پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازديدكننده گرامي ، خوش آمدید به سایت من . لطفا براي هرچه بهتر شدن مطالب اين وب سایت ، ما را از نظرات و پيشنهادات خود آگاه سازيد و به ما را در بهتر شدن كيفيت مطالب ياري کنید.
 
آمار
امروز : 0
ديروز : 0
افراد آنلاين : 2
همه : 7382
 
طراحي سايت بيمارستان
نوشته شده در ۶ آبان ۱۳۹۹
ساعت : ۰۵:۴۹:۲۰
نویسنده : پدرام
نظرات (0)

طراحي وبسايت براي اماكن مختلف بهداشتي مانند بيماستان ها يكي از ضرورت هاي امروز دنياي مدرن مبتني بر فضاي مجازي به حساب مي آيد. بيمارستان ها يكي از پر رفت و آمدترين مكان هاي شهري در تمام كشورهاي دنيا به حساب مي آيد و در نتيجه طراحي سايت بيمارستان مي تواند به معرفي خدمات بهداشتي و همچنين سازماندهي نحوه مراجعه بيماران به بيمارستان هاي تخصصي مختلف در سطح شهر كمك شاياني داشته باشد. همچنين طراحي سايت بيمارستان و ايجاد يك اتوماسيون اداري پيشرفته و متمركز به شهروندان كمك مي كند كه در مدت زمان كمتري بتوانند خدمات بهداشتي مورد نظر خود را دريافت كنند.

از سوي ديگر ايجاد بستري متمركز براي پرسنل بيمارستان در فضاي مجازي اين امكان را به مديران اين واحد بهداشتي مي دهد كه امور روزمره مديريتي بيمارستان را در يك فضاي مبتني بر اينترنت ساماندهي كنند. طراحي سايت بيمارستان كمك مي كند كه خدمات پرسنل بيمارستان به شكل منسجم و كاملا هماهنگ شده اي ارائه شود و در نتيجه ميزان رضايت شهروندان نيز به مرور افزايش پيدا مي كند.

از سوي ديگر بسياري از خدمات بهداشتي بيمارستاني نيازمند مراجعه حضوري افراد نيست و با ايجاد يك مركز مشاوره در زيرمجموعه هاي وبسايت هاي بيمارستاني مي توان خدمات مشاوره پزشكي را به صورت آنلاين نيز ارائه داد اين موضوع در شهر هاي شلوغ و پرجمعيت متروپل امروز به شدت مورد نياز زندگي شهري نيز هست.

بر اساس برنامه ريزي هاي مختلف دولت ايران و در راستاي اهداف الكترونيك سازي مراكز، اصلي ترين و مهمترين انگيزه متقاضيان طراحي سايت بيمارستاني و مراكز درماني ، معرفي مركز و خدمات و ارايه خدمات بصورت آنلاين و اينترنتي جهت افزايش بهره وري و خدمات رساني به عموم مردم است. . به همين دليل در طراحي اينگونه سايت‌ها سعي بر آن خواهد بود كه با آناليز و تحليل فرآيند‌هاي داخلي سازمان به بهترين نتيجه در اجراي راهكار طراحي سايت مراكز درماني و بيمارستان ‌ها برسيم.

 

برخي از زيرمجموعه هاي طراحي سايت بيمارستاني

در طراحي انواع سايت هاي مراكز درماني و بهداشتي مي توان موارد زير را اجرا كرد :

 • راه اندازي و ساخت وب سايت بيمارستان ‌ها و مراكز درماني؛
 • طراحي سامانه نوبت دهي پزشكان؛
 • طراحي سايت پاراكلينيك بيمارستان ها؛
 • طراحي سايت پلي كلينيك هاي تخصصي و فوق تخصصي؛
 • طراحي سايت علوم پزشكي و سازمان هاي تابعه وزارت بهداشت
 • طراحي سايت كلينيك هاي فوق تخصصي زير مجموعه بيمارستان
 • طراحي سايت آزمايشگاهي كه در مجموعه بيمارستاني فعاليت مي كنند

 چرا طراحي وب سايت بيمارستان اهميت دارد؟

در چند سال اخير حتما شما هم شاهد آنلاين شدن هرچه بيشتر خدمات شهري بوده ايد. بسياري از شركت ها و ارگان هاي خصوصي و دولتي كشور به سرعت وبسايت هايي براي خود طراحي كرده اند اما متاسفانه برخي از اين وبسايت ها قابليت هاي لازم براي ارائه خدمات مفيد به شهروندان را دارا نمي باشند. بنابراين بسياري از مراكز درمان و بيمارستاني در سالهاي آينده به اين نياز خواهند داشت كه وبسايت هاي خود را بازطراحي كنند. همچنين امروز تمام ساكنين شهرهاي بزرگ قبل از مراجعه به مراكز درماني براي دريافت خدمتي خاص اين مراكز را در فضاي مجازي جست و جو مي كنند تا از نظر ديگر شهروندان نيز مطلع شوند. بنابراين عدم داشتن يك وبسايت حرفه اي براي ارائه خدمات مي تواند منجر به كاهش درآمد هاي مراكز درماني و بيمارستاني شود


امكانات طراحي سايت بيمارستان

 • ارائه چارت سازماني بيمارستان
 • معرفي خدمات و سرويس‌هاي پزشكي از جمله
 • طراحي صفحه اخبار بيمارستان و مركز درماني جهت اطلاع رساني به عموم و مراجعان
 • سيستم نوبت دهي آنلاين و پذيرش اينترنتي
 • راهنماي مراجعان براي ارايه راهنمايي ساعات ملاقات
 • معرفي موسسات طرف قرارداد بيمه
 • معرفي بيمارستان يا مركز درماني و بهداشتي با ذكر تاريخچه و تقديرنام ها
 • معرفي نيروي انساني و توانايي‌ها و تجهيزات مركز
 • امكان نگه داري پرونده آنلاين بيمار و سوابق و معاينات كادر پزشكي بصورت آنلاين
 • امكان انتشار آمار دقيق تعداد مراجعين، تعداد بيماران و تخت هاي پُر

در اين ميان گفتن چند نكته لازم و ضروري است. از ميان موارد ذكر شده در بالا راه اندازي بخش پذيرش بيمار از مهمترين بخش‌ها در طراحي سايت بيمارستاني و درمانگاهي است. در اين بخش از طراحي سايت بيمارستان، صفحاتي براي پذيرش بيماران سرپايي و بستري، راهنماي بيمار، بيمه هاي طرف قرارداد، پذيرش و نوبت دهي اينترنتي و تلفني و برنامه حضور پزشكان پياده سازي مي شود.

بخش ليست پزشكان هم از ديگر بخش هايي است كه در طراحي سايت بيمارستاني و درمانگاهي اهميت بالايي دارد و دربرگيرنده اطلاعات پزشكان در حوزه هاي تخصصي موجود در بيمارستان مانند جراحي مغز و اعصاب، قلب و عروق، گوارش، تصويربرداري و آزمايشگاه مي‌باشد. در اين بخش صفحاتي هم براي اطلاعات پزشكان اورژانس و ميهمان هم طراحي مي شود.

شركت هاي ارائه دهنده خدمات طراحي سايت بيمارستان

 

قاعدتا طراحي سايت بيمارستان با قابليت هاي ذكر شده در بالا نيازمند يك تيم تخصصي و حرفه اي است و در نتيجه از عهده هر شخص يا شركتي بر نميايد. تيم مجرب و متخصص شركت طراحي سايت رايان با بيش از يك دهه تجربه در زمينه طراحي وبسايت هاي مختلف در صنايع متفاوتي مانند بيمارستان ها، ادارات دولتي و شركت هاي خصوصي مي تواند به شما اين تضمين را بدهد كه بهترين و مدرن ترين وبسايت بيمارستاني با قابليت هاي منحصر به فرد ذكر شده در بالا را به شما عرضه كند.

پياده سازي و اجراي پنل مديريت به زباه فارسي و با كاربري آسان بريا مدير سايت به منظور بروزرساني و  افزودن محتوا و محصولات جديد به سايت،  طراحي واكنشگرا و بكار گيري تكنولوژي هاي مانند لاراول در طراحي سايت حرفه اي توسط پيام آوا انجام گرديده است همچنين ارائه خدمات سئو و بهينه سازي سايت براي موتورهاي جستجو از ديگر سرويس هاي شركت رايان است. 

 

:: موضوعات مرتبط:
:: برچسب‌ها: ،ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]