پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازديدكننده گرامي ، خوش آمدید به سایت من . لطفا براي هرچه بهتر شدن مطالب اين وب سایت ، ما را از نظرات و پيشنهادات خود آگاه سازيد و به ما را در بهتر شدن كيفيت مطالب ياري کنید.
 
آمار
امروز : 0
ديروز : 0
افراد آنلاين : 1
همه : 7382
 
5 ويژگي مديران موفق
نوشته شده در ۳۰ فروردين ۱۳۹۹
ساعت : ۱۱:۴۹:۵۵
نویسنده : پدرام
نظرات (0)

اغلب ما اعتقاد داريم كه بعضي ويژگي ها وجه مشخصه مديران خوب است؛ به عنوان مثال ترسيم چشم اندازي مشخص و واقع گرايانه براي سازمان تحت مديريت خود. اين نمونه و مواردي مانند آن ويژگي هايي است كه بسيار مشخص و واضح هستند. ولي يك مدير موفق قطعا از ويژگي هاي بسيار ديگري برخوردار است. در بحث هاي مديريتي ثابت شده است كه تمامي مديران موفق داراي پنج ويژگي هستند كه در ادامه به معرفي آنها خواهيم پرداخت.

 

1. پايبندي به تعهدات

بيخيالي بيماري است كه مي تواند سد راه موفقيت مديران باشد.مديران موفق آموخته اند كه به هيچوجه نبايد به تعهدات خود پشت پا بزنند . تجربه به آنها آموخته است كه بايد براي پايبندي به قول و حرف خود تمامي راه هاي ممكن را بيازمايند. مدير موفق كاملا به اين موضوع واقف است كه پايبندي او به تعهداتش، احترام كارمندان و وفادري آنها به سازمان را به همراه دارد.

تبليغات ميان متني

سئو سايت براي موتورهاي جست و جو و همچنين  تبليغات گوگل  از جمله مهمترين روش ها براي بيشتر ديده شدن سايت شما به حساب مي آيد. شركت پيام آوا خدمات طراحي سايت تهران و سئو را با مناسب ترين قيمت به شما ارائه مي دهد. بازاريابي و تبليغات به ركن اساسي جامعه امروز ما تبديل شده است.

تبليغات ميان متني

2. قاطعيت در تصميم

مديران موفق، با تكيه بر تجربيات خود، مهارتي بي نظير در روند اخذ تصميم دارند؛ از تصميمات بسيار كوچك، مانند لباسي كه مي خواهند بپوشند، تا تصميمات بسيار بزرگ مانند گام هايي كه در انجام يك پروژه كلان بايد برداشته شود. مديران برجسته مي دانند كه گرچه نتيجه كار از اهميت خاصي برخوردار است، اعتقاد و باوري كه كارمندان به تصميمات اخذ شده توسط آنها دارند از بيشترين اهميت برخوردار است. اينگونه مديران در طي زمان مي آموزند كه اگر شخصاً به تصميم گيري هاي خود ايمان داشته باشند، اين حس اعتماد و باور در ديگران نيز شكل مي گيرد.

3. پيروي از مديران برتر

مديران موفق همواره مديراني هستند كه در مسير خود به سوي موقعيت فعلي نگاهي به نحوه مديريت مديران موفق داشته اند. تجاربي كه اين افراد با پيروي از ساير مديران و ابراز حس وفاداري به آنها كسب كرده اند، به آنها امكان مي دهد حس سايرين را در هنگام كار كردن با مديري با مشخصات خود درك كنند. مديران موفق به عملكرد خود در موقعيت هاي گوناگون واقفند و به خوبي مي دانند چه زماني بايد بيشتر در دسترس كارمندان باشند و ارتباطات خود را با كارمندان چگونه شكل دهند كه بيشترين نتيجه مورد نظر را كسب كنند.

4. جستجوگر

يكي از نقاط ضعف كارمندان معمولي اين است كه در جستجوي موقعيت هاي احتمالي نيستند. مديران موفق در مسير پيشرفت خود به اين رتبه، سعي كرده اند بيش از توان خود تلاش كنند و بارها و بارها با تصاحب به موقع فرصت ها مسير را سريعتر پيموده اند. مديران موفق مي دانند كه با تلاش بيشتر، امكان يادگيري و كسب مهارت و دانش افزايش مي يابد كه به نوبه خود مديريت عقلاني و منطبق بر دانش و تجربه را امكانپذير مي كند.

5. انتقال تجارب و دانسته ها

هرگز افراد بزرگ و موفق منجمله مديران موفق به تنهايي به جايگاهي كه دارند دست نيافته اند. انتقال دانش و تجارب به كارمندان جوان تر يكي از با ارزش ترين اقداماتي است كه مديران موفق انجام مي دهند. مديران موفق براي كارمندان خود نمونه اي متعالي از چهره واقعي يك كارمند جوياي نام و موقعيت هاي بالاتر هستند.

پا نوشت

طراحي سايت ،  طراحي سايت اصفهان ، طراحي سايت شيراز ، طراحي سايت رشت ، طراحي سايت كرج ، طراحي سايت مشهد ، طراحي سايت يزد ، طراحي سايت كرمان

:: موضوعات مرتبط:
:: برچسب‌ها: ،ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]