عكس العملهاي عاطفي مي تواند تصوير شركت ما را در ذهن بينندگان خود تحت تاثير قرار دهد كه به نوبه خود مي تواند تاثير بسزايي روي برند شركت ما داشته باشد . در اين مقاله به بحث پيرامون فاكتورهاي موثر در انتخاب رنگ براي استفاده در سايت مي پردازيم .

 

علم ثابت كرده است كه رنگهاي مختلف مي توانند انسانها را خوشحال، ناراحت، راحت، خشمگين، به وجد يا به ترس آورند. انسانها رنگها را به عواطف گوناگوني نسبت مي دهند.چنانچه شبهاتي در تاثير رنگ بر عواطف داريم،جالب است به اين مطلب دقت كنيد: "غول چشم سبز"، "چشم قرمز"، يا "خاطره سياه رنگ". غول چشم سبز، مرتبط با حسادت، چشم قرمز، به معناي شخصي خشمگين و خاطره اي سياه رنگ به معناي افسردگي است. هر چيزي كه بتواند در انسانها اين پاسخها را بوجود آورد، نيازمند آن است كه با دقت بيشتري در طراحي سايت مورد توجه قرار گيرد. رنگها تمايل دارند تا بصورت "طبيعي"، "گرم" يا "سرد" طبقه بندي شوند. در نتيجه اجازه دهيد نگاهي به آنها بياندازيم.

 

article_image_one_33.jpg

رنگهاي گرم

قرمز : قرمز رنگي مطلوب براي جلب توجه است. و اين همان دليلي است كه چرا از اين رنگ براي نامه هاي تبليغاتي استفاده مي شود تا نكات ويژه مورد تاكيد قرار گيرند. قرمز سمبولي براي خشم، تخطي، شهوت و هوس است و مي تواند واقعا فشار خون افراد را بالاتر برد.

زرد : زرد به معناي ضعف يا ترس و همچنين گرما و خوشحالي است.

نارنجي : نارنجي به مرتبط با اشتهاي افراد است.

صورتي : صورتي معمولا نشان دهنده معصوميت، زنانگي و عشق است.

 

رنگهاي سرد

آبي : آبي اثر بي صدا بودن در افراد را دارد. آبي به منزله هوش و اعتماد است. جالب است بدانيد كه بسياري از سازمانهاي مالي و پزشكي از تم هاي آبي استفاده مي كنند. آبي مي تواند همچنين جلوگيرنده اشتها باشد.

سبز : در حاليكه سبز به معناي حسادت، حريص بودن و بي تجربگي است، ولي همين رنگ به معناي پول و ثروت نيز مي باشد.

ارغواني : ارغواني نشانه اي از خلاقيت است. سايه هاي تيره تر از اين رنگ، در زمانهايي از تاريخ، مختص به دربار و پادشاهان بود و سايه هاي روشنتر آن معمولا با عشق مرتبط هستند.

 

رنگهاي طبيعي

سفيد : سفيد به معناي خلوص و شفافيت است. در برخي فرهنگها، سفيد رنگ مرگ است در حاليكه در برخي ديگر از فرهنگها، سفيد رنگ اميد و ازدواج است.

خاكستري : خاكستري از اطمينان و محافظه كاري نشات مي گيرد. سايه هاي خاكستري، از مرسوم ترين رنگها براي لباسهاي رسمي كار هستند.

قهوه اي : قهوه اي به معناي زمين، خانه و خانواده است.

سياه : سياه به منزله بزرگنمايي قدرت، شكوه و پيچيدگي است. در برخي فرهنگها، سياه به معناي مرگ است.

 

رنگهاي Web Safe

لامپهاي خلا، LCD و تلويزيون پلاسما، هر كدام، رنگها را بگونه اي متفاوت نشان مي دهند. 216 رنگ وجود دارد كه مي تواند در هر نوع صفحه نمايشي و در هر نوع مرورگزي به شكلي يكسان نشان داده شوند. اين 216 رنگ، رنگهاي Web Safe ناميده مي شوند. چنانچه پيوستگي در رنگها مهم باشد، شما مي بايست تنها از رنگهاي Web Safe در سايت خود استفاده نماييد.

تبليغات درون متني/

اگر تمايل داريد براي شركت خود اقدام به طراحي سايت ارزان كنيد پيشنهاد مي كنم ابتدا مقالات مربوط به تفاوت   طراحي سايت فروشگاهي  و  طراحي سايت شركتي را مطالعه كنيد. من به شما پيشنهاد مي كنم خدمات طراحي سايت پيام آوا را براي اين كار نگاه كنيد. شركت پيام آوا بهترين و با كيفيت ترين خدمات طراحي سايت را در قالب طراحي سايت ارزان و مقرون به صرفه به شما ارائه مي كند.

تبليغات درون متني

طرحهاي رنگ

طرحهاي رنگ مي توانند تركيبي از يك رنگ، رنگهاي مكمل، يا رنگهاي متضاد باشند.

تك رنگ: طرحهاي تك رنگ از چندين سايه مختلف با شدتهاي مختلف رنگ بر روي پيش زمينه اي سياه و سفيد مي باشد. بعنوان مثال، چنانچه بخواهيد از يك طرح رنگ قرمز استفاده كنيد، مي توانيد از هر چيزي بين روشنترين صورتي تا قرمز تيره مايل به مشكي، استفاده نماييد.

رنگهاي مكمل: طرح رنگهاي مكمل از دو يا تعداد بيشتري از رنگهايي استفاده مي كنند كه در كنار هم مناسب مي باشند و تركيبي مطبوع را توليد مي كنند كه براي سليقه بيشتر افراد مناسب است. يكي از رنگها ممكن است غالب باشد و رنگ ديگر مكمل آن باشد.

رنگهاي متضاد: طرح رنگهاي متضاد از دو يا تعداد بيشتري رنگ غالب استفاده مي كنند تا يك "اثر چشمگير" توليد شود. بعنوان مثال، استفاده از صفحه اي با پيش زمينه آبي تيره و قابي با رنگ قرمز سير اطراف يك محدوده متني با رنگ پيش زمينه سفيد و فونت سياه، نوعي از طرح رنگ متضاد است.

طراحان سايت نياز دارند تا در هنگام استفاده از رنگهاي متضاد دقت كنند چراكه برخي از تركيب ها، منجر به اثر ارتعاش خواهند كرد نظير متن قرمز روي پيش زمينه آبي كه مي تواند به چشمان برخي افراد صدمه وارد كند. تركيبات ديگري نيز وجود دارند كه استفاده از آنها چندان مطلوب نمي باشد.

 

چهارچوب كلي رنگ ها

- چهارچوبي كه در زير آمده است پيشنهادهايي مي باشند كه مي بايست در ساخت و طراحي صفحات در نظر گرفته شوند تا براي همگان خوانا باشد.

 

- متن بايد خوانا باشد. واضح است كه سياه روي سفيد، انتخابي پيش فرض است ولي تركيبات ديگر نيز مي توانند مناسب باشند. سفيد يا زرد يا رنگهاي روشن ديگر نيز روي پيش زمينه هاي سياه يا تيره مناسب مي باشند. ولي زرد، سبز يا خاكستري روي سفيد مناسب نمي باشند.

- از رنگهايي استفاده كنيد كه براي چشم جذاب و مطلوب هستند.

- رنگهايي را انتخاب كنيد كه تصويري را كه مي خواهيد به بازديد كنندگان تان بدهد.

- براي رنگهاي پيوسته در همه مرورگرها، از رنگهاي Web Safe استفاده نماييد.

- از تصاويري با شدت رنگ معمولي براي پيش زمينه استفاده نكنيد. اين كار سبب خواهد شد تا خوانايي متن كاهش يابد. چنانچه از تصويري استفاده مي كنيد، آن را با ويژگي watermark استفاده نماييد.

- رنگها مي بايست در صفحات سايت شما، متحدالشكل باشند تا برندي را براي سايت تان خلق كنند و به بازديد كنندگان اين حس را القا كند كه آنها هنوز روي سايت شما هستند.

- وقني سايتي را طراحي مي كنيد، تم رنگي را انتخاب كنيد، اين موضوع به همان ميزان اهمييت دارد كه المانهاي گرافيكي و مطالب سايت اهمييت دارند. ظاهر كلي سايت، حس بازديد كنندگان سايت را مشخص خواهد كرد و مي تواند مشخص كننده تفاوت ميان موفقيت و شكست در طراحي سايت باشد.

تبليغات ميان متني

سئو سايت براي موتورهاي جست و جو و همچنين  تبليغات گوگل  از جمله مهمترين روش ها براي بيشتر ديده شدن سايت شما به حساب مي آيد. شركت پيام آوا خدمات طراحي سايت تهران و سئو را با مناسب ترين قيمت به شما ارائه مي دهد. بازاريابي و تبليغات به ركن اساسي جامعه امروز ما تبديل شده است.

تبليغات ميان متني


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۷ فروردين ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۰۱:۴۸ توسط:پدرام موضوع:

از كجا استارت آپ خود را شروع كنيم

استارت آپ ها معمولا توسط افراد خوش بين و در عين حال جاه طلبي ايجاد مي شود كه به موفقيت خود ايمان دارند. داشتن يك طرح تجاري (بيزينس پلن)، قرار گرفتن در كنار مربي ها (Mentors)ي كار آزموده و پيدا كردن يك سرمايه گذار مدل هايي از اين دست است. افرادي كه به دنبال راه اندازي استارت آپ هستند ابتدا مسيرهاي گسترش تجارت خود را بررسي مي كنند. آنها محصول يا سرويسي را انتخاب مي كنند و مدل هاي درآمدزايي آن را مي سنجند.

 

افراد با سرمايه كمي مي توانند ايده خود را پرورش دهند و آن را تجاري كنند. امروزه در اطرافمان انواع و اقسام داستان هاي موفقيت استارت آپ هايي را كه توسط يك يا دو نفر ايجاد شده و به سرمايه ها و تجارت هاي چند ميليارد دلاري تبديل شده اند مي شنويم. نمونه هاي موفق آن امروزه در دسترس ميليون ها نفر از مردم قرار دارند و همه ما تقريبا داستان ها و زيروبم هاي آن را مي دانيم.
داشتن مدل تجاري شامل اهداف و ماموريت ها براي رسيدن به محصول و سرويس مناسب كليدي ترين موضوع راه اندازي يك استارت آپ است. در كنار اين داشتن يك ساختار مالي نيز براي تضمين موفقيت استارت آپ ضروري است.

article_image_one_114.jpg

كارآفريناني كه مي دانند چگونه مي توانند مجموعه اي از ترافيك كاربران رابه پول تبديل كنند و در اين مسير كاملا واقع گرا هستند به سرعت مي توانند به پيشرفت خود اميدوار باشند.
در كنار طرح تجاري، داشتن يك طرح براي بازاريابي هم موضوعي ضروري براي استارت آپ ها است. كارآفرينان بايد بدانند كه چگونه مي توانند در بازار حركت كنند، محصول خود را براي چه طيف مشترياني و چگونه عرضه كنند و در عين حال از شبكه هاي اجتماعي و بستر موجود در آن چگونه بهره بگيرند.
استارت آپ هاي امروزه بدون داشتن يك برنامه بازاريابي كه شبكه هاي اجتماعي مانند فيس بوك، توييتر، لينكدين، يوتيوب و پينترست را در برنگرفته باشد عملا مورد توجه هيچ سرمايه گذاري قرار نمي گيرد.
داشتن يك حسابدار زبده نيز بسيار ضروري است. حسابداران دست راست بنيانگذاران استارت آپ ها و همچنين مديران شركت هاي نوپا محسوب مي شوند. حسابداران مي توانند به بنيانگذاران استارت آپ ها كه عمدتا جواناني با تجربه كم در زمينه مالي هستند مشاوره هاي بسيار موثري بدهند كه كدام مسير قانوني و كدام مسير غير قانوني و دردسرساز است.

تغيير مدل تجاري

يك ويژگي استارت آپ هاي موفق در اين است كه مي توانند به راحتي و بنا بر شرايط موجود مدل تجاري خود را به سرعت تغيير دهند. ويژگي كه كمتر شركت بالغي از آن برخوردار است. انعطاف و سرعت عمل در تغيير مدل تجاري يكي از مهم ترين عوامل براي سوق دادن يك استارت آپ به سمت موفقيت در بازاري است كه به سرعت در حال تغيير است. مشاوره گرفتن از شركت هاي بالغ و افراد با تجربه در تجارت يك اصل بسيار ضروري است كه عمدتا بسياري از شركت هاي جوان از آن غفلت مي كنند. كساني كه عمر بيشتري را در يك تجارت گذرانده اند مي توانند به اندازه چندين سال يك شركت استارت آپ را از افتادن به يك مسير اشتباه دوركنند و آن را جلو بيندازند. سرمايه گذاران نيز مي توانند مربي هاي خيلي خوبي براي استارت آپ ها باشند. آنها به دليل داشتن شم اقتصادي بالا مي توانند به طور حدودي مسير يك استارت آپ را اصلاح كنند. سرمايه گذاراني كه روي يك استارت آپ سرمايه گذاري مي كنند عمدتا تلاش مي كنند تجربيات دوستان يا مديران شركت هاي با تجربه را در اختيار استارت آپ هاي خود قرار دهند تا آنها را در مسير موفقيت قرار دهند.

در كدام كشورها استارت آپ راه بيندازيم

واقعيت اين است كه بسياري از استارت آپ ها به شهرت و موفقيت نمي رسند؛ آنها كه از آن ميانه مي گذرند به ما نشان مي دهند كه مسير قابل پيمودن است. هزينه راه اندازي يك استارت آپ در كشورهاي مختلف متفاوت است اما به هر دليلي ممكن است يك كارآفرين تصور كند كه مي تواند در كشور ديگري استارت آپ خود را راه اندازي كند. اينكه لزوما تصور كنيم استارت آپ هايي كه با هزينه كمتر يا بيشتري راه اندازي مي شوند موفق ترند راه را به اشتباه رفته ايم. با اين حال چه كسي است كه نخواهد استارت آپش را با ارزان ترين هزينه ممكن راه اندازي كند. اما واقعيت اين است كه موفقيت يا عدم موفقيت به شاخص هايي فراتر از هزينه راه اندازي باز مي گردد.
در زوريخ سوئيس راه اندازي يك استارت آپ سالانه ۳۱۴ هزار دلار هزينه بر دارد. سوئيس يكي از گران ترين كشورها و شهرها براي راه اندازي يك استارت آپ است. در اين شهر شما بايد بابت توسعه وب ۹۹ هزار دلار سالانه و بابت طراحي وب ۸۰ هزار دلار سالانه هزينه كنيد كه با احتساب هزينه ۳۶ هزار دلاري بابت اجاره دفتر شما بايد مبلغ بالايي را در همان يك سال نخست هزينه كنيد.
در سيدني استراليا نيز اوضاع كم و بيش مشابه سوئيس است. راه اندازي استارت آپ سالانه ۳۱۰ هزار دلار خرج در بر دارد ضمن اينكه هزينه بالاي اجاره (۴۷ هزار دلار سالانه) هم واقعا قابل توجه است.
در شهر گران نيويورك اگر بخواهيد استارت آپ راه اندازي كنيد بايد سالانه ۲۹۶ هزار دلار كنار بگذاريد. ۸۷ هزار دلار آن بابت توسعه وب و ۷۶ هزار دلار آن بابت طراح وب است. ضمن اينكه هزينه اجاره دفتر نيز سالانه ۴۵ هزار دلار است.
در سانفرانسيسكو كه مهد استارت آپ ها محسوب مي شود هزينه سالانه راه اندازي يك استارت آپ ۲۶۳ هزار دلار است. هر چند هزينه اجاره تقريبا نصف نيويورك است اما هزينه طراح وب ۷۹ هزار دلار و هزينه توسعه دهنده وب سالانه ۸۱ هزار دلار است. در شهر لندن نيز اوضاع كم و بيش مشابه سانفرانسيسكو است. هزينه سالانه راه اندازي استارت آپ ۲۴۰ هزار دلار است. هر چند هزينه طراح وب و توسعه دهنده وب در اين شهر نسبت به نيويورك و سانفرانسيسكو كمتر است اما هزينه بالاي اجاره (۶۳ هزار دلار) باعث بالا رفتن هزينه نهايي راه اندازي مي شود.
اما اوضاع در بمبئي هند بسيار متفاوت است. در اين شهر شما با ۷۱ هزار دلار سالانه مي توانيد يك استارت آپ راه اندازي كنيد. هزينه نيروي انساني شامل توسعه دهنده وب و طراح وب بسيار پايين است.
در مانيل فيليپين اوضاع از بمبئي هم بهتر است. با حدود۴۵ هزار دلار مي توان براي يك سال هزينه يك استارت آپ را فراهم كرد. قيمت پايين اجاره ملك (حدود ۱۰ هزار دلار در سال) به همراه نيروي انساني ارزان دلايل اصلي پايين آمدن هزينه راه اندازي است.

 

تبليغات ميان متني

درب شيشه اي  يكي از ملزومات دكوراسيون لوكس و مدرن ساختمان هاي امروز به حساب مي آيند. قيمت درب شيشه اي  را در سايت قائم الكتريك مشاهده كنيد. همچنين درب ورودي ساختمان ها نيز براي حفظ امنيت عبور و مرور نيازمند تجهيزات راهبند  است. قيمت راهبند  را از قائم الكترونيك به راحتي دريافت كنيدتيم نكته عمومي و عاميانه اين است كه در شيشه اي يا همان درب شيشه اي به درب اتوماتيك شيشه اي اشاره دارند.  درب شيشه اي اتوماتيك   در انواع مختلف را از قائم الكترونيك بخواهيد.

تبليغات ميان متني

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

همچنين مي توانيد كركره برقي و  قيمت كركره برقي  و پرده برقي  را در وبسايت قائم الكترونيك و از كارشناسان اين شركت استعلام كنيد. ما ۲۴ ساعت شبانه روز آماده خدمت به شما عزيزان هستيم. هموطنان ايراني همچنين مي توانند انواع  جك برقي و قيمت جك برقي را در سايت  قائم الكترونيك دنبال كنند.

همچنين مي توانيد براي آگاهي از قيمت هاي راهبند ستوني و راهبند بازويي با كارشناسان شركت قائم الكترونيك تماس بگيريد.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۰۳:۴۶ توسط:پدرام موضوع:

2 نكته موفق در استارت آپ استيو جابز

بايد اعتراف كرد هركسي ذهن خلاق استيو جابز را ندارد ولي مي توان از آن دو مفهوم كه باعث موفقيت اپل شد درس گرفت و آن را در هر استارت آپي پياده سازي كرد.زماني كه استيو جابز در سال ۱۹۹۷ پس از تاسيس NeXT مجددا به اپل بازگشت، همراه با خود دو مفهوم بسيار مهم آورده بود كه بدون رعايت آنها مطمئنا اپل هرگز به اين موفقيت فعلي دست نمي يافت.اگر شركت يا استارت آپ خود را احداث كرده ايد و به دنبال راه هايي براي موفقيت مي گرديد، ادامه مطلب را از دست ندهيد.

 

 • قابليت هايي ايجاد كنيد تا بارها و بارها برنده شويد

مفهوم اول اين است كه يك ساختار با ثبات ايجاد كنيد تا استارت آپ شما سهم بازار رقبا را بربايد و در اختيار خود در بياورد. به طور مثال اين چهار قابليتي است كه اپل در سه بازار پخش كننده هاي MP۳، تلفن هاي هوشمند و تبلت ها پياده كرد:

article_image_one_132.jpg

برتري طراحي: همه مي دانيم كه استيو جابز وسواس عجيبي روي ظرافت و زيبايي محصولات اپل داشت. او هميشه از اين موضوع اطمينان حاصل مي كرد كه محصولات مختلف به راحتي با هم كار خواهند كرد. توجه جابز به جزئيات باعث مي شد مصرف كنندگان تمايل بيشتري به محصولات اپل پيدا كنند.

جادوي بازاريابي: اپل تبليغات به يادماندني اي دارد. استيو جابز يكي از بهترين مجري هاي معرفي محصولات جديد بود و فروشگاه هاي اپل هميشه كاربران را با ارائه خدمات عالي خوشحال مي كنند.

ساختار اكوسيستم: جابز در ايجاد محتوا و خدمات كه باعث مي شد خريداران مايل به خريد محصولات سخت افزاري مي شدند، بسيار سرآمد بود. نمونه بارز آنها آيتيونز و اپ استور است.

بهره وري زنجيره اي تامين: به لطف تيم كوك اپل توانست به خوبي يك زنجيره تامين قطعات در هنگ كنگ – فاكسكان- بسازد به همين دليل هزينه ساخت محصولات تا حد بسياري پايين آمد. در نتيجه تا ۷۰ درصد سود ناخالص و ۴۴٪ حق بيمه بيشتر از ديگر رقبا دارد.

اپل قادر به اعمال و اصلاح اين قابليت ها براي گرفتن سهم در اين سه بازار بزرگ است. بازاري كه پيش از اپل هم وجود داشت ولي اين شركت نقش بسيار پر رنگي در اعمال تغييرات در آن ايفا كرد.

 • حفظ حركت چرخه ارزش

مفهوم دوم چرخه ارزش” است كه استيو جابز به آن مسلط بود. يك شركت براي يك عملكرد برتر بايد بتواند حركت چرخ استراتژي را از طريق سه فرآيند مجزا حفظ كند:

ايجاد ارزش: به زبان ساده يعني طراحي و بازاريابي محصولات به گونه اي باشد كه كاربران نيازهاي خود را در آنها ببينند و متعاقبا آنها را مشتاق تهيه آن محصولات كند.
جذب ارزش: مورد دوم يعني قيمت ها را تا حد كافي (و نه بيشتر) بالا نگه داريم كه يك بازگشت سرمايه مطمئن براي سهامداران، حقوق كارمندان و تامين كنندگان داشته باشيم و همچنين بتوانيم محصولات جديد اختراع كنيم.
تجديد ارزش: يك شركت براي اينكه بتواند همچنان از رقبا جلوتر باشد بايد همواره سيگنال هاي بازار را دريافت كند. چرا كه نيازهاي مشتريان تغيير مي كند و بايد زودتر از ديگر شركت ها پاسخگوي كاربران باشد.

اپل تا زماني كه استيو جابز در قيد حيات بود، چرخه ارزش را فرا گرفت. با وجود اينكه نزديك به سه سال است كه تيم كوك مسئوليت اپل را به عهده گرفته، حركت اين چرخه متوقف نشده. اما متاسفانه به باور خيلي تحليلگران، اپل در تجديد ارزش دچار مشكل شده است. شايد تيم كوك در آينده به همه ثابت كند كه اين تصور اشتباه است.
اما در عين حال شما بايد اين سه درس را براي موفقيت فرا بگيريد: اول قابليت هاي استارت آپ شما بايد اثبات شود و مراحل ايجاد ارزش و فرايند هاي جذب ارزش را طي كنيد.
سپس شما بايد قابليت ها را در به نقاطي اعمال كنيد تا در تجديد ارزش بيشترين ارزش را پيدا كنند. مانند اپل كه ارزش ساخته شده توسط آيپاد را با موفقيت به آيفون منتقل كرد.
در نهايت بايد گفت اگر شركت شما حركت چرخه استراتژي را متوقف كند، منجر به شكست شما و استارت آپ تان خواهد شد.

 

تبليغات ميان متني

درب شيشه اي يكي از ملزومات دكوراسيون لوكس و مدرن ساختمان هاي امروز به حساب مي آيند. قيمت درب شيشه اي را در سايت قائم الكتريك مشاهده كنيد. همچنين درب ورودي ساختمان ها نيز براي حفظ امنيت عبور و مرور نيازمند تجهيزات راهبند است. قيمت راهبند  را از قائم الكترونيك به راحتي دريافت كنيدتيم نكته عمومي و عاميانه اين است كه در شيشه اي يا همان درب شيشه اي به درب اتوماتيك شيشه اي اشاره دارند. درب شيشه اي در انواع مختلف را از قائم الكترونيك بخواهيد.

تبليغات ميان متني

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

همچنين مي توانيد كركره برقي و قيمت كركره برقي  و پرده برقي را در وبسايت قائم الكترونيك و از كارشناسان اين شركت استعلام كنيد. ما ۲۴ ساعت شبانه روز آماده خدمت به شما عزيزان هستيم. هموطنان ايراني همچنين مي توانند انواع جك برقي و قيمت جك برقي را در سايت  قائم الكترونيك دنبال كنند.

تبليغات ميان متني

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۰۲:۱۸ توسط:پدرام موضوع:

AJAX چيست ؟

 

تكنيك هاي طراحي سايت هر روز در حال پيشرفت هست و اگر شما مي خواهيد از اين قافله عقب نمانيد حتما بايد خود را بروز كنيد. طراح سايت كسي هست كه خود را بروز نگه دارد چون علم كامپيوتر هر ثانيه عوض مي شود و تكنيك هاي جديد مي آيد پس اگر كسي مي خواهد در زمينه برنامه نويسي واقعا فردي موفق باشد بايد و بايد خود را بروز نگه دارد. بايد سايت هايي كه طراحي مي كند از آخرين تكنولوژي هاي طراحي سايت بهره برده باشد.

اين رو گفتيم به عنوان مقدمه چون امروز مي خواهيم در مورد Ajax صحبت كنيم تكنيكي كه باعث مي شود كل صفحه دوباره بارگذاري نشود پس اين را مطالعه كنيد.

AJAX چيست ؟

ماهيت صفحات وب و پروتكل HTTP به گونه اي است كه به ازاي هر كنش و واكنش ميان كاربر و سايتي كه در حال كار با آن است، كل يك صفحه وب از نو بارگذاري و تازه سازي (refresh) مي شود.

AJAX فناوري جديدي است كه تغيير محسوسي را در اين سناريو به وجود مي آورد؛ به اين ترتيب كه به جاي بارگذاري مجدد كل صفحه، فقط قسمتي تغيير مي كند كه قرار است اطلاعات جديد را به نمايش درآورد و كليه عمليات ارسال اطلاعات و دريافت نتايج در پشت صحنه انجام مي شود AJAX .موجب آزاد شدن پهناي باند اينترنت و در نتيجه ميلياردها دلار صرفه جويي اقتصادي در اين زمينه مي شود و اين به نوبه خود انقلابي در عرصه وب و فضاي سايبر به شمار مي رود.

AJAX مجموعه اي از استانداردها و فناوري هاي وب است كه به كمك آنها مي توان برنامه هايي مبتني بر وب توليد كرد كه به آساني با كاربران تعامل داشته باشند؛ اين فناوريها در جهت تبادل دادهها با يك سرور و بروز رساني قسمتي از يك صفحه وب بدون بارگذاري مجدد آن است.

تبليغات درون متني/

اگر تمايل داريد براي شركت خود اقدام به طراحي سايت ارزان كنيد پيشنهاد مي كنم ابتدا مقالات مربوط به تفاوت   طراحي سايت فروشگاهي  و  طراحي سايت شركتي را مطالعه كنيد. من به شما پيشنهاد مي كنم خدمات طراحي سايت پيام آوا را براي اين كار نگاه كنيد. شركت پيام آوا بهترين و با كيفيت ترين خدمات طراحي سايت را در قالب طراحي سايت ارزان و مقرون به صرفه به شما ارائه مي كند.

تبليغات درون متني

فن آوري هاي مورد استفاده

عبارت Ajax به طيف وسيعي از فن آوري هاي وب اشاره دارد كه ميتوانند براي پياده سازي يك برنامه تحت وب بكار روند. فن آوريهايي كه در پشت صحنه و در سرور فعاليت مي كنند و در نتيجه با وضعيت جاري صفحه وب تداخلي ندارند. بطور كلي ميتوان گفت فن آوريهاي زير مورد استفاده قرار ميگيرند HTML يا XHTML) و (CSS به منظور نمايش محتوا - فن آوري DOM (Document Object Model) يا مدل شيئي صفحهبراي نمايش پوياي داده ها و تعامل با آنها. XML براي تبادل داده ها و XSLT براي مديريت داده ها. XMLHttpRequest نيز براي تبادل غير متقارن داده ها بكار ميرود. JavaScript به منظور يكپارچه سازي اين فن آوري ها البته در حال حاضر عمدتاً بجاي XML (كه فرمتي نسبتاً سنگين است) از JSON براي تبادل داده ها استفاده ميشود و حتي الامكان استفاده از HTML فرمت بندي شده يا متن ساده نيز به اين منظور وجود دارد.

البته توجه داشته باشيد كه همواره لازم نيست استفاده از Ajax بخاطر انجام تغييري در صفحه باشد، گاهي اوقات شما ممكن است بخواهيد يك عمليات سروري (همچون يك عمليات ديتابيس) را توسط Ajax انجام دهيد، به گونه اي كه كاربر متوجه نشود.

چرا AJAX ؟

1- عدم نياز به بارگذاري مجدد كل يك صفحه وب

2- صرفهجويي در مصرف پهناي‎ باند

3- افزايش محسوس سرعت نرمافزارهاي تحت وب

4- پشتيباني از بيشتر مرورگرهاي معروف

5- توانايي سفارشي سازي كنترلهاي سرور به منظور استفاده از ظرفيتهاي client

مزاياي استفاده از Ajax در طراحي سايت

- پشتيباني مرورگرهاي معروف از تكنيك Ajax، از جمله IE، فايرفاكس، كروم و سافاري

- سرعت و كارايي بهتر براي قسمت هايي از سايت كه نياز نيست كل اطلاعات سايت دوباره بارگذاري شود مثل فرم هاي ثبت نام و سبد خريد

- فقط قسمتي كه تكنيك Ajax استفاده شده است در طراحي سايت تغيير مي يابد يعني اينكه فقط قسمتي از يك صفحه نه كل صفحه سايت رفرش شود

معايب Ajax

البته هر پديده جديدي در كنار ارائه مزاياي متعدد ممكن است نقاط ضعف يا كمبودهايي داشته باشد كه در اينجا به برخي از مشكلات فن آوري Ajax نيز اشاره ميكنيم:

- هر مرورگري كه از JavaScript يا سيستم تقاضاي XMLHttp پشتيباني نكند، يا در صورتي كه كاربر اين قابليت مرورگر خود را غير فعال كرده باشد، امكان استفاده صحيح از صفحاتي كه به Ajax متكي هستند را نخواهد داشت. دستگاه هايي از جمله تلفنهاي همراه هوشمند و PDAها نيز ممكن است پشتيباني كاملي از اين فن آوري نداشته باشند اگرچه اين مسئله در آينده نزديك مرتفع خواهد شد.

- با توجه به ساختار صفحاتي كه از اين فن آوري استفاده مي كنند و ماهيت پوياي محتواي Ajax، ممكن است خواندن اين محتوا توسط برنامه هاي Crawler امكان پذير نباشد، در نتيجه اين صفحات ممكن است بخوبي در موتورهاي جستجوگر رتبه بندي نشوند.

- از نقطه نظر برنامه نويسي نيز حفظ و نگهداري، اشكالزدايي و تست صفحاتي كه چنين محتوايي توليد مي كنند دشوار خواهد بود.

- برخلاف صفحات معمولي كه در آنها كاربر ميتواند با فشردن دكمه Back صفحه كليد يا آيكون Back مرورگر به صفحات قبلي بازگردد، صفحاتي كه از محتواي Ajax استفاده مي كنند امكان بازگشت به صفحه پيشين را ندارند، البته اين مسئله در HTML5 به نوعي حل شده است.

- هنگامي كه شما از Ajax براي تغيير دايناميك محتواي صفحه استفاده ميكنيد، امكان مشاهده محتواي اضافه شده را در بخش view source صفحه نخواهيد داشت زيرا محتواي صفحه همان چيزي است كه در ابتدا از سرور خوانده شده بود، به اين ترتيب پس از رفرش مجدد صفحه نيز محتوا به همان حالت قبلي برميگردد. اگر ميخواهيد در محيط ASP.NET از Ajax استفاده كنيد بايد در ابتداي صفحه خود يك كنترل ScriptManager قرار دهيد. نماد اصلي Ajax در ASP.NET، كنترلي به نام UpdatePanel است. ميتوانيد اين كنترل را به همراه ساير كنترلهاي مربوط به Ajax در برگه اي با نام Ajax در نوار ابزار ويژوال استوديو بيابيد.

Ajax در طراحي سايت

اگر بخواهيم به طور خلاصه به معرفي ajax بپردازيم اصطلاح AJAX را اولين بار كارشناسي از شركت Adaptive Path به نام جسي جيمزگرت در مقاله اي با عنوان اي جكس؛ و خيلي سريع اين تكنيك توسط برنامه نويسان در سراسر جهان استفاده شد، عاميانه ترين مثال براي Ajax سيستم Google Suggest كه وقتي شما عبارتي را جستجو مي كنيد گوگل عبارتهاي ديگر را با تكنيك Ajax براي شما مي آورد يا مثلا سبدهاي خريد سايت هاي فروشگاه اينترنتي وقتي شما كالايي را به سبد خريد اضافه مي كنيد فقط سبد خريد آپديت مي شود نه كل سايت يا در خيلي از فرم هاي ثبت نام اين تكنيك به كار برده شده است يا مثلا در سايتي كه خود ما طراحي كرديم كاربر بدون اينكه دوباره صفحه بارگذاري شود و حجم زيادي از پهناي باند كم شود خيلي راحت با تكنيك Ajax محصول شما بارگذاري مي شود امروزه بسياري از سايت هاي معروف دنيا نظير فيس بوك، Google Maps، Gmail، YouTube از اين تكنيك استفاده مي كنند كه كاربران را خسته نكنند و سرعت سايت بالاتر برود

كاربردهاي فن آوري Ajax

اگر شما ميخواهيد يك برنامه نويس خوب وب باشيد، تسلط بر فن آوري هاي پيشرفته اي همچون Ajax از ضروريات كارتان خواهد بود. با توجه به توضيحاتي كه ارائه كرده ايم، قطعاً نميتوان فهرست مشخصي از كاربردهاي Ajax ارائه كرد چون اين فن آوري ميتواند در بخشهاي مختلف كاربرد داشته باشد اما در اينجا برخي كاركردهاي رايج و مهم Ajax را بطور مختصر بررسي مي كنيم:

بررسي وجود كاربر مشابه در هنگام ثبت نام كاربران: يكي از كاربردهاي نسبتاً ساده ولي در عين حال مفيد Ajax، بررسي ديتابيس سايت در هنگام ثبت نام كاربران جديد ميباشد. فرض كنيد كاربري قبلاً در سايت شما با يك نام كاربري خاص ثبت نام كرده است، اكنون كاربر ديگري ميخواهد با همين نام كاربري ثبت نام كند و احتمالاً شما نميخواهيد دو كاربر با يك نام كاربري يكسان ثبت نام كنند. در حالت معمول شما ميتوانيد پس از فشردن دكمه ثبت نام توسط كاربر و در كد مربوط به دكمه ثبت نام، ديتابيس را بررسي كرده و در صورت وجود نام كاربري يكسان، عمليات ثبت كاربر جديد را متوقف كنيد يا به كاربر پيام بدهيد. در هر صورت به اين ترتيب يك postback كامل خواهيد داشت كه شايد چندان خوشايند كاربر نباشد. اما به كمك Ajax ميتوانيد عمليات postback را حذف كرده و سرعت كار را افزايش دهيد. كافيست يك تابع استاتيك (WebMethod) در كد سرور بنويسيد كه ديتابيس را چك كرده و در صورت وجود نام كاربري مشابه يك مقدار مشخص بازگشت دهد. سپس ميتوانيد در تابع client مربوط به خروج از كادر متني نام كاربري يا در تابع client مربوط به كليك دكمه ثبت نام، از طريق JQuery اين تابع را فراخواني نماييد و در صورت وجود نام كاربري يكسان در ديتابيس پيامي به كاربر بدهيد و البته اجازه اجراي كد سرور را نيز ندهيد. به اين ترتيب احتياجي به رفرش صفحه نخواهد بود، همين تكنيك را ميتوانيد به صورتهاي ديگري نيز استفاده كنيد.

احتمالاً نحوه نمايش commentها در سايت facebook يا نمايش تصاوير در بخش جستجوي تصاوير google توجه شما را جلب كرده است. هر دو سايت رويكرد مشابهي دارند، در ابتدا بخش كوچكي از اطلاعات را نمايش ميدهند تا صفحه خيلي سريع بارگذاري شود، سپس در صورت لزوم اطلاعات بيشتر را آرام آرام بارگذاري مي كنند. شما نيز ميتوانيد به كمك Ajax اين تكنيك زيبا را شبيه سازي كنيد. به اين منظور بايد يك تابع سرور براي ايجاد اطلاعات صفحات جديد در قالب html بسازيد، و اين تابع را در رويداد scroll down صفحه فراخواني كنيد. در اين صورت وقتي كاربر صفحه را scroll كرده و به انتهاي صفحه برسد تابع استاتيك مربوطه از JQuery Ajax اجرا شده و محتواي صفحه جديد به مرورگر ارسال ميشود. سپس شما اين محتواي جديد را در صفحه نمايش ميدهيد. البته از آنجاييكه مرورگر چيزي جز html نميفهمد شما هم بايد صرفاً محتواي html ارسال كنيد، يعني تابع استاتيك سرور بايد اطلاعات را به فرمت html توليد كرده و به صورت رشته ارسال كند. حتي شما ميتوانيد در زمان اجراي پشت صحنه تابع سرور دريافت صفحات (كه ممكن يكي دو ثانيه طول بكشد) يك فايل gif animated را در صفحه پخش كنيد تا كاربر متوجه شود كه صفحات جديد به زودي نمايش داده ميشوند.

يكي از كاربردهاي مفيد Ajax در توسعه وب، انجام فعاليتهاي ديتابيسي در پشت صحنه ميباشد. از آنجا كه عمليات مربوط به ديتابيس همواره سنگين و زمان بر بوده و ميتواند موجب كندي اجراي صفحات وب شود، شما ميتوانيد برخي از عملياتهاي مربوط به ديتابيس از جمله و خواندن و نوشتن و يا حذف از ديتابيس را توسط Ajax انجام دهيد. به اين ترتيب احتياجي به رفرش صفحه نخواهد بود و در نتيجه سرعت اجراي سايت شما افزايش خواهد يافت. البته بخاطر داشته باشيد كه ممكن است به دلايل مختلف (از جمله عدم پشتيباني مرورگر يا غير فعال كردن جاوا اسكريپت توسط كاربر) امكان استفاده از Ajax وجود نداشته باشد، و در اين شرايط شما بايد سناريوي ديگري را به منظور مديريت فعاليتهاي ديتابيس به پيش ببريد.

خلاصه مطلب AJAX

ما شما پيشنهاد مي كنيم از برنامه نويس سايت خود بخواهيد در طراحي سايت شما از تكنيك AJAX استفاده كند نه اينكه كل صفحات سايت AJAX باشد نه قسمتي از صفحه مثلا سبد خريد بخش ثبت نام سايت كه هم براي كاربر پويايي لازم را در سايت داشته باشد هم اينكه سرعت لود و بارگذاري سايت بالاتر برود.

تبليغات ميان متني

سئو سايت براي موتورهاي جست و جو و همچنين  تبليغات گوگل ادوردز  از جمله مهمترين روش ها براي بيشتر ديده شدن سايت شما به حساب مي آيد. شركت پيام آوا خدمات طراحي سايت تهران و سئو را با مناسب ترين قيمت به شما ارائه مي دهد. بازاريابي و تبليغات به ركن اساسي جامعه امروز ما تبديل شده است.

تبليغات ميان متني


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۲۸:۰۹ توسط:پدرام موضوع:

راهبند پاركينگ و مطالبي مفيد براي خريد شما

در بخش راهبند اتوماتيك به تفصيل در مورد خصوصيات و ويژگي هاي آن ، موارد استفاده از آن و مزايا و معايب راهبند صحبت كرديم در اينجا در مورد انواع راهبند و مشخصات هر كدام توضيح مي دهيم .

انواع راهبند :

مشخصات فني انواع راهبند پاركينگ الكترو هيدروليك فاديني مدل 88

طول بازوي 4متري با تعداد تردد بي نهايت وزمان باز شدن 5 ثانيه با قابليت اتصال بازوي تاشونده و قابليت اتصال به كليد دستگاه هاي كنترل تردد و داراي سيتم انكودر و 48 ماه گارانتي

مشخصات فني انواع راهبند پاركينگ الكتروهيدروليك فاديني مدل 980

طول بازوي 4متر الي 8متر و تعداد دفعات تردد بي نهايت و قابليت اتصال بازوي تاشونده داراي ترمز در ابتدا و انتها ي حركت همچنين داراي پايه نگهدارنده ميله راهبند به صورت ثابت يا متحرك وداراي قابليت نصب چراغ داخل اهرم راهبند براي شب هنگام همچنين داراي سيستم انكودر و قابليت اتصال به كليه دستگاههاي كنترل تردد و 48 ماه گارانتي

مشخصات فني انواع راهبند الكترومكانيك مدل 4040

با طول بازوي 4متر و زمان باز شدن 4 ثانيه وتعداد دفعات تردد نامحدود مقاوم در برابر هرنوع شرايط آب و هوايي و قابليت اتصال به كليه دستگاه هاي كنترل تردد و داراي سيستم انكودر با چهل و هشت ماه گارانتي

مشخصات فني انواع راهبند پاركينگ 640 فك ايتاليا:

داراي دو فن خنك كننده و طول بازوي هفت متري با تعداد دفعات تردد بي نهايت و داراي مركز كنترل بسيار پيشرفته و بالاترين استاندارد اروپا و داراي ترمز در ابتدا و انتهاي حركت راهبند و داراي ميله نگهدارنده راهبند در انتهاي بازويي . قابليت اتصال به كليه دستگاه هاي كنترلي و ترددي با چهل و هشت ماه گارانتي

مشخصات فني راهبند اتوماتيك هيدرو ليك فك ايتاليا مدل 615:

طول ميله راهبند حداكثر پنج متر با زمان بازشو  پنج ثانيه و تردد چهل مرتبه در ساعت داراي مركز كنترل پيشرفته در سطح بالاترين استاندارد اروپا و داراي ترمز در ابتدا و انتهاي حركت راهبند و قابليت اتصال به كليه دستگاه هاي كنترلي و داراي سيستم انكودر و چهل و هشت ماه گارانتي

مشخصات فني راهبند پاركينگ 620 فك ايتاليا :

حداكثر طول ميله راهبند دو متر و هشتاد سانتي متر با زمان باز شو كمتر از يك ثانيه و تعداددفعات تردد بي نهايت داراي ميله تاشو يا يك تكه و داراي ترمز در ابتدا و انتهاي حركت راهبند و داراي سيستم انكودرو مركز كنترل بسيار پيشرفته و استاندارد اروپا با قابليت اتصال به كليه دستگاه هاي كنترل تردد و چهل و هشت ماه گارانتي

تبليغات ميان متني

درب شيشه اي يكي از ملزومات دكوراسيون لوكس و مدرن ساختمان هاي امروز به حساب مي آيند. قيمت درب شيشه اي را در سايت قائم الكتريك مشاهده كنيد. همچنين درب ورودي ساختمان ها نيز براي حفظ امنيت عبور و مرور نيازمند تجهيزات راهبند است. قيمت راهبند  را از قائم الكترونيك به راحتي دريافت كنيدتيم نكته عمومي و عاميانه اين است كه در شيشه اي يا همان درب شيشه اي به درب اتوماتيك شيشه اي اشاره دارند. درب شيشه اي اتوماتيك در انواع مختلف را از قائم الكترونيك بخواهيد.

تبليغات ميان متني

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

مشخصات فني راهبند پاركينگ 680 فك ايتاليا :

طول بازويي 2.30الي 8.30 با زمان باز شدن 1.5 ثانيه در كلاس 2.30الي 5.30و 4 ثانيه در كلاس 5.30 الي 8.30 داراي مركز كنترل بسيار پيشرفته و بالاترين استاندارد اروپا و قابليت منحصر به فرد كاركرد دوميليون بار به صورت مداوم و بدون احتياج به پشتيباني و نگهداي و داراي سيستم انكودر و چهل و هشت ماه گارانتي

راهبند ستوني اتوماتيك يا بولارد :

اين راهبند گرانترين نوع راهبن است وبا خارج شدن از سطح زمين مسير تردد را مسدود ميكند
مشخصات فني راهبند اتوماتيك لتوني جي 800 ايتاليا:
بازمان باز شو 6 ثانيه وارتفاع سيلندر از زمين ا متر در حالت بازشو است با قطر سيلندر سي صدو پنجاه وپج سانتي متر و زمان نشست دو ثانيه داراي سنسور هشدار صوتي به همراه فلاشر و قابليت اتصال به كليه دستگاه هاي كنترل تردد و چهل و هشت ماه گرانتي

مشخصات فني راهبند پاركينگ الكترو مكانيك مدل 2080فك ايتاليا:

طول بازوي شش متر و هشت متر بازمان بازشو پنج ثانيه و تعداد تردد نامحدود مقاوم در برابر هرنوع شرايط آب و هوايي داراي سيستم انكودر و قابليت اتصال به كليه دستگاه هاي كنترل ترد و چهل و هشت ماه گارانتي

مشخصات فني انواع راهبند زنجيري :

براي عرض گيت هشت و شانزده متر در دو مدل 24ولت و220 ولت مقاوم در هر شرايط آب و هوايي با قابليت اتصال به كليه دستگاه هاي كنترل تردد و چهل و هشت ماه گارانتي

مشخصات فني راهبند پاركينگ الكترو مكانيك جنيوس :

با طول بازوي حداكثر چهار متر و تعداد تردد بيست و هشت مرتبه در ساعت و زمان باز شو 3 ثانيه و تنظيم سرعت بسته شدن ميله توسط كنترل برد .قابل نصب در روي زمين يا ديوار داراي سيستم انكودر و 24 ماه گارانتي
مشخصات راهبند پاركينگ الكترومكانيك با طول بازوي حداكثر  پنج متر و تعداد تردد 20 بار در ساعت و 220 ولت با زمان باز شو 4ثانيه با قابليت اتصال به كليه دستگاه هاي كنترل تردد و داراي سيستم انكودرو بيست و چهارماه گارانتي

مشخصات راهبند پاركينگ الكترو مكانيك بتا :

با طول بازوي شش متر دارا تردد هفتاد بار به طور متناوب و زمان باز شدن شش ثانيه و داراي قابليت تنظيم نيروي باز وبسته شدن راهبند و محدوديت دمايي چهل تا پنجاه درجه  وقابليت اتصال به كليه دستگاه هاي كنترل تردد  سيستم انكودر ويك سال گارانتي و ساخت كشور چين با طول بازوي حاكثر پنج متر براي تردد بالا زمان باز شدن پنج ثانيه وداراي چراغ فلاشر برروي بدنه راهبند و محدوديت دمايي چهل ا پنجاه درجه و قابليت اتصال به كليه دستگاه هاي كنترل تردد و سيستم انكودر ويك سال گارانتي ساخت كشور چين
راهبند پاركينگ الكترو مكانيك بتا 90درجه تاشو با طول بازوي حداكثر پنج متربراي تردد نرمال و زمان باز شو 6 ثانيه و محدوده دمايي  چهل تا پنجاه درجه و قابليت اتصال به كليه دستگاه هاي كنترل تردد و ماكزيموم زاويه باز شو نود درجه ويك سال گارانتي  ساخت كشور چين

مشخصات فني انواع راهبند پاركينگ الكترومكانيك بنينكا :

طول بازوي حداكثر5.5متر ساخت كشورايتاليا داراي تردد بالا و زمان بازشو چهار الي شش ثانيه قابل تنظيم و محدوده دمايي بيست تا هفتاد درجه  و قابليت اتصال به كليه دستگاه هاي كنترل ترددو داراي سيستم انكودر و 220ولت
مشخصات فني راهبند پاركينگ الكترومكانيك سيماران :
باطول بازوي حداكثر سه الي شش متر داراي تردد هفتاد بار به طور متناوب وزمان باز شو شش ثانيه و محدوده دمايي چهل تا پنجاه درجه و قابليت اتصال به كليه دستگاه هاي كنترلي و سي ماه گارانتي

مشخصات راهبند پاركينگ الكترومكانيگ سيماران :

با طول بازوي حداكثر پنج متر براي تردد 250 مرتبه در روز و زمان باز شدن 5ثانيه  و محدوديت دمايي چهل تا پنجاه درجه و قابليت  اتصال به كليه دستگاه هاي كنترل تردد و داراي سيستم انكودر و سي ماه گارانتي

--------------------------------

همچنين مي توانيد كركره برقي و قيمت كركره برقي  و پرده برقي را در وبسايت قائم الكترونيك و از كارشناسان اين شركت استعلام كنيد. ما ۲۴ ساعت شبانه روز آماده خدمت به شما عزيزان هستيم. هموطنان ايراني همچنين مي توانند انواع جك برقي و قيمت جك برقي را در سايت  قائم الكترونيك دنبال كنند.

همچنين مي توانيد براي آگاهي از قيمت هاي راهبند ستوني و راهبند بازويي با كارشناسان شركت قائم الكترونيك تماس بگيريد.

----------------------------------------------------------------


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۲۶:۲۰ توسط:پدرام موضوع:

نكاتي براي خريد درب اتومات شيشه اي

درب شيشه اي

درب ها اصلي ترين ورودي هاي ساختمان هستند كه علاوه بر تامين امنيت ساختمان, زيبايي خاصي به محيط مي دهند. با پيشرفت تكنولوژي در صنايع ساختمان, درب ها نيز تحولات زيادي به خود ديدند. درب ها از متريال هاي گوناگوني ساخته مي شوند كه شيشه يكي از آنها است.

انواع درب شيشه اي

درب هاي شيشه اي به دو صورت لولايي و كشويي قابليت اجرا دارند. حال درب كشويي خود نيز به دو صورت دستي و اتوماتيك قابليت اجرا دارند. در مدل دستي عمل باز و بست درب بصورت دستي و توسط فرد انجام مي شود.

در مدل اتوماتيك درب كشويي شيشه اي عمل باز بست بصورت اتوماتيك انجام شده كه بوسيله چشمي و يا ريموت كنترل مي شود.

 

درب شيشه اي كشويي دستي

درب ها را مي توان يكي از عناصر مهم در ساختمان نام برد. درها داراي طرح و مرتيال هاي گوناگوني هستند.  درب ها معرف مكان ميتوانند باشند و موجب جذف افراد به محل مانند فروشگاه و مغازه شوند.

درب شيشه اي كشويي دستي داراي ساز و كار مشخصي مي باشد و دليل نام گذاري آن نحوه باز و بست آن است كه بصورت كشويي انجام مي شود. اين درب هاي با استفاده از ريل بر روي محور خود حركت مي كنند.

در ساخت اين درب هاي مي توان از شيشه سكوريت در ضخامت هاي گوناگون استفاده كرد كه معمولا از شيشه سكوريت 10 ميل استفاده مي شود. در اجراي شيشه سكوريت مي توان از رنگ ها و طرح هاي مختلف سندبلاست استفاده نمود.

تبليغات ميان متني

درب شيشه اي چيست؟  يكي از ملزومات دكوراسيون لوكس و مدرن ساختمان هاي امروز به حساب مي آيند. قيمت درب شيشه اي را در سايت قائم الكتريك مشاهده كنيد. همچنين درب ورودي ساختمان ها نيز براي حفظ امنيت عبور و مرور نيازمند تجهيزات راهبند است. قيمت راهبند  را از قائم الكترونيك به راحتي دريافت كنيدتيم نكته عمومي و عاميانه اين است كه در شيشه اي يا همان درب شيشه اي به درب اتوماتيك شيشه اي اشاره دارند. درب شيشه اي در انواع مختلف را از قائم الكترونيك بخواهيد.

تبليغات ميان متني

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

از مزاياي درب كشويي دستي شيشه كالا مي توان به موارد زير اشاره كرد :

 • استفاده از پروفيل ريل مقاوم در برابر سايش
 • قلطك هاي مقاوم با طول عمر بالا
 • مخفي بودن قلطك ها
 • عدم افتادگي شيشه در بازه زماني بالا
 • عمركرد بي صدا و نرم

 

در اجراي درب كشويي شيشه اي دستي از يراق آلات و متريال گوناگوني استفاده مي شود كه مي توان به موارد زير اشاره كرد.

 • ريل و قرقره
 • دستگيره
 • درزگير و ضربه گير
 • قفل پايين و كمري

اين درب ها قابليت اجرا بصورت فريم دار و فريم لس را دارند كه در مدل فريم دار امكان انتخاب فريم در رنگ و طرح مختلف نيز وجود دارد.

 

تفاوت هاي درب كشويي و درب لولايي شيشه اي

درب شيشه اي دستي لولايي بوسيله لولا مهار مي شود و عمل باز و بست درب شيشه اي توسط لولا ها كنترل مي شود. درب شيشه اي كشويي دستي به وسيله بر روي ريل حركت مي كند كه بصورت كشويي باز و بست مي شود.

تفاوت اصلي درب شكويي لولايي و كشويي بجز نوع باز و بست در  استفاده از لولا و ريل و يراق آلات آن در دو درب است.

درب لولايي برخلاف مدل كشويي براي باز و بست فضاي نسبتا زيادي نياز دارد.

از معايب درب شيشه اي دستي ريلي كه مي توان به آن اشاره كرد، عدم آشنايي اكثر مردم با اين مدل درب ها مي باشد كه به هنگام گشودن درب شيشه اي كشويي دستي، همانند درب لولايي اقدام به باز كردن درب مي نمايند و با فشردن درب موجب خارج شدن درب از ريل خود و آسيب ديدن درب شيشه اي دستي مي شوند.

 

قيمت درب شيشه اي كشويي دستي

درب كشويي شيشه اي دستي شامل شيشه سكوريت و ريل كشويي مي باشد. قيمت اين درب ها را مي توان بر اساس متراژ شيشه مورد استفاده, نوع فريم انتخابي و ريل و ساير يراق آلات مصرفي تعيين كرد.

قابل ذكر است درب شيشه اي كشويي دستي در مقايسه با درب اتوماتيك شيشه اي هزينه كمتري برخوردار مي باشد. براي دريافت قيمت و مشاوره مي توانيد با شيشه كالا تماس حاصل فرماييد . كارشناسان ما آماده پاسخگويي به سوالات شما مي باشند.

 

--------------------------------

همچنين مي توانيد كركره برقي و قيمت كركره برقي  و پرده برقي را در وبسايت قائم الكترونيك و از كارشناسان اين شركت استعلام كنيد. ما ۲۴ ساعت شبانه روز آماده خدمت به شما عزيزان هستيم. هموطنان ايراني همچنين مي توانند انواع جك برقي و قيمت جك برقي را در سايت  قائم الكترونيك دنبال كنند.

تبليغات ميان متني

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۲۴:۵۷ توسط:پدرام موضوع: