پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازديدكننده گرامي ، خوش آمدید به سایت من . لطفا براي هرچه بهتر شدن مطالب اين وب سایت ، ما را از نظرات و پيشنهادات خود آگاه سازيد و به ما را در بهتر شدن كيفيت مطالب ياري کنید.
 
آمار
امروز : 0
ديروز : 0
افراد آنلاين : 1
همه : 7382
 
بازاريابي اپليكيشن موبايل
نوشته شده در ۱۵ بهمن ۱۳۹۸
ساعت : ۰۹:۴۰:۴۹
نویسنده : پدرام
نظرات (0)

اپليكيشن موبايل نرم افزاري براي استفاده كاربران گوشي ها موبايل مي باشد. طراحي و تبليغات اين نوع از نرم افزارها كمي متفاوت از ديگر نرم افزارها مي باشد. در ادامه به چند نكته كليدي در اين رابطه اشاره خواهيم نمود.

 1. براي تبليغ اپليكيشن خود يك سايت طراحي كنيد:براي اين مورد كافي است كه كليد واژه و محتواي سايت خود را طوري طراحي كنيد كه در موتورهاي جستجو رتبه بالايي را داشته باشد. طراحي سايت هاي يك صفحه اي يا دو صفحه اي براي اين كار كافي مي باشد، در سايت فوق از امكانات اپليكيشن بنويسيد و در مورد نيازهاي كاربران كه اپليكيشن فوق آنها را برطرف مي كند توضيح دهيد.
 2. وبلاگ تشكيل دهيد: سعي كنيد كه در وبلاگ خود تمام ويژگي هاي اپليكيشن خود را صادقانه بيان كنيد. داشتن وبلاگ همچنين با رعايت اصول سئو رتبه وبلاك خود را بالا ببريد. همچنين ميتوانيد براي اپليكيشن خود مطالبي قرار دهيد و از اين طريق مخاطبان خود را جذب نمائيد. دريافت بازخوردهاي كاربران از طريق وبلاگ و نقطه نظرات آنها مي تواند به شما كمك زيادي در جهت بهبود اپليكيشن و همچنين برطرف كردن نقاط ضعف آن بكند.
 3. استفاده از شبكه هاي اجتماعي: به كاربران اپليكيشن خود اين امكان را بدهيد تا تغييرات جديدي را كه در اپليكيشن انجام مي دهيد را در شبكه هاي اجتماعي به اشتراك بگذارند. يك صفحه اختصاصي براي اپليكيشن خود در فيسبوك باز كنيد. بسياري از افراد ايراني عضو فيس بوك، اينستاگرام و تلگرام هستند و اين موضوع باعث مي شود در بين هموطنان خود بيشتر جا باز كنيد. در ايستاگرام هم تصاويري از اپليكيشن خود تهيه و قرار دهيد و آن را به افراد مختلف معرفي كنيد.
 4. تبليغات درون اپليكيشني:در اين روش براي تبليغ اپليكيشن خود ميتوانيد اپليكيشن خود را در ديگر برنامه هاي مرتبط تبليغ كنيد.
 5. براي تبليغ اپليكيشن خود ويدئوهاي تبليغاتي تهيه كنيد.با بالا رفتن سرعت اينترنت بسياري از شركت ها به تبليغات موبايلي روي آورده اند. تبليغات موبايلي شما ميتواند در سويس هاي بخصوص و يا حتي در اپليكيشن هاي ديگر منتشر شود.
 6. طراحي اپليكيشن خود را بعد از مدتي تغيير دهيد و بر اساس نظرات و نيازهاي كاربران نسخه هاي جديدتر را طراحي كنيد و آنها را بهبود دهيد، سعي كنيد با كاربران اپليكيشن در ارتباط باشيد و از نظرات سازنده آنها استفاده لازم را ببريد.
 7. اگر تبليغات اپليكيشن خود را در رسانه هاي گروهي انجام ميدهيد سعي كنيد چند روز قبل از انتشار آگهي نسخه آزمايشي آن را به اشتراك بگذاريد.
 8. قبل از انتشار اپليكيشن احساس كنجكاوي كاربران را برانگيزيد تا به جمع آوري اطلاعات در مورد اپليكيشن و كاربردهاي آن بدست آورند.
 9. اپليكيشن خود را دو نسخه اندرويد و IOS تهيه كنيد: با تهيه اپليكيشن خود در دو نسخه مي توانيد كاربران بيشتري براي اپليكيشن خود بيابيد، در صورتي كه امكان تهيه اپليكيشن با هر دو سيستم عامل را نداريد، اولويت را بر اساس تعداد كاربران هدف مشخص نماييد.
 10. نيازهاي كاربران اپليكيشن موبايل را بسنجيد و از امكاناتي كه دوست دارند به اپليكيشن ها اضافه شود پرس و جو كنيد.
 11. اپليكيشن موبايل خود را ساده طراحي كنيد. اصولاً در دنياي امروز كاربران به دنبال سادگي هستند.

بازاريابي اپليكيشن موبايل نيز مانند بازاريابي و معرفي وب سايت هاي اينترنتي اهميت زيادي دارد و اميدواريم كه با انجام موارد فوق بتوانيد نتيجه لازم را جهت معرفي اپليكيشن موبايل خود به كاربران هدف دريافت كنيد. در نظر داشته باشيد كه طراحي اپليكيشن موبايل شامل نكات زيادي است كه از بين آنها در نظر گرفتن نياز كاربران و نكات تجربه كاربري در اولويت قرار دارند و اگر اپليكيشن شما ساده و كاربر پسند نباشد، عملا هزينه اي كه بابت بازاريابي و تبليغات انجام خواهيد داد شما را به نتيجه لازم نخواهد رساند.


 

 

تبليغات ميان متني

درب شيشه اي چيست؟  يكي از ملزومات دكوراسيون لوكس و مدرن ساختمان هاي امروز به حساب مي آيند. قيمت درب شيشه اي را در سايت قائم الكتريك مشاهده كنيد. همچنين درب ورودي ساختمان ها نيز براي حفظ امنيت عبور و مرور نيازمند تجهيزات راهبند است. قيمت راهبند  را از قائم الكترونيك به راحتي دريافت كنيدتيم نكته عمومي و عاميانه اين است كه در شيشه اي يا همان درب شيشه اي به درب اتوماتيك شيشه اي اشاره دارند. درب شيشه اي در انواع مختلف را از قائم الكترونيك بخواهيد.

تبليغات ميان متني

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

همچنين مي توانيد كركره برقي و قيمت كركره برقي  و پرده برقي را در وبسايت قائم الكترونيك و از كارشناسان اين شركت استعلام كنيد. ما ۲۴ ساعت شبانه روز آماده خدمت به شما عزيزان هستيم. هموطنان ايراني همچنين مي توانند انواع جك برقي و قيمت جك برقي را در سايت  قائم الكترونيك دنبال كنند.

تبليغات ميان متني

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

:: موضوعات مرتبط:
:: برچسب‌ها: ،ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]